Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 ADR] Huczy w prawym przednim kole, to łożysko czy może...
jak najszybciej wyjmij przegub przemyj go dokładnie ropą bądź naftą załóż nową manszetę bo inaczej niedługo będzie do wymiany (jeśli już nie jest)
-
[B5 AFB] Jak oceniacie nie firmowe felgi ?? (link)
sam mam ori na zimówkach już 3 sezon i jestem bardzo zadowolony, a z nieoryginałami postępowałbym ostrożnie, chyba że są znanych firm
-
[B5 AFB] Jak oceniacie nie firmowe felgi ?? (link)
na zime oryginał czyli te drugie
-
[8L a3] bagaznik sie otwiera jak odpalasz autko
to się nazywa anty napad i działa jak wsiądziesz do samochodu i włączysz stacyjkę to zamyka zamki a jak wyłączysz stacyjke otwiera wiec moze to ta funkcja jest źle podpieta
-
[B5 AHU] Gdzie zdobyć vaga z licencją ??
Witam Gdzie zdobyć vaga z licencją lub nr licencyjny i ile to może kosztować ??
-
[8L a3] bagaznik sie otwiera jak odpalasz autko
jeśli mówisz ze stało sie to po zamontowaniu alarmu tzn że ma to związek
-
[8L a3] bagaznik sie otwiera jak odpalasz autko
jedz do gościa ktory ci alarm zakładał, pewnie coś skopał
-
[B5 AVG] Co to za złącze?
radziłbym to wywalić bo nie wygląda to zbyt dobrze
-
[8L a3] bagaznik sie otwiera jak odpalasz autko
nazwij temat zgodnie z regulaminem
-
[B5 ALL] zamiana głowicy - kilka pytań :)
posłuchaj pikusia i zmien cały silnik bedzie mniej problemów
-
[B5 AVG] Co to za złącze?
zobacz do czego jest podpiety, jeśli do pompy wtryskowej to ktoś coś kombinował z mocą, ale widać że to fuszerka jakaś
-
[B5 AVG] Klimatyzacja odpala sie w zime czy to normalne ?
u mnie przy +2 jeszcze działa
-
Liberty Direct
na stronie
-
[B5 AAH] NIC NIE POMAGA!!! WODA W ŚRODKU POMOCY!!!
a może masz składaka i jest kiepsko pospawany
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i liczymy na dobre kontakty
-
[A4 B5] 110 KM moje audi
ten chrom na boku to też za dużo, passaty tak mają ale dookoła więc ładnie wyglądają atu jakoś nie pasuje
-
[B5 All] Czujnik temperatury zewnętrznej lata nie przymocowany
powinna wyskoczyć jak sie mocniej pociągnie, jest na zatrzaskach
-
Liberty Direct
też tak myśle
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy witamy, odpowiedzi są na forum :th:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
u mnie średnio 850 - 950 km na baku, ale ja cisne srednio 120 - 140 km/h
-
[B5 ADR] problem z elektronika - kierunkowskazy
kup nowy nie baw sie, na allegro dałem 60 zł i cyka :th:
-
Liberty Direct
w PZU nie narzekam, ale może dlatego że mam znajomego ????
-
Liberty Direct
ciekawe jak z wypłatami po wypadku lub kradzieży ??
-
Liberty Direct
Mnie 1800 zł oc ac i asisstance
-
[B5 All] Czujnik temperatury zewnętrznej lata nie przymocowany
uchwycik w aso kosztuje 111 zł, wczoraj kupowałem