Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
tylko podpowiadam :>
-
[B5 AFN] Zdjecia Mojej A4
Seryjne :audi:kosmetycznie !!! zmodyfikowane to jest to :th:
-
[ALL] Jak pozbyc się wody z paliwa ?
0,5 l wystarczy
-
Malowane progi, dolne cześci zderzaków...
też mnie sie tak wydaje albo czarne albo w kolorze nadwozia ??
-
[B6 ASN] Ruszający sie drążek na 5-ym biegu
sprawdz mocowanie silnika (poduszki)
-
[B5 AFN] Zdjecia Mojej A4
przesadzone z chromem, pozdejmuj to załóż ładne felgi, opuść go troche i bedzie wiele lepiej :th:
-
Jestem tatą ;o))
Gratulacje :thumbup: Mój Mikołaj ma już 6 m-cy i też jest fanem :> http://img248.imageshack.us/img248/5707/dsc0054jr6.jpg
-
tylne lampy na ledach... a trzecie swiatlo?
sprobuj jednak przerobić ori płytkę
-
tylne lampy na ledach... a trzecie swiatlo?
pewnie zakładałeś czerwone diody i nic nie było widać załóż białe i spróbuj
-
[B5 AHU] Ostrzeżenie ?
Co zrobić jeśli dostałem ostrzezenie (można jakoś zlikwidować czy samo zniknie po jakimś czasie) i ile ostrzeżeń można dostać ??
-
[B5 ADR] Chce wymienic pasek rozrzadu ale ....
co 90 tyś km sie wymienia
- [B5 AHU] Czy to termostat ??
-
[B5 AHU] Czy to termostat ??
Witam Czy do wymiany mam termostat, bo na VAG-u i 49 kanale klimatronika temperatura nie rośnie powyżej 75 stopni C ??
-
[B5 AJM] ZIMNY SILNIK > ODPALANIE > TELEPANIE > DYM...
Normalka bez obaw TDI tak ma
-
[B5 AHU] prośba o analizę testu VAG-iem (temperatura silnika)
ok czyli wymiana termostatu
-
[B5 AFN] Czujnik temperatury ?
sugeruje że trzeba poszukać dobrego mechaniora najlepiej takiego co sie w audi specjalizuje
-
[B5 AFN] Czujnik temperatury ?
tu trzeba jednak dobrych magików
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
ja tam mam po podłokietnikiem zamontowane :th:
-
Strefa Śmiechu
poszukajcie na www.joemonster.org lub www.metacafe.com filmików z Jeffem Dunhamem to brzuchomwca ŚWIETNY !!!
-
[B5 AFN] Brak mocy w afn
a wiec szukajcie problemu w doładowaniu
-
[B5 AFN] Brak mocy w afn
Też coś mi sie wydaje że to będzie wina doładowania[br]Dopisany: 11 Listopad 2007, 17:46 _________________________________________________Kumpel miał to samo, zapieliśmy VAG-a i pokazało błąd z ciśnieniem powietrza w przewodzie dolotowym, 140 km/h to był max u niego, jak sie dowiem czy naprawił to coś napisze
-
[B5 AHU] Tuning by Rogalotti
Jutro umawiam się do Rogalottiego z moją niunią , i z tego co czytałem nie będę żałował :> :> :> :th:
-
[B5 AJM] ZIMNY SILNIK > ODPALANIE > TELEPANIE > DYM...
ja mam AHU i :)też tak mam to nic groźnego [br]Dopisany: 11 Listopad 2007, 17:35 _________________________________________________trwa to jakieś 2 - 3 sekundy, ale poźniej ichnie i wraca do ideału pewnie kończą się świece i pomału wtryski ale jak narazie furka śmiga jak błyskawica :>
-
[B5 AHU] prośba o analizę testu VAG-iem (temperatura silnika)
no tak ale ja mam na rozgrzanym silniku 74 stopnie C to coś chyba nie tak ??
-
tylne lampy na ledach... a trzecie swiatlo?
można przerobić płytkę w starej lampie na led chyba sobie zrobie jak bede mial wiecej czasu może zrobie fotostory