Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 All] Czujnik temperatury zewnętrznej lata nie przymocowany
w chłodnicy klimy u dołu powinno być widać miejsce na uchwyt od czujnika,
-
[B5 AFN] Ustawienie świateł [xenon]
jeśli sie nie podnosi powinno byc widac ze sie nie rusza, u mnie podnosza sie obydwa
-
[B5 All] Czujnik temperatury zewnętrznej lata nie przymocowany
powinien byc uchwyt przy chłodnicy od klimy, przynajmniej tak jest u mnie
-
UFO - czy istnieje ???
- [B5 AHU] TVN TURBO
złodziej pie.......ny zmasakrował koledze a4- [B5 AHU] TVN TURBO
dziś w TVN TURBO program WYpadek PRzypadek same audiki rozbite pokazywali żal sie robiło- [B5 AJM] Automat zimą
Olej gęstnieje w niskich temperaturach i musi sie lekko rozgrzać wiec z rana moga być lekkie szarpnięcia- [B5 AHU] Pytanie o olej ??
- [B5 AHU] Pytanie o olej ??
- [B5 AFN] Świece Żarowe
a nie sie wydaje że nie mają wpływu na spalanie, one chyba mają za zadanie pomóc w odpaleniu samochodu i chyba poźniej gasną, ja miałem wszystkie spalone i spalanie nie wzrosło ale rano słabo palił- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj. Zrób jakiś fotki i wrzuć na forum- [B5 AHU] Pytanie o olej ??
do TDI się nadaje ??- [B5 AJM] Czujnik albo termostat
dziś kupowałem G62 w aso kosztuje 84 zł- [B5 AHU] Pytanie o olej ??
10W40 to syntetyk - półsyntetyk - czy mineral ???- [B5 AHU] Wymiana kilku częśći tanio czy drogo ??
Witam Ostatnio wymieniałem: - amortyzatory tylne monroe - klocki i tarcze przód firmy ATE + wymiana płynu hamulcowego - świece żarowe 4 szt NGK - olej skrzynia biegów - uszczelka pod deklem zaworów ori - termostat ori - założenie i wyważenie kół zimowych (koła miałem złożone swoje) - wymiana płynu w chłodnicy (ori G12) Zapłaciłem 1500 zł za całość. Dużo czy mało ??- [B5 AAH] NIC NIE POMAGA!!! WODA W ŚRODKU POMOCY!!!
może korek w podwoziu któryś wypadł i przepuszcza z podwozia, wjedz na kanał lub podnośnik i obejrzyj dokładnie spód auta w miejscu gdzie sie zbiera woda- [B5 AHU] Co sądzicie o orginalnych felgach Audi
Ori zawsze ładne są :th:- [B5 AHU] Do czego służy czujnik słoneczny ??
ok dzięki :th:- [B5 AHU] Do czego służy czujnik słoneczny ??
Witam Znalazłem coś takiego jak czujnik słoneczny znajduje się on w kratce nawiewu na przednią szybę do czego on służy ??- dziwne "pipnięcia"
może immo- [A6 C5]Nie zawsze odpalajacy xenon
przetwornica pewnie, zamień żarniki i zobacz czy bedzie to samo wtedy bedziesz wiedzial czy to przetwornica- [B5 AEB] czy napewno uszczelka pod głowicą
może nagrzewnica się zamuliła i pompując wężem ją przepchałeś, miałem podobny problem kiedyś w oplu vectrze- [B5 AHU] pytanie o licznik ??
dzięki. można zamknąć.- [B5 AHU] pytanie o licznik ??
czy na liczniku przedstawionym na zdjęciu w zaznaczonym czerwonym kółku powinno się coś wyświetlać ?? [br]Dopisany: 21 Listopad 2007, 17:41 _________________________________________________oto fotka- [B5 AFB] Zmniana oleju mineralnego na pol syntetyk
ja słyszałem że starszych samochodów nie należy zalewać syntetykami tym bardziej jak chodziły na mineralnych, moga pojawić się przecieki uszczelek itp. - [B5 AHU] TVN TURBO