Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Co sądzicie o orginalnych felgach Audi


Rafaell

Rekomendowane odpowiedzi

miałem takie w poprzednim aucie i byłem z nich zadowolony (w miarę ładny wzór ale co najważniejsze wytrzymałe), więc jeśli nie rozważasz zakupu 17 , to te 16 są ok :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie u siebie - sprawdz fotki mojej a4 - bardzo ladne i tak jak koledzy pisali wytrzymale - po roku nan naszych drogach 30000 tys przejechanych nie sa pogiete. zgadzam sie z Alvaro - jak nie myslisz o 17 to te 16 to jest dobry wybor!! do tych dekielkow ktore masz na zdjeciu dokupilem nakladki na sruby w kolorze - 1,70 za sztuke w aso i jest teraz gites!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sie wlasnie rozgladam za takimi felgami. Moze ktos ma do opchniecia? :>

Ja obecnie mam takie 16 i chyba bede je sprzedawał bo chce sie zaopatrzeć w podobne ale 17. A z tych 16 jestem b. zadowolony, solidne i wytrzymałe na nasze drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sie wlasnie rozgladam za takimi felgami. Moze ktos ma do opchniecia? :>

Ja obecnie mam takie 16 i chyba bede je sprzedawał bo chce sie zaopatrzeć w podobne ale 17. A z tych 16 jestem b. zadowolony, solidne i wytrzymałe na nasze drogi.

Gdyby co daj znać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi sa jak najbardziej sluszne, zalowalem ze przy moim poprzedni wlasciciel takich nie mial,ale felga ladnie sie prezentuje na :audi: a pozatym co ori....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie bardzo podobaja, autko na nich super wyglada i wytrzymalosc napewno zadowalajaca - ori to ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze wszystkim sie podobaja ale moze mnie nie zlinczujecie jesli powiem ze wzor nie za imponujacy :( jedyny plus to ze napewno ze sa wytrzymale noi ori na nasze drogi bardzo dobre

wybaczcie jesli kogos urazilem :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...