Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Co sądzicie o orginalnych felgach Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie chodzi mi o taki wzór

p6537141gx5.th.jpg

Co myslicie o tych felgach?to dobry wybór czy raczej poszukać jakis innych?

Opublikowano

miałem takie w poprzednim aucie i byłem z nich zadowolony (w miarę ładny wzór ale co najważniejsze wytrzymałe), więc jeśli nie rozważasz zakupu 17 , to te 16 są ok :th:

Opublikowano

Ori :audi: zawsze ładne są :th:

Opublikowano

ja mam takie u siebie - sprawdz fotki mojej a4 - bardzo ladne i tak jak koledzy pisali wytrzymale - po roku nan naszych drogach 30000 tys przejechanych nie sa pogiete. zgadzam sie z Alvaro - jak nie myslisz o 17 to te 16 to jest dobry wybor!! do tych dekielkow ktore masz na zdjeciu dokupilem nakladki na sruby w kolorze - 1,70 za sztuke w aso i jest teraz gites!!

Opublikowano

No ja sie wlasnie rozgladam za takimi felgami. Moze ktos ma do opchniecia? :>

Opublikowano

latam na nich w sezonie zimowym, wzór może nie najładniejszy, ale są odporne na nasze drogi :cool:

Opublikowano

Na sedanie będą ładnie wyglądały.

Opublikowano

No ja sie wlasnie rozgladam za takimi felgami. Moze ktos ma do opchniecia? :>

Ja obecnie mam takie 16 i chyba bede je sprzedawał bo chce sie zaopatrzeć w podobne ale 17. A z tych 16 jestem b. zadowolony, solidne i wytrzymałe na nasze drogi.

Opublikowano
  • Autor

też myślałem o takich 17' ale to muszę pierw obniżyć troche zawieche

a czy 17 mają tak samo dobrą opinię?

Opublikowano

A czy sruby od stalowek podejda do tych alufelg?

Opublikowano

hmm to chyba raczej zalezy od felgi... ja mam u siebie 17"Et-35 i jezdzilem na zwyklych szpilkach wszystko bylo oki...nie odkreacaly sie podczas jazdy...tym bardziej powinny byc dobre jesli chodzi o ori felge pozdro :a4fan:

Opublikowano

No ja sie wlasnie rozgladam za takimi felgami. Moze ktos ma do opchniecia? :>

Ja obecnie mam takie 16 i chyba bede je sprzedawał bo chce sie zaopatrzeć w podobne ale 17. A z tych 16 jestem b. zadowolony, solidne i wytrzymałe na nasze drogi.

Gdyby co daj znać ;).

Opublikowano
  • Autor

a co myslicie o takich samych tylko rozmiar 17 i żeby je spolerować :naughty:? ładnie będzie to wyglądać? może ma ktoś tak zrobione?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na sedanie będą ładnie wyglądały.

W Avancie też fajnie wygladają.. ja mam takie i mi się podobają (i zdaje mi się też że pasują)

Opublikowano

Ja polecam tez smigam na ori i są napewno wytrzymalsze niż nieorginalne piękne. Na nasze drogi tylko :audi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

felgi sa jak najbardziej sluszne, zalowalem ze przy moim poprzedni wlasciciel takich nie mial,ale felga ladnie sie prezentuje na :audi: a pozatym co ori....

Opublikowano

mi sie bardzo podobaja, autko na nich super wyglada i wytrzymalosc napewno zadowalajaca - ori to ori

Opublikowano

widze ze wszystkim sie podobaja ale moze mnie nie zlinczujecie jesli powiem ze wzor nie za imponujacy :( jedyny plus to ze napewno ze sa wytrzymale noi ori na nasze drogi bardzo dobre

wybaczcie jesli kogos urazilem :notworthy:

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.