Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 AHU] Chip mojej A4 + II mod z 08.05.2008
Prezentuję wykresik :> :> :> I mod facet zna sie na rzeczy polecam każdemu, za taka robotę można przejechać nawet pół polski naprawde jestem zadowolony :th: :th: No i II modyfikacja z 08.05.2008 wtryski 216 ki + mod softu, i znów wracałem od Witka z bananem na twarzy :> :> :> wskazówka na liczniku przesunęła się na 210 km/h :>
-
Wybór CB radia :)
uniden 510 xl lub uniden 520 xl to są dobre radia ??[br]Dopisany: 15 Listopad 2007, 21:17 _________________________________________________ja mam 510 i jestem zadowolony :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Zwoleń wita
-
[B5 1,9 TDI] coś chlapie na osłone filtra powietrza.
raczej nie powinno pluć przez EGR, sprawdzaj pozom oleju bo może brać za dużo i dlatego chlapie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
no witaj witaj
-
[B5 1,9 TDI] coś chlapie na osłone filtra powietrza.
to jest chyba zawór EGR który steruje powrotem spalin do kolektora, a chlapać może olej zawarty w spalinach ale dokładnie nie wiem
-
[B5 AHU] Jak zrobić światła drogowe (długie ) ??
witam Mam ksenony założone w miejsce starych zwykłych lamp, kiedy włączam blendę świecą wszystkie i długie i krótkie, ale jeśli normalnie włączę długie światła(pchnę rączkę do przodu) to ksenony sie wyłączają a włączają się długie. Jak zrobić żeby się ksenony nie wyłączały ??
-
[B5 AHU] Dziwne dzwięki spod konsoli ??
dzięki jak będę miał czas to zrobię pozdrawiam
-
Jakiego palmtopa do navi wybrać???
Mój ojciec kupił TOM TOM 910 i jest zadowolony
-
A4 B7 Bi-xenony 4300K na 6000K
Dołączam się do pytania czy można założyć 6000K lub 8000K ja sie ma w oryginale 4500K i czi to bezpieczne ??
-
[B5 AHU] Dziwne dzwięki spod konsoli ??
zmieniałem płyn do chłodnicy
-
[B5 AHU] Gdzie umyć silnik diesla ??
dzieki
-
[B5 AHU] Dziwne dzwięki spod konsoli ??
Na zimnym silniku zaraz po zapaleniu, przy lekkim dodaniu gazu słychać jakby przelewała sie woda w jakichś przewodach ?? Czy to normalne ??
-
[B5 AHU] Gdzie umyć silnik diesla ??
Miałem mały wyciek oleju spod uszczelki nad zaworami i sie upaćkał trzeba by go odświeżyć
-
[ALL] Czym umyć silnik diesla ?
za czysty silniczek przy zakupie lub sprzedaży wygląda nieco podejrzanie nie sądzicie ??
-
[B5 AHU] Gdzie umyć silnik diesla ??
Witam potrzebuje umyć silnik TDI. W okolicach Radomia lub Puław ktoś coś podpowie ??
-
[B5 AHU] Obniżenie sprężyn - prośba o ocenę ??
czyli coś takiego??
-
[B5 AHU] Obniżenie sprężyn - prośba o ocenę ??
Witam Mam zamiar obniżyć zawieszenie ale nie wkem czyładnie wygląda normalnie czy niżej Prośba o ocenę: Normalny: czy Niższy:
-
Mandaciki panowie mandaciki
założyłem cb 2 lata temu Bilans na dziś: 0zł mandatu, 0 pkt karnych, 0 zatrzymań
-
[B5 AHU] VAG a regulacja obrotów ??
Witam Szukałem na forum ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi: Czy VAG-iem można regulować obroty silnika ??
-
[B5 AHU] Matowe lampy ??
problem w tym że chyba kloszy sie nie wymienia
-
[B5 AHU] Matowe lampy ??
Mam pytanie: Czym spolerować do połysku klosze przednich lamp ponieważ są troche matowe ?? Lampy są ksenonowe, klosze plastikowe ??
-
[B5 1Z] Hamulce - regulacja, jak zrobić hamulec troche twardszy?
spróbuj wymienić płyn hamulcowy klocki i tarcze jak sie to wszystko dotrze to pedał powinien być troche twardszy
-
Mój Niemiecki Zabójca...Czyli A4 we własnej osobie<<WWO>>
ładna
-
[B5 AFN] Zdjecia Mojej A4
A4MT : w razie gdybyś założył te lampki wyslij mi fotke, bo też sie nad nimi zastanawiam a nigdzie nie widziałem ich na samochodzie