Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. jak wymienisz olej będzie jeszcze gorzej więc nie wymieniaj, dopiero jak coś padnie to się tym zajmiesz :th:
  2. poszukaj było gdzieś napisane opcja "szukaj"
  3. odłączenie akumulatora na jakieś 15-20 minut powinno zresetować komputer
  4. popracuje trochę nad nią i napisze co i jak
  5. już wybrałem można zamknąć :th:
  6. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.smog.pl/wideo/17002/walka_liliputow_smieszny_incydent/ :polew:
  7. podkręć na regulacji zaczepów w podłużnicach (ukryte są pod kratkami)[br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 23:16 _________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/836e19baa75deb70.html tam gdzie wkręca się śruby mocujące jest regulacja
  8. mam E50, a własnie dostałem 6120 classic zobaczymy co i jak :th:
  9. łączyłem się z VDO New, a trzeba było z VDO Old teraz gra :th:
  10. wyskakuje mi coś takiego ?? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/685fe599592f9a36.html
  11. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    wolniej o 5 km/h http://www.joemonster.org/filmy/7823/Po-obejrzeniu-tego-filmu-zwolnisz[br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 12:06 _________________________________________________i coś z innej beczki :polew: [br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 12:10 _________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/7831/Nadzwyczajny-wywiad-z-przechodniem-(18+)
  12. a w okolicach Radomia jakiś serwis pomp (polecany) ??
  13. tak dopóki pompa nie siądzie całkiem
  14. mcm odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ja na letnich już od połowy lutego ale ulice gołe to i tak szkoda zimówek
  15. na Lubelskiej znalazłem dobry serwis naprawili obie :th:
  16. zainstalowałem antyvira Norton 360 i sobie z tym poradził :th:
  17. Mam 500-600 zł nie chce brać tel na umowę (bo mam już 2) więc jaką nokię mi doradzicie w tych pieniądzach ??
  18. wszystkie DIESLE tak mają oj wszystkie :laghing2:
  19. prawdopodobnie na zewnątrz paskiem wieloklinowym http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b545bdd20bcec1ff.html
  20. MONTAŻ RAMEK - FOTOSTORY: Do montażu ramek potrzebujemy: - klucze torx T10 i T20 - wkrętak plaski - kliny duże do glazury - zapałki - plastikowy długopis lub coś podobnego do zaginania krawędzi ramek - rękawiczki chirurgiczne (gumowe) co by nie poparać licznika od srodka - czas ok 45 minut :th: przystępujemy do montażu: 1. zdejmujemy plastikową osłonę (dla ułatwienia wyciągnąć i pochylić kierownicę do dołu jeśli się da) 2. odkręcamy dwa wkręciki pod licznikiem (kluczyk torx) 3. wyciągamy licznik do przodu i odpinamy kostki (u mnie były 3 zielona niebieska i mała czarna do wskaźnika temp. zew) 4. odkręcamy dwa wkręty trzymające ramkę zegarów 5. odpinamy zatrzaski (pomocne są zapałki) 6. wkładamy ramki do obudowy i długopisem lub wkrętakiem zaginamy kołnierz od wewn strony ramki zegarów (montaż ułatwiaja kliny do glazury które podtrzymują pierścienie na miejscu) 7. wszystkie czynności montażowe wykonujemy od końca aby poskładać licznik do kupy. efekt końcowy wygląda tak sorry za jakość zdjęć (robione telefonem)
  21. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeśli w autobusie komunikacji miejskiej uszczypniesz za tyłek kobietę, to: - z prawdopodobieństwem 9% odwróci się i da ci po pysku, - z prawdopodobieństwem 65% odwróci się i spyta: "och*jałeś?", - z prawdopodobieństwem 25% nie zareaguje, - z prawdopodobieństwem 1 % zostanie twoją żoną. Krótko mówiąc - prawdopodobieństwo niewielkie, jednak lepiej nie ryzykować.[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 09:18 _________________________________________________Rozmawia dwóch kowboi na prerii: - Słuchaj, ostatnio byłem pod granicą meksykańską i z moja Senioritą uprawiałem seks w pozycji 114. - Jak 114? - Stary najpierw było fajnie, zawalczyliśmy 69, potem przyszedł jej Gringo i wsadził mi w tyłek Colta, kal. 45mm....
  22. czy aby na pewno trzeba zdjąć głowicę ?? radziłeś się w jakimś dobrym warsztacie ?? może wystarczy nawiercić pozostałość świecy i próbować wykręcić specjalnym kluczem (są takie do wykręcania urwanych śrub)
  23. szwagier d*pa
  24. jak siedzenia podciągniesz lekko do przodu to wcale nie jest tak ciasno
  25. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/68b1234b7e00ba29.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f8e77e715250b565.html wiozłem znajomego za flache :th: ale mam kumpla który wozi A6 za 200 zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.