Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 AEB] problem ze zmianą biegów, czy wymienić olej w skrzyni ??
jak wymienisz olej będzie jeszcze gorzej więc nie wymieniaj, dopiero jak coś padnie to się tym zajmiesz :th:
-
[B5 ABC] vag i zwis kompa
poszukaj było gdzieś napisane opcja "szukaj"
-
[B5 ABC] vag i zwis kompa
odłączenie akumulatora na jakieś 15-20 minut powinno zresetować komputer
-
Jaką nokię kupić ??
popracuje trochę nad nią i napisze co i jak
-
Jaką nokię kupić ??
już wybrałem można zamknąć :th:
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/17002/walka_liliputow_smieszny_incydent/ :polew:
-
[B5 ADR] Szpara pomiedzy przednim zderzakiem a błotnikiem
podkręć na regulacji zaczepów w podłużnicach (ukryte są pod kratkami)[br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 23:16 _________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/836e19baa75deb70.html tam gdzie wkręca się śruby mocujące jest regulacja
-
Jaką nokię kupić ??
mam E50, a własnie dostałem 6120 classic zobaczymy co i jak :th:
-
[B5 AHU] Nie mogę odczytać pin przez VagTacho ??
łączyłem się z VDO New, a trzeba było z VDO Old teraz gra :th:
-
[B5 AHU] Nie mogę odczytać pin przez VagTacho ??
wyskakuje mi coś takiego ?? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/685fe599592f9a36.html
-
Strefa Śmiechu
wolniej o 5 km/h http://www.joemonster.org/filmy/7823/Po-obejrzeniu-tego-filmu-zwolnisz[br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 12:06 _________________________________________________i coś z innej beczki :polew: [br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 12:10 _________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/7831/Nadzwyczajny-wywiad-z-przechodniem-(18+)
-
[B5 1Z] Pompa wtryskowa - regeneracja i utawienie
a w okolicach Radomia jakiś serwis pomp (polecany) ??
-
[B5 AFN] Problemy z odpalaniem na ciepłym silniku
tak dopóki pompa nie siądzie całkiem
-
I znowu zima...
ja na letnich już od połowy lutego ale ulice gołe to i tak szkoda zimówek
-
[B5 AHU] Gdzie w Radomiu naprawić myjkę ciśnieniową ??
na Lubelskiej znalazłem dobry serwis naprawili obie :th:
-
[WINDOWS XP] Jak usunąć lub wyłączyć procesy iexplore.exe ???
zainstalowałem antyvira Norton 360 i sobie z tym poradził :th:
-
Jaką nokię kupić ??
Mam 500-600 zł nie chce brać tel na umowę (bo mam już 2) więc jaką nokię mi doradzicie w tych pieniądzach ??
-
[B5 AFN] Czarne obwódki na rurach wydechowych na zewnątrz
wszystkie DIESLE tak mają oj wszystkie :laghing2:
-
[B5 APU] czym napędzana pompa wody??
prawdopodobnie na zewnątrz paskiem wieloklinowym http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b545bdd20bcec1ff.html
-
[ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.
MONTAŻ RAMEK - FOTOSTORY: Do montażu ramek potrzebujemy: - klucze torx T10 i T20 - wkrętak plaski - kliny duże do glazury - zapałki - plastikowy długopis lub coś podobnego do zaginania krawędzi ramek - rękawiczki chirurgiczne (gumowe) co by nie poparać licznika od srodka - czas ok 45 minut :th: przystępujemy do montażu: 1. zdejmujemy plastikową osłonę (dla ułatwienia wyciągnąć i pochylić kierownicę do dołu jeśli się da) 2. odkręcamy dwa wkręciki pod licznikiem (kluczyk torx) 3. wyciągamy licznik do przodu i odpinamy kostki (u mnie były 3 zielona niebieska i mała czarna do wskaźnika temp. zew) 4. odkręcamy dwa wkręty trzymające ramkę zegarów 5. odpinamy zatrzaski (pomocne są zapałki) 6. wkładamy ramki do obudowy i długopisem lub wkrętakiem zaginamy kołnierz od wewn strony ramki zegarów (montaż ułatwiaja kliny do glazury które podtrzymują pierścienie na miejscu) 7. wszystkie czynności montażowe wykonujemy od końca aby poskładać licznik do kupy. efekt końcowy wygląda tak sorry za jakość zdjęć (robione telefonem)
-
Strefa Śmiechu
Jeśli w autobusie komunikacji miejskiej uszczypniesz za tyłek kobietę, to: - z prawdopodobieństwem 9% odwróci się i da ci po pysku, - z prawdopodobieństwem 65% odwróci się i spyta: "och*jałeś?", - z prawdopodobieństwem 25% nie zareaguje, - z prawdopodobieństwem 1 % zostanie twoją żoną. Krótko mówiąc - prawdopodobieństwo niewielkie, jednak lepiej nie ryzykować.[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 09:18 _________________________________________________Rozmawia dwóch kowboi na prerii: - Słuchaj, ostatnio byłem pod granicą meksykańską i z moja Senioritą uprawiałem seks w pozycji 114. - Jak 114? - Stary najpierw było fajnie, zawalczyliśmy 69, potem przyszedł jej Gringo i wsadził mi w tyłek Colta, kal. 45mm....
-
[B5 AFN] Problem ze swieca - ukręcona
czy aby na pewno trzeba zdjąć głowicę ?? radziłeś się w jakimś dobrym warsztacie ?? może wystarczy nawiercić pozostałość świecy i próbować wykręcić specjalnym kluczem (są takie do wykręcania urwanych śrub)
-
[ALL] Do ślubu
szwagier d*pa
-
[ALL] Do ślubu
jak siedzenia podciągniesz lekko do przodu to wcale nie jest tak ciasno
-
[ALL] Do ślubu
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/68b1234b7e00ba29.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f8e77e715250b565.html wiozłem znajomego za flache :th: ale mam kumpla który wozi A6 za 200 zł