Treść opublikowana przez mcm
-
Strefa Śmiechu
Krystyna przegląda gazetę. Nagle przerażona zrywa się z fotela i biegnie do męża: - Kochanie, czy TY wiesz co trzeba zrobić, żeby spalić jednego pączka??? Zenon leniwie odrywa wzrok od telewizora, a gębę od butelki: - A na ki ch*j palić pączki???? [br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 08:49 _________________________________________________Spotyka się dwóch przyjaciół: - Wróciłem tydzień temu z Japonii - chwali się jeden - Wyobraź sobie, że przeżyłem tam trzęsienie ziemi. Mówię ci, stary, coś niesamowitego. Meble kiwały się na wszystkie strony, w powietrzu latały łyżki, noże, filiżanki, talerze.... - O kur*a - przerywa mu drugi - Zapomniałem wysłać list polecony, który żona kazała mi zanieść na pocztę trzy dni temu.[br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 08:50 _________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/7885/Lowcy.B-Sen-Mariusza
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Kolego Gienekk poczytaj temat Jak zrobić logi oraz jak zamieścić na forum (w jakiej formie) :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy a o problemach pisz w odpowiednich działach :th:
-
[B5 AHU] Stuknięcie przy naciśnieciu hamulca
lub luz na wahaczach, w moim przypadku był to jeden z górnych
-
[B5 AHU] Prosze o analize logow.
jak zrobisz logi, będzie jaśniej
-
[B5 AHU] Dziwny świst (turbo lub coś innego) ??
tak ale tylko podczas jazdy ?? na postoju po dodaniu gazu chyba też powinno być słychać ?? a tak BTW co ci sie stało na drodze ?? PS. łopatki od strony zimnej nie dawno przeglądałem i wydawały się OK
-
[B5 AFN] Brak zaślepki ??
fotka by się przydała
-
[B7 BPW]Czarne emblematy AUDI
na białym autku najładniej się prezentują, i ogólnie na jasnych kolorach, na czarnym jednak wolę chrom :th:
-
[ALL B6] Jak zdjąć przedni zderzak. Podrzebne rysunki z mocowaniami
obrazek z etki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/82ae64540fee1926.html
-
[B5 AHU] Prosze o analize logow.
ja bym stawiał na termostat i czujnik temperatury, w moim AHU wymiana termostatu nie pomogła, temp też była w granicach 75-78 a po wymianie czujnika 88 :th:
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/17176/chcial_pochwalic_sie_pieskiem/ :polew: :polew:
-
[B5 AHU] Kiedy "sztanga" powinna się poruszać ?
właśnie to chyba o to chodzi
-
[ALL B5] Prośba o wycenę autka ??
ma 111 KM
-
[B5 AHU] Brak mocy
jak zrobisz logi to wszystko wyjdzie, a przynajmniej bład będzie jakiś
-
[B5 AFN] Co to za śruba
haka masz ?? jak nie to śruba od zderzaka i trzeba ją dokręcić
-
[B5 AFN] Co to za śruba
nie ma fotki ??
-
[ALL] Jak sprawdzić stan świec żarowych?
możliwe[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 14:45 _________________________________________________przed włożeniem powinieneś podłączyć pod akumulator lub prostownik końcówka powinna się zaświecić na czerwono :th:
-
[B5 AEB] JAKA KRATKA W ZDERZAK???
kratka otwarta i wlot powinny być
-
[ALL B5] Prośba o wycenę autka ??
bo tyle masz , czy tak wyceniasz :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemasz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum :th:
-
Bardzo proszę o doradzenie czy te lampy są ładne
nie polecam, nie podobają mi się , załóż ori soczewka VALEO lub ew xenon :th:
-
[B5 ADR] Moja Audininka A4
a jeszcze jedna uwaga wg mnie skrzydło na klapie nie potrzebne - szpeci
-
[B5 AEB] Rachunek z Niemiec
skąd wiesz Prezesie ?? z któregoś kodu ??
-
[B5 AHU] Kiedy "sztanga" powinna się poruszać ?
właśnie zaobserwowałem zgodnie z filmem, i co dziwne nie porusza sie ?? ale notlaufa nie łapie [br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 11:43 _________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=lLG8t4xlLDA[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 11:59 _________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=8cFatW2vE44