Treść opublikowana przez mcm
-
Formuła 1 2008
Robercik 1 - kwalifikacje :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2008, 14:06 _________________________________________________a jutro 1 w wyścigu :> :th: :th: :th: :th: :th:
-
[B6 AWX] Wykres po chipie
Tak, Rogal to fachura super wykresik, furka pewnie ładnie śmiga :th:
-
[B5 1Z] Proszę o analizę Logów
wydaje się OK
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/7974/Robin-Williams-u-Parkinsona :polew: :polew: :polew:
-
[B5 AHU] Dziwny świst (turbo lub coś innego) ??
w tym sęk właśnie, że rurki nowe w całym układzie turbo, turbina przynajmniej od strony zimnej OK, muszę jeszcze zajrzeć od strony ciepłej ale dzwięk jest dziwny na postoju nic nie słychać, a podczas jazdy im mocniej wcisniesz gaz tym bardziej się nasila, na każdym biegu ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[B6 AKE] Jakie mam wybrac felgi?
2 :th:
-
[B5 AML] Dziwne wycieki wody
do dobrych warsztatów jeździsz widzę :>
-
[B5 AHU] Dziwny świst (turbo lub coś innego) ??
Nic nie będzie słychać na postoju, choćbyś pałował do odcinki. czyli co, to może być wirnik i słychać go tylko podczas jazdy ??
-
Strefa Śmiechu
co za koleś http://www.joemonster.org/filmy/8106/Boze-poblogoslaw-ateizm
-
[B5 AFN] Poduszka Pasażera i nosidelko dla dziecka
a jak deaktywować VAGiem poduchę ??
-
[B5 AHU] Światła drogowe po przekładce lamp z H4 na soczewkę lub xenon.
1. Zaczynając rezanko będziemy potrzebowali: - wkrętak płaski 2 szt (małe) - wkrętak krzyżowy wąski długi - TORX 25 - kontrolkę samochodową - kombinerki - czas operacyjny 30 min 2. odkręcamy osłonę kolumny kierowniczej 3. odpinamy kostkę zsuwając do tyłu 4. rozkładamy kostkę podważając obudowę w tych miejscach z oby stron i wyciągamy filetową część z czarnej (wkrętak płaski) 5. bierzemy kontrolkę i sprawdzamy gdzie jest prąd przy włączonych światłach mijania, powinien być w miejscu 56b i 56 (w 56a pojawia się przy przełączeniu na drogowe), po rozebraniu kostki przekładamy żółty gruby przewód (tak u mnie było) z miejsca 56b na miejsce 56 (w 56b znika prąd po przełączeniu na światła drogowe, dlatego gasną mijania, a w 56 prąd jest cały czas) 6. po zmontowaniu kostki w całość wpinamy ją na miejsce 7. efekt końcowy prac: przed zmianą i po zmianie :th: :th: :th: PS sorki za jakoś zdjęć robione telefonem na szybko (czasu brak :>)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka ziomal
-
[B5 AEB] Prośba o analizę logów - błąd 575
każdą grupę osobno logujesz http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t5141.0.html;highlight=jak+zrobi%E6+logi tu znajdziesz wszystko
-
[B5 AEB] Prośba o analizę logów - błąd 575
musisz zrobić jeszcze raz wszystkie osobno bo te są nieczytelne
-
[B5 AFN] Wykresik do oceny
no fakt 300 Niutków to juz lata :> :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[B5 AHU] Prośba o analizę błędów oraz logów
napisałem mniej więcej żeby kolega orlikon zobaczył co powinno się dziać w kolumnie 4 i 5 :th:
-
[B5 AHU] Prośba o analizę błędów oraz logów
grupa 11 powinna dla AHU powinna wyglądać mniej więcej tak
-
[B6 AVB] Żywotność Zaworu Recylkulacji Spalin-EGR
ja ma 230 tyś i zaczyna już przeciekać
-
[B5 AML] Dziwne wycieki wody
oj nie tylko w ciepłe, już przy ok 6 7 stopniach zauważyłem że cieknie, jak słońce nagrzeje wnętrze klima się załączy i wtedy już się woda skrapla :th:
-
[ALL B5] Moja Audiczka :)
pokaz fotki bedzie widać co upiększyc :th: