Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. crash data to zapamiętany wystrzał poduszek, nawet po wymianie wszystkich czujników i poduszek komunikat pozostaje
  2. ykk fotka się nie otwiera ??
  3. możliwe tego się skasować nie da
  4. jasne, zwłaszcza że wymieniałem w swojej wirnik
  5. a orientuje się ktoś ile zyskam na zmianie wtrysków ??
  6. mcm odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    szerokość kółek też ma znaczenie w koleinach
  7. a kto ci po bebechach powie jaka to pompka jak większość w a4 ma takie same wirniki
  8. może to ci pomoże
  9. całą taką część jak jest uszkodzona możesz wyjąć ze innej takiej samej pompki, bo w ETCE pompka zamka nie figuruje rozłożona na części tylko jest w całości jako jeden element
  10. moje autko jest po sofcie u Rogala, nic nie było zmieniane tylko program, poszło na 111 KM, ale zaczyna mi brakować mocy, co mogę jeszcze zrobić aby w granicach rozsądku podnieś ją na moim silniku, mówię tu o jakichś 20 KM. Bawić się w zmiany czy lepiej zmienić autko na 130 KM ?? Proszę o podpowiedzi co zmienić i ewentualnie przybliżone koszty ??
  11. nie ma chyba nr tej części (wirnika), element figuruje jako cała pompka
  12. moją np każdy kto zobaczy pyta się czy nie sprzedaję :>
  13. 059 919 501 4 styki 026 906 041 A 2 styki
  14. 054 905 377 A 740MM zielony
  15. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Co mają wspólnego rencistki uprawiające nordic walking z doner-kebabem? Trochę starego mięsa na metalowym kiju...
  16. zakładasz tak jak zdejmujesz rygielek powinien wskoczyć na miejsce sam, a co do oznaczenie masz plakietkę w kole zapasowym tam jest
  17. witamy i zapraszamy na spoty w twojej okolicy
  18. ja mam właśnie pod podłokietnikiem przykręcone [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2008, 09:09 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t6374.0.html;highlight=monta%BF+cb[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2008, 09:10 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio/b6_alt_gdzie_mozna_zamontowac_cb-t18024.0.html
  19. 90 to były chyba tylko 1Z AHH i AHU[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2008, 00:09 _________________________________________________zrób fotkę zobaczymy co to jest[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2008, 00:12 _________________________________________________http://www.audiklub.org/silniki.html
  20. lampy zostaw te co masz ładne są, a gleba i alu jak najbardziej, ogólnie ładna bryczka :th:
  21. może masz zawór napowietrzający zapchany [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 22:07 _________________________________________________lub wąż odpowietrzający nr 5 i 6 na ETCE
  22. poczytaj o zamieszczaniu logów na forum bo te są nieczytelne trzeba się głowić żeby odczytać[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 20:32 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t5141.0.html;highlight=diagnostyka+vag[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 20:33 _________________________________________________logi kolegi oro http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/13710355dd495f70.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5c6b86eab78ea703.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2b88a6f941cca442.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3003402be5274874.html[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 21:57 _________________________________________________dziwią mnie obroty silnika dlaczego takie duze 1407 ??? chyba coś nie tak zrobiłeś
  23. na ciemnogranatowej obie dobrze bedą wyglądały ale stawiam na 2 biało czerw, sam się nad nimi zastanawiam
  24. jeśli masz automat to powinieneś mieć u góry pokazywane biegi a u dołu temperaturę zewnętrzną, może wtyczka z tyłu licznika się wypięła bo na zaślepki mi to nie wygląda, albo wyświetlacze skopane
  25. ja klej po znaczkach zmywałem rozpuszczalnikiem uniwersalnym i poszło ładnie, potem lekko pastą tempo spolerowałem i śladu nie ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.