Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 AHU] Auto po chipie
ładny wykresik, 8 maja mam nadzieje na taki sam :>, PS jaką miałeś serię ??
-
[B5 AFN] Opadające kratki nawiewu środkowe
u mnie też środkowe luźno chodzą
-
[ALL] Roczny rachunek za jazde na swiatlach cala dobe
widocznie jeszcze nie jesteśmy na tyle mądrzy żeby sami decydować kiedy na światłach jeździć a kiedy nie , ja uważam że włączanie świateł w dzień pomaga w dużym stopniu w ocenie odległości na trasie przy dużych szybkościach
-
[ALL] Roczny rachunek za jazde na swiatlach cala dobe
dość ciekawy tekst warty zastanowienia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy zapraszamy do czynnego udziału w dyskusjach :th:
-
[B5 AHU]!!! CZARNA PERŁA "DAJZEL" były mcmowóz !!!
- [ALL B5] Pomoc w wyborze tylnych lamp - ankieta ??
już są nowe fotki lampek :> http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_moja_a4_nowe_lampki_tylne-t19564.0.html;msg226875#msg226875- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- [B5 AFN] Po chipie 145 KM
b.ładny wykresik, juz nie mogę sie doczekać mojej II wizyty :th:- [B5 AWT] Trudności z uruchomieniem silnika oraz brak mocy
może kat zapchany- [B5 ADR] Moja Audisia
ładny avancik, dołóż jeszcze soczewki na przód i będzie super :>- [B5 AJM] Jazda bez licznika
zdaje się ze masz immo w liczniku więc nie odpalisz autka- SPOTY RADOMSKIE
z miłą chęcią pierwszy raz bym spocik odwiedził, ale żonka mi już plan na weekend przedstawiła , ale miłej zabawy życzę :th:- [ALL B5] Pomoc w wyborze tylnych lamp - ankieta ??
ok dziś poszedł zakup nr 5, mam nadzieję ze dojdą przed weekendem, fotki wstawię co by się pochwalić :th: :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum zachęcamy do aktywnego i owocnego uczestnictwa :th:- [ALL B5] Czujnik temperatury zewnętrznej
do licznika idzie tylko jeden przewód od czujnika temp- [B5 ABC] MOJA NOWA FURKA
może tylko tobie się podoba- [B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
ładna, teraz tylko lampki wymienić, felunek dołożyć, i furka I klasa :th:- [B5]Jakie lampy zespolone czy FK ?
zespolone valeo :th:- [ALL B5] Pomoc w wyborze tylnych lamp - ankieta ??
mam plan i szukam potwierdzenia kolego Darkoz- Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/8507/Dowcip-z-drinkiem-za-3-euro :>- Strefa Śmiechu
Hymn IV Rzeczypospolitej: Muzyka - Edyta Górniak Tekst - Lech Kaczyński :polew: :polew: :polew:- [ALL B5] Pomoc w wyborze tylnych lamp - ankieta ??
pytanko OT żarówki kierunków w lampach tylnych B5 mają bolce symetryczne czy asymetryczne ??- [ALL B5] Pomoc w wyborze tylnych lamp - ankieta ??
Przyszła wiosna więc czas na pewne zmiany, padło na tylne lampki, więc proszę o pomoc które wg was najlepsze do mojej A4 ?? autko wygląda teraz tak- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy witamy - [ALL B5] Pomoc w wyborze tylnych lamp - ankieta ??