Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. ładny wykresik, 8 maja mam nadzieje na taki sam :>, PS jaką miałeś serię ??
  2. u mnie też środkowe luźno chodzą
  3. widocznie jeszcze nie jesteśmy na tyle mądrzy żeby sami decydować kiedy na światłach jeździć a kiedy nie , ja uważam że włączanie świateł w dzień pomaga w dużym stopniu w ocenie odległości na trasie przy dużych szybkościach
  4. dość ciekawy tekst warty zastanowienia
  5. witamy zapraszamy do czynnego udziału w dyskusjach :th:
  6. już są nowe fotki lampek :> http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_moja_a4_nowe_lampki_tylne-t19564.0.html;msg226875#msg226875
  7. b.ładny wykresik, juz nie mogę sie doczekać mojej II wizyty :th:
  8. ładny avancik, dołóż jeszcze soczewki na przód i będzie super :>
  9. zdaje się ze masz immo w liczniku więc nie odpalisz autka
  10. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    z miłą chęcią pierwszy raz bym spocik odwiedził, ale żonka mi już plan na weekend przedstawiła , ale miłej zabawy życzę :th:
  11. ok dziś poszedł zakup nr 5, mam nadzieję ze dojdą przed weekendem, fotki wstawię co by się pochwalić :th: :>
  12. Witamy na forum zachęcamy do aktywnego i owocnego uczestnictwa :th:
  13. do licznika idzie tylko jeden przewód od czujnika temp
  14. może tylko tobie się podoba
  15. ładna, teraz tylko lampki wymienić, felunek dołożyć, i furka I klasa :th:
  16. zespolone valeo :th:
  17. mam plan i szukam potwierdzenia kolego Darkoz
  18. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.joemonster.org/filmy/8507/Dowcip-z-drinkiem-za-3-euro :>
  19. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Hymn IV Rzeczypospolitej: Muzyka - Edyta Górniak Tekst - Lech Kaczyński :polew: :polew: :polew:
  20. pytanko OT żarówki kierunków w lampach tylnych B5 mają bolce symetryczne czy asymetryczne ??
  21. Przyszła wiosna więc czas na pewne zmiany, padło na tylne lampki, więc proszę o pomoc które wg was najlepsze do mojej A4 ?? autko wygląda teraz tak
  22. Witamy witamy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.