Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. Witam potrzebuję zdjęcia wyglądu autka z takimi lampami jak ktoś ma ?? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/590ba626708f4517.html
  2. grzebane chyba było przez "specjalistów"
  3. mcm odpowiedział(a) na mercii temat w Audi A4 B5
    zbieżność przede wszystkim, różnica wielkości bieżnika na przednich kołach lub mocniej łapie jeden zacisk ale to mało prawdopodobne
  4. nie wyrzuca zadnych błędów na wyświetlaczu ?? podłącz vag powinien coś pokazać :th:
  5. jak temperatura bedzie powyżej 80 C to wskaźnik na liczniku pokazuje 90
  6. injection - na wtrysku :>
  7. czytaj posty na forum tu jest prawie wszystko opcja szukaj :th:
  8. mcm odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ja mam 16 i to jest dla mnie kompromis :th:
  9. Witamy na forum i czekamy na fotki z opisu wynika że fajne autko :th:
  10. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Matematyka: Wykład z pochodnej funkcji złożonej. Grupa zasypia - część już chrapie Wykładowca nagle: - Przypomniała mi się obrona pracy magisterskiej !! Grupa: - ??? Wykładowca: - Moja studentka broniła pracę magisterską... Dziewczyna użyła w pracy terminu "perpetuum mobile" i mój kolega spytał co dziewczyna przez to rozumie. Ona odpowiedziała: - "perpetuum mobile" to takie coś co nigdy nie staje... Mój znajomy na to: - Ja mam takie coś, ale nazywa się inaczej...[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2008, 09:07 _________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/8456/Media-Markt-jednak-dla-idiotow :polew: :polew: :polew:
  11. pomysł nr 2 wyglada bardziej sportowo, mnie się podoba :th:
  12. zrób sparing z kimś kto ma 90 lub 110 KM i zobaczysz kto wygra (oczywiście w miejscu dozwolonym )
  13. jak nie dasz rady podjedź do mnie pomoge ci zrobić i wkleić logi jak należy, pozdrawiam :th:
  14. wyjmij zegary rozłącz i podłącz wtyczki, jak to nie pomorze podłącza VAG powinno coś pokazać :th:
  15. ja wybrałbym opcję nr 1 najmniej zabawy najmniejszy koszt i zawsze ORI rozwiązanie ale jak masz za duzo sałaty to opcja 3 jak najbardziej :th:
  16. jak nie czyta kodu z kluczyka to nie odpali, a kolega pisze że odpala
  17. http://allegro.pl/item344346485_aparat_sony_alfa_dslr_a200_18_70_kit_raty_krk_fv.html polecam braciszek ma i sobie ceni :th:
  18. vagiem nie zmienisz chyba że masz vag tacho
  19. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.joemonster.org/filmy/8367/Niesamowita-reklama-Audi-RS6 coś pięknego :th:
  20. wycierać po myciu :th:
  21. zapnij vaga zrób logi to powinno coś wyjaśnić :th:
  22. na C to juz chyba roczniki 2008
  23. ja mam 230 tyś i olej wymieniam co 10 kkm, rozrząd kompletny z pompą wody co 60 kkm lub co 3 lata, filtr powietrza i kabinowy co 10 kkm, filtr paliwa co 50 kkm, a poza tym co jakiś czas zaglądam to tu to tam, ogólnie większych problemów nie mam, a może ty masz nie 170 kkm tylko 270 kkm
  24. mój AHU przy podobnej do ciebie Prometeusz12 jeździe ok 5 km do pracy troche po mieście i do domu, czyli cały czas praktycznie niedogrzany (w zimie, bo teraz szybciej łapie temp) pali w granicach 6 do 7 litrów więc te twoje 9 - 10 to troche dużo, zrób logi i wrzuć na forum może masz coś nie tak, albo lekko przymulony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.