Treść opublikowana przez mcm
-
[ALL B5] Wygląd auta z takimi lampkami ??
Witam potrzebuję zdjęcia wyglądu autka z takimi lampami jak ktoś ma ?? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/590ba626708f4517.html
-
[ALL] Korozja? Pęcherze, na listwie nad rejestracją tył
grzebane chyba było przez "specjalistów"
-
[B5 AEB] Ściąganie a wahacze
zbieżność przede wszystkim, różnica wielkości bieżnika na przednich kołach lub mocniej łapie jeden zacisk ale to mało prawdopodobne
-
[B5 AHU] Nie działa klimatyzacja - pomocy
nie wyrzuca zadnych błędów na wyświetlaczu ?? podłącz vag powinien coś pokazać :th:
-
[B5 AHU] Dlaczego taka mała dawka i jak ją zmienić ?
jak temperatura bedzie powyżej 80 C to wskaźnik na liczniku pokazuje 90
-
[ALL] Co oznacza zapis 1.8 I kat ?
injection - na wtrysku :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czytaj posty na forum tu jest prawie wszystko opcja szukaj :th:
-
kupilem audi a4
ja mam 16 i to jest dla mnie kompromis :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum i czekamy na fotki z opisu wynika że fajne autko :th:
-
Strefa Śmiechu
Matematyka: Wykład z pochodnej funkcji złożonej. Grupa zasypia - część już chrapie Wykładowca nagle: - Przypomniała mi się obrona pracy magisterskiej !! Grupa: - ??? Wykładowca: - Moja studentka broniła pracę magisterską... Dziewczyna użyła w pracy terminu "perpetuum mobile" i mój kolega spytał co dziewczyna przez to rozumie. Ona odpowiedziała: - "perpetuum mobile" to takie coś co nigdy nie staje... Mój znajomy na to: - Ja mam takie coś, ale nazywa się inaczej...[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2008, 09:07 _________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/8456/Media-Markt-jednak-dla-idiotow :polew: :polew: :polew:
-
[B5 AFN] Proszę o opinię
pomysł nr 2 wyglada bardziej sportowo, mnie się podoba :th:
-
[AFF B5] Jak sprawdzić czy był robiony chiptuning?
zrób sparing z kimś kto ma 90 lub 110 KM i zobaczysz kto wygra (oczywiście w miejscu dozwolonym )
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów dieselka
jak nie dasz rady podjedź do mnie pomoge ci zrobić i wkleić logi jak należy, pozdrawiam :th:
-
[B5 AEB] VAG - blok wskazania chwilowego zużycia paliwa
grupa 15
-
[B5 AFN] 2 dziwne problemy zwiazane z zegarami
wyjmij zegary rozłącz i podłącz wtyczki, jak to nie pomorze podłącza VAG powinno coś pokazać :th:
-
[B6 AWX] Wymiana turbo na ... ?
ja wybrałbym opcję nr 1 najmniej zabawy najmniejszy koszt i zawsze ORI rozwiązanie ale jak masz za duzo sałaty to opcja 3 jak najbardziej :th:
-
[ALL B5] Migająca kontrolka "żółta z zarysem samochodu"
jak nie czyta kodu z kluczyka to nie odpali, a kolega pisze że odpala
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
http://allegro.pl/item344346485_aparat_sony_alfa_dslr_a200_18_70_kit_raty_krk_fv.html polecam braciszek ma i sobie ceni :th:
-
[B5 1Z] Nowy licznik i VAG - różne przebiegi
vagiem nie zmienisz chyba że masz vag tacho
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/8367/Niesamowita-reklama-Audi-RS6 coś pięknego :th:
-
[B5 AEB] Gromadząca się woda na progach
wycierać po myciu :th:
-
[B5 AHU] Czy możliwe ze tak dużo pali
zapnij vaga zrób logi to powinno coś wyjaśnić :th:
-
[B7 3.0 TDI] Dziwne dymienie
na C to juz chyba roczniki 2008
-
[B5 AHU] Duży przeglad - co do wymiany ?
ja mam 230 tyś i olej wymieniam co 10 kkm, rozrząd kompletny z pompą wody co 60 kkm lub co 3 lata, filtr powietrza i kabinowy co 10 kkm, filtr paliwa co 50 kkm, a poza tym co jakiś czas zaglądam to tu to tam, ogólnie większych problemów nie mam, a może ty masz nie 170 kkm tylko 270 kkm
-
[B5 AHU] Czy możliwe ze tak dużo pali
mój AHU przy podobnej do ciebie Prometeusz12 jeździe ok 5 km do pracy troche po mieście i do domu, czyli cały czas praktycznie niedogrzany (w zimie, bo teraz szybciej łapie temp) pali w granicach 6 do 7 litrów więc te twoje 9 - 10 to troche dużo, zrób logi i wrzuć na forum może masz coś nie tak, albo lekko przymulony