Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. ta płetwa z tyłu tez jakoś mi do a4 nie pasi
  2. wszystko ładnie pięknie :th:, ale te chlapacze OUT
  3. ja mam samsunga od roku i jestem zadowolony, + PS3 oczywiście :th:
  4. naklejka w zagłębieniu koła zapasowego powie ci wszystko :th:
  5. witamy zachęcam do aktywnego uczestnictwa na forum, i odwiedzaj spoty w twojej okolicy :th:
  6. Witojcie i radzę a4 kup :audi:to jest to :th:
  7. tak to moje
  8. no 3m sie Pozdrawiam PS.wydawało mi się chyba ze bordo ciemne :>
  9. ja usuwałem benzyną ekstrakcyjną, lub rozpuszczalnikiem uniwersalnym
  10. Według Kodeksu Drogowego minimalna wymagana wysokość bieżnika to 1,6 mm. Jednak zmiana opon letnich na nowe zalecana jest już przy klockach bieżnika startych do 3 mm.[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2008, 19:44 _________________________________________________ogumienie mające więcej niż 6 lat, nawet z niskim przebiegiem, nie nadaje się już do bezpiecznego użytkowania.
  11. mcm odpowiedział(a) na carlooss temat w Audi A4 B5
    to raczej wahacze, zaciski nie stukają, ja jedziesz po bruku koła luźno się toczą i stukają, jak naciścniesz hamulec koło się obciąża i najprawdopodobniej naprężenia napinają wahacze i przestaje stukać
  12. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    GRUBY 12:44:26 Z forum internetowego sposób na radary > - BŁAGAM O POMOC - kolega mi powiedział, ze płyta DVD lepiej odbija radar niż zwykła płyta CD - podpowiedzcie mi proszę, czy mnie nie skłamał, bo jeśli rzeczywiście to jest prawda, to czy w każdym hipermarkecie jak pojadę będę mógł taka płytę kupić? Na razie używam zwykłej płyty i jestem zadowolony - nie dostałem żadnego mandatu! > Odpowiedź 1.: > - Powieś sobie jeszcze trzy takie płyty - już z daleka będzie widać, że jedzie idiota. > Odpowiedź 2.: - Fakt, oni swoich nie zatrzymują. Odpowiedź 3.: - Jako ze płyta DVD ma większą pojemność, tak przy większej prędkości płyta ta lepiej działa. Tylko pamiętaj, ze strona przeznaczona do zapisu musi być skierowana w stronę policjantów, bo inaczej spowoduje wzrost prędkości pokazywanej przez radar. Sam stosuje 3 płyty DVD, 2 analogowe (tak na wszelki wypadek) i krawat samoobrony na ewentualne blokady.Pozdrawiam. Odpowiedź 4.: - To prawda, w nowej wersji samolot F-117A! pokryty jest cały GRUBY 12:44:26 płytami DVD i dlatego jest niewykrywalny dla radarów Odpowiedź 5.: - Nie jestem pewien z ta płytą DVD, nie próbowałbym, najlepiej stosować sprawdzone sposoby, polecam płytę gramofonowa, ona ma większą powierzchnię i bardziej rozprasza wiązkę z radaru. Odpowiedź 6.: - Powieś CD, DVD, FDD, HDD, memory stick i ZIPa, to na pewno żaden policjant Cię nie zatrzyma, bo jak Cię zobaczy zza zakrętu to umrze ze śmiechu. Odpowiedź 7.: - Najlepiej radar odbija płyta chodnikowa. Tylko trzeba nią rzucić w radar z dużej odległości, zanim Cię ustrzeli, a do tego trzeba sporo krzepy.
  13. WItam kto tam dzisiaj ok godz 14 przejeżdzał przez Zwoleń (trasą Puławy Radom) i na mnie zatrąbił i pomachał chyba bordowe A4 B5 blachy WRA...., ?? przyznać się A poźniej w Pionkach ok godz 18.30 granatowa A4 B5 kombi nie widziałem czy miał ramki ale blachy WR.... kto ?? Pozdrawiam
  14. rozmawiałem z nim mówił że pod 130 KM się da :th:
  15. z zawieszeniem lepiej nie kombinować, załóż febi lub ori lemforder, i można wymieniać pojedyńczo, te które są zużyte, bo nie wszystkie pukają, ja swoje wymieniłem w ciągu roku po kolei, koszty się rozłożyły i nie musiałem od razu kupe kasy wydawać :th:
  16. nie będzie pasowało od passata
  17. jak chcesz oszczędzić olej to dojezdzij te 8000 km i dopiero wymieniaj usczelkę
  18. Rogalotti polecił mi te http://allegro.pl/item341453910_koncowki_wtryskow_216_bosch_tuning_vw_asv_afn.html
  19. zrób logi dynamiczne, i wszystko się okaże
  20. a tak na marginesie od czego podejdą wtryski do mojego silniczka ??
  21. niewyważone felgi, nierówny bieżnik na oponach, zbieżność nieustawiona sprawdzić
  22. warto by pokazać w nocy załączone :th:
  23. witamy, podaj miejsce pobytu inne niż "dom"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.