Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 AEB] Klekotanie przy uruchamianiu na zimnym silniku
to słychać poprzez dzwięk który opisujesz, ja na takich dzwoniących z rana popychaczach zrobiłem Vectrą 100 tyś km i nic się nie stało, ale oczywiście wymienic można jeśli ci to przeszkadza
-
[B5 AHU] Zmiana seryjnych wtrysków, czy wystarczy zmiana końcówek? Jakie?
no do tego jeszcze dochodzi regulacja, po tym co zobaczyłem u pompiarza (jakich używał urządzeń i kluczy) jak wymieniał moje końcówki, to sam w domu bym się za to nie brał
-
[B5 AEB] Klekotanie przy uruchamianiu na zimnym silniku
w benzynie to na pewno popychacze hydrauliczne zaworów, zanim dostaną oleju klekoczą jak Diesel :th: PS ile autko ma przejechane ??
-
[B6 AKE] Zmiana zakresu temperatury - prośba
popieram kolege, anam przypadek kiedy koleś miał zawał serca jak nawiał klimą w samochodzie do 18 stopni przejechał tak chyba ze 200 km bez wysiadania, a drugi ma katar nawet w upalne dni własnie przez wianie klimą na LO, radzę rozważyć za i przeciw PS może koledzy którzy chcą aby klima wiała na LO mają coś popsute, bo u mnie ustawiają na 22 C daje rade nawet w najgorsze upały
-
[B5 AHU] Zmiana seryjnych wtrysków, czy wystarczy zmiana końcówek? Jakie?
Poczytaj troche na temat tej bzdury: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=75&start=0 temat stary jak świat z 2004 roku a technologie zmieniają się bardzo szybko, na swoim przykładzie mówię jak jest samochodzik po wymianie końcówek pyka jak marzenie, drgania ustały, ucichł, mniej dymi, żwawy jak roczny delfin :th:
-
[B5 AHU] Zmiana seryjnych wtrysków, czy wystarczy zmiana końcówek? Jakie?
przepustowość mniejsza więc mniej HP chyba można z nich wykręcić
-
[B5 AHU] Zmiana seryjnych wtrysków, czy wystarczy zmiana końcówek? Jakie?
w etce sa jako całe wtryski od AFN 3 szt 028 130 201 T lub 028 103 201 TX 1 szt 028 130 201 SX lub 028 130 201 SV a zakładałem u gościa którego polecił mi Witek[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 14:31 _________________________________________________ jakaś bzdura u mnie np silnik po wymianie samych końcówek nawet ucichł i na biegu jałowym praca się wyrównała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[B5 AHU] Zmiana seryjnych wtrysków, czy wystarczy zmiana końcówek? Jakie?
same końcówki http://allegro.pl/item341453910_koncowki_wtryskow_216_bosch_tuning_vw_asv_afn.html + korekta softu wyjdzie ok 130 KM Skontaktuj się właśnie z Rogalloti on cie poprowdzi :th:
-
Swiecace tablice rejestracyjne
fajne, niezły efekt w porównaniu do standardowych :th:
-
[B5 AHH] Łożyska kół tylnych
dokrecanie nic nie da, ja dokręciłem i po tygodniu z powrotem luz, wymieniaj :th:
-
[B5 AFN] 173KM/359NM Dynosoft Wrocław
malina :> furka pewnie lata a nie jezdzi :th: http://www.a4-klub.pl/smf/faq_i_regulamin_dzialu-t20416.0.html / Poziek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Formuła 1 2008
BMW jest jeszcze za słabe na McLarena i Ferrari, a szkoda,ale :oklaski: dla Robcia
-
[ALL B5] Jak zdemontować boczne kierunki ?
podwarzasz lekko wkrętakiem płaskim z boku i naciskasz zatrzask do srodka i wychodzi
-
[B5 AJM] Po wymianie świec żarowych - czy trzeba coś robić ?
w sumie to żadna filozofia, mozesz to spokojnie w garazu zrobić
-
Strefa Śmiechu
Idzie sobie turysta przez halę, patrzy, a tu juhas owieczkę stuka. - Co też wy juhasie, zgłupieliście? W Zakopanem tyle piknych kobitek, a wy tu owieczkę dupczycie? - A poszedłbym do Zakopanego, ino mi nie ma kto owiecek popilnować! - wyjaśnił juhas. Turysta był swój chłop i podjął się popilnować owieczek... Juhasowi trochę zeszło, więc turysta z nudów postanowił spróbować, co też ten juhas widział w tej owieczce. No i właśnie stuka sobie jedną, a tu wraca juhas i pyta ździebko zdziwiony: - Co też wy panocku, zgłupieliście? Tyle piknych owiecek wokoło, a wy barana dupcycie?[br]Dopisany: 10 Maj 2008, 11:53 _________________________________________________- Mały, czemu płaczesz? - Bo widziałem, jak staremu, ślepemu kataryniarzowi banda chuliganów podmieniła katarynkę na maszynkę do mięsa! - No faktycznie niemiłe, ale żeby aż płakać? - A on na wierzchu posadził małpkę i zaczął grać![br]Dopisany: 10 Maj 2008, 11:55 _________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/8765/Jak-pozbyc-sie-z-domu-faceta-z-ktorym-mialas-przypadkowy-seks :polew:
-
Psy sikają na moją A-4
dobry pomysł :>
-
[B5 AFN] Co oznacza termin "leje wtrysk" ?
a jakie ciśnienie ma być w AFN (dodam że będzie korekta u Rogala po tych końcówkach+IC) Witek da ci namiary na dobrego pompiarza, u mnie to wszystko (wymiana końcówek + regulacja) zajęło 45 minut
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[B5 AHU] Chip mojej A4 + II mod z 08.05.2008
fakt :> był żółw, a teraz zając
-
[B5 AHU] Chip mojej A4 + II mod z 08.05.2008
następny mod "jeśli będzie" to już rezanie kolektora i turbiny :>
-
[B5 AHU] Chip mojej A4 + II mod z 08.05.2008
zakup allegro 800 zł, montaż 200zł Dębe Wielkie (namiary od Witka)
-
[B5 AHU] Chip mojej A4 + II mod z 08.05.2008
Nowy wykres już jest :>
-
formula 1 na zywo w necie (link ponizej)
zobaczymy o 12