Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. mcm odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    nic nie klejcie, bo sobie zapaćkacie zegary , ramki zaginają się lekko i trzymają się super :th:
  2. mcm odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    Adrian Sutil - fakt szkoda go, Raikonen ptrzekominował
  3. :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  4. mcm odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    no i Robert 2 gi w Monako :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  5. troche opoźniony w stosunku do TV ale OK :th:
  6. Witamy na forum i gratulacje wyboru marki :th:
  7. Witamy na forum i zapraszamy na spoty w twoim regionie http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_321odzkie-t22268.0.html
  8. Witamy na forum
  9. ja mam takiego tylko 32" juz 2 lata i jestem bardzo zadowolony :th:
  10. nie pisz duzymi literami i poszukaj tu http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t1514.0.html;highlight=meguiars
  11. ja w B5 mam taki jak w tym czerwonym na allegro [br]Dopisany: 24 Maj 2008, 12:30 _________________________________________________
  12. zrób zdjęcie swojego zobaczymy
  13. może też lecieć przy obudowie ECU
  14. Witamy w klubie to jest jak najbardziej prawidłowe miejsce aby dowiedzieć się wszystkiego o :th:
  15. to bitex czyli zabezpieczenie antykorozyjne, tak powinno być, byle by nie było to za świeże bo to znaczy że coś grzebane było
  16. http://mad-max.runhost.net/simulcastPlayer_02.swf ta będzie banglać ale dopiero o 13
  17. Witamy na forum
  18. co za pech w czwartek też próbowałem i zonk
  19. to nie to, wczoraj na treningach tez nie działał
  20. dziś link nie działa hmm
  21. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.smog.pl/wideo/18325/amerykanscy_zolnierze_bawia_sie_z_dziecmi_w_iraku/ oglądając takie filmy nabieram 100% pewności że amerykanie to jednak debile
  22. ładne i zadbane wozidełko :th:
  23. Witamy na forum
  24. 1 :th:
  25. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    szkoda że mnie jutro nie ma w Zwoleniu, stykli byśmy się na małe :beer1:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.