Treść opublikowana przez mcm
-
[ALL B5] Chromowane ramki zegarów
nic nie klejcie, bo sobie zapaćkacie zegary , ramki zaginają się lekko i trzymają się super :th:
-
Formuła 1 2008
Adrian Sutil - fakt szkoda go, Raikonen ptrzekominował
-
formula 1 na zywo w necie (link ponizej)
:oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Formuła 1 2008
no i Robert 2 gi w Monako :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
formula 1 na zywo w necie (link ponizej)
troche opoźniony w stosunku do TV ale OK :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum i gratulacje wyboru marki :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum i zapraszamy na spoty w twoim regionie http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_321odzkie-t22268.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Trochę sprzętu do pokoju
ja mam takiego tylko 32" juz 2 lata i jestem bardzo zadowolony :th:
-
[B6 AKE] Czyszczenie środka
nie pisz duzymi literami i poszukaj tu http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t1514.0.html;highlight=meguiars
-
[ALL B5] Trójkąt ostrzegawczy
ja w B5 mam taki jak w tym czerwonym na allegro [br]Dopisany: 24 Maj 2008, 12:30 _________________________________________________
-
[ALL B5] Zdjęcie podwozia Audi B5 ('95-'99)
zrób zdjęcie swojego zobaczymy
-
[B5 ABC] Nieszczelne nadwozie
może też lecieć przy obudowie ECU
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w klubie to jest jak najbardziej prawidłowe miejsce aby dowiedzieć się wszystkiego o :th:
-
[ALL B5] Zdjęcie podwozia Audi B5 ('95-'99)
to bitex czyli zabezpieczenie antykorozyjne, tak powinno być, byle by nie było to za świeże bo to znaczy że coś grzebane było
-
formula 1 na zywo w necie (link ponizej)
http://mad-max.runhost.net/simulcastPlayer_02.swf ta będzie banglać ale dopiero o 13
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
formula 1 na zywo w necie (link ponizej)
co za pech w czwartek też próbowałem i zonk
-
formula 1 na zywo w necie (link ponizej)
to nie to, wczoraj na treningach tez nie działał
-
formula 1 na zywo w necie (link ponizej)
dziś link nie działa hmm
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/18325/amerykanscy_zolnierze_bawia_sie_z_dziecmi_w_iraku/ oglądając takie filmy nabieram 100% pewności że amerykanie to jednak debile
-
[B6 AWX] Oto ona długo oczekiwana A4 1.9 TDI AWX
ładne i zadbane wozidełko :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
- [ALL]LAMPY PRZEDNIE
-
SPOTY RADOMSKIE
szkoda że mnie jutro nie ma w Zwoleniu, stykli byśmy się na małe :beer1: