Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 AFN] Brak mocy i dymi na czarno
turbo nie doładowuje ok 100 mbar
-
[B5 1Z]logi a prawidlowa praca turbiny
zrób pełne logi, to Spanky ci powie że wszystko OK
-
Moje ostatnie auta, było ich kilka, czy się podobają ??
widze, że spróbowałeś wszystkiego francuzy, niemce, japońce , do którego masz największy sentyment (oprócz AUDI oczywiście )[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2008, 00:50 _________________________________________________PS ładna kolekcja :th:
-
[A6 AFB] Auto kopci - proszę o pomoc
oj czuje nosem problemy, zrób logi bo coś nie halo jak taki kolorek
-
[ALL] Korekcje - grupa 013
marewel ty chyba chcesz Spanka wkurzyc
-
[ALL] Korekcje - grupa 013
brawo Spanky :oklaski: i wszystko jasne
-
[ALL] Korekcje - grupa 013
korekcje ok, zrób pełne logi, może wyjdzie co ci zjada kucyki
-
[B5 1Z]logi a prawidlowa praca turbiny
wygląda na to że pompuje normalnie
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
marzenia Grafi, marzenia
-
[ALL B5] Prośba o analizę logów - AHU.
autko ma nakręcone 230 tyś, więc pewnie długo nie poturbi, ale jak na razie biega jak marzenie
-
[ALL B5] Prośba o analizę logów - AHU.
koksu jest sporo ,ale za to ciągnie pięknie, 200 km/h to już nie problem, dziś testowałem tak naprawdę I raz na trasie Radom Wawa jest tam ładnej nowej dwupaski kawałek i naprawde super frajda, każdemu polecam skok z 90 na 130 :th:
-
[B5 1Z]logi a prawidlowa praca turbiny
wszystko wygląda ok, ale nie logujemy grup razem tylko osobno, PS. Masz jakieś problemy z autem ??
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
2:0 dla Chorwacji
-
[ALL B5] kupiłem auto z chiptuning co to za chip????
wypinaj to g... i zrób sobie porządny program :th:, byle nie gotowca
-
[ALL B5] Prośba o analizę logów - AHU.
więc okazuje się że soft pisał master Rogalotti :>
-
[ALL B5] Prośba o analizę logów - AHU.
ale ZONK wkleiłem moje logi po sofcie u Witka, ale jaja, a wszystko przez , no i przez to ,że zapisały się w tych samych plikach excela co tamte no i niestety chyba skasowałem :gupek2: ale został mi tylko log do pomiaru mocy i wyszło coś takiego
-
[ALL B5] Prośba o analizę logów - AHU.
no ja mam moją 98 rok i też mi pokazuje tę grupę, ale rok modelowy jest 99
-
[ALL B5] Prośba o analizę logów - AHU.
wlepka w bagażniku AHU, a ta grupa to log 011 BS
-
[ALL B5] Prośba o analizę logów - AHU.
na pewno, sam mam AHU[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2008, 23:36 _________________________________________________ EGR zaślepiony sprawdzłem, a dawki mogą być ustawione po chipie takie ??
-
[B5 AWT] Proszę o analizę błędów
18038 P1630 Accelera.Pedal Pos.Sensor 1 Signal too Low 18010 P1602 Power Supply (B+) Terminal 30 Low Voltage 17705 P1297 Connection turbocharger - throttle valve pressure hose
-
[B5 AFN] Oto moja A4 zakupiona tydzień temu (fotki)
ładna maszynka :th: pomyśl o zmianie lamp na poliftowe gałka faktycznie kłuje w oczy ładne buciki mu załóż i bedzie cycuś :th:
-
[B5 1Z] Co to może być ?
ja i popsuć auto tyle pielęgnacji co dostał ode mnie to chyba u nikogo nie widział to najpierw pielęgnujesz a poźniej katujesz :>
-
[ALL B5] Prośba o analizę logów - AHU.
Witam Wielka prośba do znawców - analiza logów, Autko sprowadzone szykowane do handlu, chcę sprawdzić czy wszystko OK, żeby komuś kitu nie wcisnąć, niestety na trasie nie sprawdzony bo na lawecie przyjechał, logi zrobiłem dziś, wiem tylko że autko po programie ( nie wiem czy 110 czy więcej, puszcza średniego bąka więc myślę, że więcej), z tego co ja wywnioskowałem wszytko gra, ale opinie fachowców mile widziane :th: AUTKO to A4 99 rok 1,9 TDI AHU sedan - przejechane 192 000 km oto logi: 000 BS 000 DYN 000 STAT 001 DYN 001 STAT 003 BS 003 DYN 003 STAT 004 BS 004 DYN 004 STAT 007 STAT 008 DYN 008 STAT 010 DYN 011 BS 011 DYN 013 STAT
-
[ALL B5] [1,9 TDI] Gotowy FMIC - pytanie ??
Witam Spotkał ktoś może gdzieś ( allegro, ebay, sklepy motoryzacyjne) gotowy zestaw do montażu FMIC do A4 B5 1,9 TDI ??
-
[B5 1Z] Co to może być ?
autko sie na ciebie obraziło, że chciałeś je popsuć