Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. turbo nie doładowuje ok 100 mbar
  2. zrób pełne logi, to Spanky ci powie że wszystko OK
  3. widze, że spróbowałeś wszystkiego francuzy, niemce, japońce , do którego masz największy sentyment (oprócz AUDI oczywiście )[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2008, 00:50 _________________________________________________PS ładna kolekcja :th:
  4. oj czuje nosem problemy, zrób logi bo coś nie halo jak taki kolorek
  5. marewel ty chyba chcesz Spanka wkurzyc
  6. brawo Spanky :oklaski: i wszystko jasne
  7. korekcje ok, zrób pełne logi, może wyjdzie co ci zjada kucyki
  8. wygląda na to że pompuje normalnie
  9. autko ma nakręcone 230 tyś, więc pewnie długo nie poturbi, ale jak na razie biega jak marzenie
  10. koksu jest sporo ,ale za to ciągnie pięknie, 200 km/h to już nie problem, dziś testowałem tak naprawdę I raz na trasie Radom Wawa jest tam ładnej nowej dwupaski kawałek i naprawde super frajda, każdemu polecam skok z 90 na 130 :th:
  11. wszystko wygląda ok, ale nie logujemy grup razem tylko osobno, PS. Masz jakieś problemy z autem ??
  12. wypinaj to g... i zrób sobie porządny program :th:, byle nie gotowca
  13. więc okazuje się że soft pisał master Rogalotti :>
  14. ale ZONK wkleiłem moje logi po sofcie u Witka, ale jaja, a wszystko przez , no i przez to ,że zapisały się w tych samych plikach excela co tamte no i niestety chyba skasowałem :gupek2: ale został mi tylko log do pomiaru mocy i wyszło coś takiego
  15. no ja mam moją 98 rok i też mi pokazuje tę grupę, ale rok modelowy jest 99
  16. wlepka w bagażniku AHU, a ta grupa to log 011 BS
  17. na pewno, sam mam AHU[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2008, 23:36 _________________________________________________ EGR zaślepiony sprawdzłem, a dawki mogą być ustawione po chipie takie ??
  18. 18038 P1630 Accelera.Pedal Pos.Sensor 1 Signal too Low 18010 P1602 Power Supply (B+) Terminal 30 Low Voltage 17705 P1297 Connection turbocharger - throttle valve pressure hose
  19. ładna maszynka :th: pomyśl o zmianie lamp na poliftowe gałka faktycznie kłuje w oczy ładne buciki mu załóż i bedzie cycuś :th:
  20. mcm odpowiedział(a) na grippen temat w Audi A4 B5
    ja i popsuć auto tyle pielęgnacji co dostał ode mnie to chyba u nikogo nie widział to najpierw pielęgnujesz a poźniej katujesz :>
  21. Witam Wielka prośba do znawców - analiza logów, Autko sprowadzone szykowane do handlu, chcę sprawdzić czy wszystko OK, żeby komuś kitu nie wcisnąć, niestety na trasie nie sprawdzony bo na lawecie przyjechał, logi zrobiłem dziś, wiem tylko że autko po programie ( nie wiem czy 110 czy więcej, puszcza średniego bąka więc myślę, że więcej), z tego co ja wywnioskowałem wszytko gra, ale opinie fachowców mile widziane :th: AUTKO to A4 99 rok 1,9 TDI AHU sedan - przejechane 192 000 km oto logi: 000 BS 000 DYN 000 STAT 001 DYN 001 STAT 003 BS 003 DYN 003 STAT 004 BS 004 DYN 004 STAT 007 STAT 008 DYN 008 STAT 010 DYN 011 BS 011 DYN 013 STAT
  22. Witam Spotkał ktoś może gdzieś ( allegro, ebay, sklepy motoryzacyjne) gotowy zestaw do montażu FMIC do A4 B5 1,9 TDI ??
  23. mcm odpowiedział(a) na grippen temat w Audi A4 B5
    autko sie na ciebie obraziło, że chciałeś je popsuć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.