Treść opublikowana przez mcm
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
sorry angela za to ałeś ale jestem po paru głębszych i czytając, kilka informacji mi umyka
-
[B5 AAH] Co to za błąd immobilizera ?
skasuj może to błąd chwilowy po odłączeniu aku
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
kratki pod halogeny sama rezałaś czy kupiłaś gdzieś takie ??
-
[B6 AVB] Nagly spadek mocy
sławny "notlauf" pewnie, logi trzeba zrobić
-
[B5 AAH] Co to za błąd immobilizera ?
01176 - Key Faulty: Signal too Low Possible Causes * Low voltage in key-battery * Bad connections between immo reader coil and immo control module Possible Solutions * Replace key-battery * If more than one key acts like this, check / clean the connector between immo reader coil and immo control module, the contacts tend to oxidize * There is also another known issue with the wiring between reader coil and immo module, they are known to be too short so there is a 'longer' wiring (8D0-972-275) available [br]Dopisany: 14 Maj 2008, 21:43 _________________________________________________najpierw wykasuj błąd jak się pojawi to kombinuj dalej czyli: słaba bateria w kluczyku złe połączenie między immo w kluczyku a czytnikiem immo wymień baterię w kluczyku lub sprawdź połączenia immo
-
[B5 AFF] Woda zaciekająca do bagażnika A4 1,9TDI 1998
ja lałem po lampie i ciekło właśnie tam, ale można zrobić tak że jeden wchodzi do bagażnika bierze latarkę i się zamyka a drugi leje wodę, a ten w środku sprawdza którędy sprzecieka
-
[B5 AFF] Woda zaciekająca do bagażnika A4 1,9TDI 1998
mnie wlatywało przez otwór lampy tylnej, ponieważ przy wymianie zawinęła sie gumowa uszczelka lampy, zalało mi całą pompkę zaczęła szwankować, zamek sie sam zamykał i otwierał podobnie szyby, ale rozebrałem go wysuszyłem i działa bez zarzutu :th:
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/8801/Najgorszy-film-jaki-pojawil-sie-w-Internecie :polew:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Bravo :oklaski:, dawaj swój Kolkov
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no to proszę
-
[B5 AFN] Lampa tylna - zamiennik - czy warto ?
tak jest :th:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
robert191 ten twój to, VW space up blue
-
[B5 AFN] Lampa tylna - zamiennik - czy warto ?
nie ma wkładu czyli oprawek na żarówki, to jest sam klosz, a Depo to dobra firma :th:
-
[B5 AEB] Klekotanie przy uruchamianiu na zimnym silniku
jak jest złe zapali się kontrolka
-
[B5 AFN] Duży wyciek jakiegoś płynu
bezbarwny i bezzapachowy na pewno woda, masz gdzieś nieszczelność, nie miałeś tego wcześniej ??
-
[B5 AJM] AJM + turbo AWX + mod
malina :>, po wyciętym kacie lepiej ??,a jak z dzwiękiem ??[br]Dopisany: 13 Maj 2008, 20:20 _________________________________________________ładnie płasko od 2200 do 3000 obr przy Nm i od 3000 do 4000 obr przy KM :th:
-
[B5 AHU] Zmiana seryjnych wtrysków, czy wystarczy zmiana końcówek? Jakie?
tak tylko teoretycznie bo rozbiera się normalnie jak pozostałe :th:
-
[B5 ADR] Poduszki silnika i skrzypienie
poduszki raczej nie, najpewniej skrzypią sworznie w wahaczach, lub coś w zawieszeniu
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Holden ??
-
[B5 AFN] Czy turbina jest sprawna ?
nic nie wycinasz z logów, tylko robisz jak należy wtedy da się coś powiedzieć
-
[B5 AHU] Zmiana seryjnych wtrysków, czy wystarczy zmiana końcówek? Jakie?
nic nie mieszam stwierdzam fakt
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
zastawa albo daihatsu ??
-
[B5 AHU] Zmiana seryjnych wtrysków, czy wystarczy zmiana końcówek? Jakie?
jak za cały wtrysk to nie drogo
-
[B5 AHU] Zmiana seryjnych wtrysków, czy wystarczy zmiana końcówek? Jakie?
zawsze to używane
-
[B5 AEB] Klekotanie przy uruchamianiu na zimnym silniku
jeśli słychać tylko przez 2 -3 sek rano na zimnym i dochodzi spod dekla zaworów to na pewno popychacze