Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] AJM + turbo AWX + mod

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To i ja sie pochwale nową modyfikacją :>

b372ff5204967b73.jpg

Program prawie bezdymny, ciągne pod czerwone jak benzyna :kox:

podczas prób wyszło tez ze 2 -3 konie wieciej ale trzeba było skorygować bo sadził niezłe bąki.

dodam, że wszystko prócz turbo to seria + wycięty kat.

poprzednio na starym turbo bylo 145

Opublikowano

malina :>, po wyciętym kacie lepiej ??,a jak z dzwiękiem ??[br]Dopisany: 13 Maj 2008, 20:20 _________________________________________________ładnie płasko od 2200 do 3000 obr przy Nm i od 3000 do 4000 obr przy KM :th:

Opublikowano
  • Autor

malina :>, po wyciętym kacie lepiej ??,a jak z dzwiękiem ??[br]Dopisany: 13 Maj 2008, 20:20 _________________________________________________ładnie płasko od 2200 do 3000 Nm i od 3000 do 4000 KM :th:

kat wyciety byl po awarji poprzedniej turbawki ( niezwiazanej z czipsem) , jako że wysralo sporą ilość oleju w tumiki - kat sie nie nadawal do niczego.

co do dzwieku to jakos specjalnie nie słysze róznicy

Opublikowano

same mocne TDI-ki na tym forum .... :naughty:

Opublikowano

same mocne TDI-ki na tym forum .... :naughty:

Buahahahaha :polew:

Koniec OT

Opublikowano

Ładny wykresik , 160 km , i 380 nm w AJM :th: a spalanie to samo :)

Opublikowano

Ładna moc z AJM i ten moment....A co na to sprzegło??Masz 6 gear??

Opublikowano
  • Autor

Ładna moc z AJM i ten moment....A co na to sprzegło??Masz 6 gear??

sprzęgło seria na starym programie dawało rade, progam z założenia miał być wyciagniety wysoko..na dodatek unikam startów z paleniem gumy :wink4:

..skrzynka szóstka szła chyba w wersji Q ?

Tukan a jak tam Twoje sprzęgło, założyłes juz coś mocniejszego?

Opublikowano

Ładna moc z AJM i ten moment....A co na to sprzegło??Masz 6 gear??

sprzęgło seria na starym programie dawało rade, progam z założenia miał być wyciagniety wysoko..na dodatek unikam startów z paleniem gumy :wink4:

..skrzynka szóstka szła chyba w wersji Q ?

Tukan a jak tam Twoje sprzęgło, założyłes juz coś mocniejszego?

Umnie idze teraz seria nowa,bo tamta seria byla wadliwa i poszla sie pie....mialem dawac sprzegło od Radzikowskiego ale terminy sa po 2 tyg a ja czekac nie bede.....Czy bede mial 360Nm czy na sprzegle wzocnionym 380, to mnie to malo interesuje.....Ale twoje naprawde super trzyma :D :th: Oby Ci słuzyło
Opublikowano

niezle wyszło . bedziesz jeszcze cos zmieniał czy narazie wystarczy :naughty: :naughty:

Panowie o czym jest dyskusja w tym wątku? / Poziek

Opublikowano
  • Autor

narazie zostawiam bo nastepne mody to spore koszty nie współmierne moim zdaniem z przyrostem uzyskanej mocy, bede raczej myslal nad wymiana na nowsze ( B6) - oczywiscie klekota w Avancie ..no i potem znowu rzeźba :>

Opublikowano

narazie zostawiam bo nastepne mody to spore koszty nie współmierne moim zdaniem z przyrostem uzyskanej mocy, bede raczej myslal nad wymiana na nowsze ( B6) - oczywiscie klekota w Avancie ..no i potem znowu rzeźba :>

warto zmieniac autko dla 30 PS wiecej i 40 niutonow ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kolejnym etapem bylo by wstawienie FIMC i wieksze wtryski np od AWXa + kolejne modelowanie programu. To wszytko szacuje na:

ok 1800 zl za FMIC z montazem + ok 2000 za używane p-dki z wymiana + pare stówek za korekte.

realnie przy mocnym programie mysle mozna by tu dojsc miedzy 175- 180 KM.

teraz pytanie jakd długo wytrzyma reszta elemntow taka ekspoatacje? czy nie pojawia sie dodatkowe koszty chocby nowego sprzegla z dwumasem?

Opublikowano

kolejnym etapem bylo by wstawienie FIMC i wieksze wtryski np od AWXa + kolejne modelowanie programu. To wszytko szacuje na:

ok 1800 zl za FMIC z montazem + ok 2000 za używane p-dki z wymiana + pare stówek za korekte.

realnie przy mocnym programie mysle mozna by tu dojsc miedzy 175- 180 KM.

teraz pytanie jakd długo wytrzyma reszta elemntow taka ekspoatacje? czy nie pojawia sie dodatkowe koszty chocby nowego sprzegla z dwumasem?

cholera wie .... w B6 powyzej 180 kucy tez trzeba wszystko zmieniac .... :wink4:

Opublikowano

...trza się szpeców spytać :wink4: , może coś wiedzą.

Opublikowano
  • Autor

Dodam żę program ładnie sprawdza sie w miescie :naughty:

wczoraj dosć dobitnie dalem rade ze startu Mietkowi E klasse buda po 2004 ( W211) kompressor..a tam seria w dieslu cos k 170 KM

Opublikowano

E klasa waży dużo więcej niż B5 :gwizdanie:

Opublikowano

darulez

mpressor..a tam seria w dieslu cos k 170 KM

kolego jak Kompresor to nie Diesel a 2L Benzyna, Kompresor ma też coś ~160 KM więc co się dziwisz że dałeś rade ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

darulez

mpressor..a tam seria w dieslu cos k 170 KM

kolego jak Kompresor to nie Diesel a 2L Benzyna, Kompresor ma też coś ~160 KM więc co się dziwisz że dałeś rade ? :mysli:

kolego racja, ze benzyna ale nie 2 ,0 tylko 1,8 .i w papierach ma 163 ..ale ze byla to modelowo swiezynka podejrzewam, ze na rolkach pokazal by powyzej 170 KM...

na poczatu myslalem ze to diesel bo troche przykopcil :tongue4:

masa rzeczywiscie wieksza o 200 kg.. ale akurat ruszalem z za niego z przednim napedem...a tamto bydle przy tylnym napedzie powinno lepiej startowac

..nevermind

konkluzja mojego postu byla taka ze na tym programie dosc ladnie autko daje rade sobie w miescie..a mina cwaniaczka w nowym mietku w kompressorze, którego objezdza rodzinny avant - gnojowóz .... bezcenne :polew:

Opublikowano

no i o to chodzi :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.