Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. WItam prezentuję dzisiejsze logi mojego silniczka i liczę na analizę przez znawców, silniczek ma przejechane 230 kkm i jest po zmianie softu u Rogala z 90 na 110 KM, będzie drugi mod i zmiana wtrysków, chcę się zorientować czy wszystko ok logi measuring blocks STATYCZNE 000 001 003 004 007 013 LOGI BS STATYCZNE 000 003 004 011 LOGI DYNAMICZNE 000 001 003 004 008 010 011 z góry dzięki :th:
  2. pod plastikową osłoną obok zbiorniczka na płyn do wspomagania
  3. witamy na forum
  4. mcm odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    właśnie jazda na klimie nie powoduje parowania szyb inaczej nic nie poradzisz :th:
  5. witamy na forum zapraszamy na spoty w Krakowie :th:
  6. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    za dużo
  7. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak to zgubiłeś ?? ktoś pożyczył bez twojej wiedzy ??
  8. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    - Wyłaź wreszcie z łazienki! Siedzisz tam dwie godziny! - Ale kochanie... kąpiel, maseczka, makijaż, manicure - to zajmuje czas, a to wszystko dla ciebie! - Dla mnie to możesz kanapkę zrobić, a teraz to ja idę mecz oglądać - dla ciebie, rzecz jasna.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2008, 09:21 _________________________________________________Idzie dwóch pijanych, z tym że jeden jest zwłaszcza bardziej. Ten bardziej pijany mówi: - Kazziu, poszeekaj. Odlejmy szię. - No dobra, to lejmy. - Kazzzziu, ale wyjmij mnie fujarę, bo nie mogę znaleśśść. No to ten grzebie, grzebie mu w gaciach i nie może jakoś znaleźć, więc pomyślał, że zrobi kawał i wyjął z kieszeni ogórka, przystawił koledze i mówi: - No już wyjąłem. Lej! Gość leje i leje. Wreszcie skończył. Mniej pijany mówi: - A teraz ci go urwę! Patrz! Mam go w ręce! - Aha! - No i jak, co czujesz? - No, mam pełno krwi w butach... [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2008, 09:22 _________________________________________________Osiedlowy parking. Na stojącą nowiutką Mazdę, skacze z rozpędu dziewczynka lat 10. W wyniku uderzenia zaczyna wyć alarm. Na 8 piętrze pobliskiego wieżowca otwiera się okno i wygląda głowa właściciela samochodu. - Co tam się kur*wa dzieje?! - Tato, to ja, Andżelika, mogę jeszcze zostać na dworze?
  9. mcm odpowiedział(a) na mirek26 temat w 1.9TDI
    u mnie gaśnie po przekręceniu kluczyka
  10. wysokość też
  11. Hihihi duzy przebieg ? Dopiero sie dotarł, zmien te grile z przodu bo brzydkie, ori duzo ladniejsze, a pozatym super :th: No tak mi sie wydaje ze tyle przebiegu to juz raczej niewyglupiac sie z moca... ale pewnosci niemam:) a ja się nie zgadzam mój ma 230 tyś chodzi pięknie jest po I modzie i na dniach będzie zmiana wtrysków i soft :th:
  12. Witamy na forum :th:
  13. widze ze to juz druga transplantacja, co zmieniałeś teraz soft + wtryski ??
  14. spytaj jak sprzedaje jestem zainteresowany :th:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2008, 19:06 _________________________________________________już kupiłem widziałem na allegro wystawił :th:
  15. http://img294.imageshack.us/my.php?image=marcin010dp0.jpg[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2008, 18:56 _________________________________________________PS widzę że masz dwie jak sprzedajesz jedną chętnie kupię
  16. tu masz pokazane jak ona siedzi więc jak zdejmiesz miskę dostep jest bardzo dobry
  17. to by była masakra jakby trzeba było wyjmować silnik do wymiany pompy oleju, pomyśl na fobra sprawę zeby wymienic tlok też nie trzeba silnika wyjmowac
  18. witamy zapraszamy do aktywnego uczestnictwa na forum i na spotach w twojej okolicy
  19. ładna zadbana a4 tak trzymac :th:
  20. miske oleju jak zdejmiesz powinien byc dobry dostep do pompy oleju,
  21. u mnie też lewa (ale ostatnio podnioslem lekko obroty do gory na 882 obr/min i drgania ustały)
  22. miałem to samo, powiedziałem kolesiowi w warsztacie żeby mi podciągnął linkę, po wizycie łapał nisko, ale po paru dniach jakby się rozregulował znowu łapie miękko i wysoko ?? czy to norma ??
  23. ja mam taki sam problem u mnie ale nie mam czasu wyjąć lampy bo chyba bez tego się nie obejdzie
  24. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    wrzucam tu bo nie ma gdzie http://www.liveleak.com/view?i=d84_1208262661 kierowcy A4 potrafią jeździć :th: :th: :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.