Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 AHU] Analiza logów - będzie 2 etap modyfikacji - prośba do znawców tematu ??
WItam prezentuję dzisiejsze logi mojego silniczka i liczę na analizę przez znawców, silniczek ma przejechane 230 kkm i jest po zmianie softu u Rogala z 90 na 110 KM, będzie drugi mod i zmiana wtrysków, chcę się zorientować czy wszystko ok logi measuring blocks STATYCZNE 000 001 003 004 007 013 LOGI BS STATYCZNE 000 003 004 011 LOGI DYNAMICZNE 000 001 003 004 008 010 011 z góry dzięki :th:
-
[B5 ADR] Gdzie znajduje się czujnik temperatury zewnętrznej
pod plastikową osłoną obok zbiorniczka na płyn do wspomagania
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
[B5 1Z] Parujące szyby ?
właśnie jazda na klimie nie powoduje parowania szyb inaczej nic nie poradzisz :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum zapraszamy na spoty w Krakowie :th:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
jak to zgubiłeś ?? ktoś pożyczył bez twojej wiedzy ??
-
Strefa Śmiechu
- Wyłaź wreszcie z łazienki! Siedzisz tam dwie godziny! - Ale kochanie... kąpiel, maseczka, makijaż, manicure - to zajmuje czas, a to wszystko dla ciebie! - Dla mnie to możesz kanapkę zrobić, a teraz to ja idę mecz oglądać - dla ciebie, rzecz jasna.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2008, 09:21 _________________________________________________Idzie dwóch pijanych, z tym że jeden jest zwłaszcza bardziej. Ten bardziej pijany mówi: - Kazziu, poszeekaj. Odlejmy szię. - No dobra, to lejmy. - Kazzzziu, ale wyjmij mnie fujarę, bo nie mogę znaleśśść. No to ten grzebie, grzebie mu w gaciach i nie może jakoś znaleźć, więc pomyślał, że zrobi kawał i wyjął z kieszeni ogórka, przystawił koledze i mówi: - No już wyjąłem. Lej! Gość leje i leje. Wreszcie skończył. Mniej pijany mówi: - A teraz ci go urwę! Patrz! Mam go w ręce! - Aha! - No i jak, co czujesz? - No, mam pełno krwi w butach... [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2008, 09:22 _________________________________________________Osiedlowy parking. Na stojącą nowiutką Mazdę, skacze z rozpędu dziewczynka lat 10. W wyniku uderzenia zaczyna wyć alarm. Na 8 piętrze pobliskiego wieżowca otwiera się okno i wygląda głowa właściciela samochodu. - Co tam się kur*wa dzieje?! - Tato, to ja, Andżelika, mogę jeszcze zostać na dworze?
-
[B5 AFN] czujnik oleju
u mnie gaśnie po przekręceniu kluczyka
-
[ALL b5] Gwint KONI, regulacja amorkow
wysokość też
-
[B6 1.9 TDI] moja audiczka po zmianie...
Hihihi duzy przebieg ? Dopiero sie dotarł, zmien te grile z przodu bo brzydkie, ori duzo ladniejsze, a pozatym super :th: No tak mi sie wydaje ze tyle przebiegu to juz raczej niewyglupiac sie z moca... ale pewnosci niemam:) a ja się nie zgadzam mój ma 230 tyś chodzi pięknie jest po I modzie i na dniach będzie zmiana wtrysków i soft :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum :th:
-
[B5 AFN] WYkresik do oceny
widze ze to juz druga transplantacja, co zmieniałeś teraz soft + wtryski ??
-
[B5 AFN] Co to za część i gdzie ją montować?
spytaj jak sprzedaje jestem zainteresowany :th:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2008, 19:06 _________________________________________________już kupiłem widziałem na allegro wystawił :th:
-
[B5 AFN] Co to za część i gdzie ją montować?
http://img294.imageshack.us/my.php?image=marcin010dp0.jpg[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2008, 18:56 _________________________________________________PS widzę że masz dwie jak sprzedajesz jedną chętnie kupię
-
[B5 ADR] Czy trzeba wyjmować silnik aby wymienić pompę oleju ?
tu masz pokazane jak ona siedzi więc jak zdejmiesz miskę dostep jest bardzo dobry
-
[B5 ADR] Czy trzeba wyjmować silnik aby wymienić pompę oleju ?
to by była masakra jakby trzeba było wyjmować silnik do wymiany pompy oleju, pomyśl na fobra sprawę zeby wymienic tlok też nie trzeba silnika wyjmowac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy zapraszamy do aktywnego uczestnictwa na forum i na spotach w twojej okolicy
-
[B5 AFN] Pierwsze AUdi
ładna zadbana a4 tak trzymac :th:
-
[B5 ADR] Czy trzeba wyjmować silnik aby wymienić pompę oleju ?
miske oleju jak zdejmiesz powinien byc dobry dostep do pompy oleju,
-
[ALL B6] Drżenie soczewki podczas postoju
u mnie też lewa (ale ostatnio podnioslem lekko obroty do gory na 882 obr/min i drgania ustały)
-
[B5 ATJ] Problem z hamulcem ręcznym
miałem to samo, powiedziałem kolesiowi w warsztacie żeby mi podciągnął linkę, po wizycie łapał nisko, ale po paru dniach jakby się rozregulował znowu łapie miękko i wysoko ?? czy to norma ??
-
[B5 ADR] Jak nie użytkowac silnika - smoła w silniku - przyczyna: olej mineralny
niezła masakra
-
[ALL B6] Drżenie soczewki podczas postoju
ja mam taki sam problem u mnie ale nie mam czasu wyjąć lampy bo chyba bez tego się nie obejdzie
-
Strefa Śmiechu
wrzucam tu bo nie ma gdzie http://www.liveleak.com/view?i=d84_1208262661 kierowcy A4 potrafią jeździć :th: :th: :th: