Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 1.9 TDI] moja audiczka po zmianie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrze ze czasami zdarzaja sie jednak przeblyski pogody jak np wczoraj i mialem okazje wymyc i wywoskowac<recznie> moja zabke:)

1. dsc00278przerobkaxc3.th.jpg

2. dsc00281przerobkabn8.th.jpg

3. dsc00286hu3.th.jpg

4. dsc00296bv2.th.jpg

5.rotationofdsc00285fi7.th.jpg

Mysle ze fotki moge sie podobac...

Pozdrawiam

Opublikowano

Ładna jest :wink4: ale gdzie opis :gwizdanie: jaki masz rozmiar felg? :slina:

Opublikowano
  • Autor

sorki ze niema opisu: )byl z wczesniejszym moim postem kilka miesiecy temu hehe

-A4 130 TDI

Bez zmian w silniku ze wzgledu na duzy jak mi sie wydaje przebieg ok 240 tys km.

-Kola 19/35/255

-Listwy dzrzwiowe dorzuone

-Spody wymalowane

-Lampki

-Znaczki z tylu zdjete

-Wymiana przednich grilow <chodz juz koncepcja nowa :) czarny jak jest ale z koleczkami srebrnymi bez obramowek>

-Przyciemka...

I to chyba tyle..

Opublikowano

Bez zmian w silniku ze wzgledu na duzy jak mi sie wydaje przebieg ok 240 tys km.

Hihihi duzy przebieg ? :decayed: Dopiero sie dotarł, zmien te grile z przodu bo brzydkie, ori duzo ladniejsze, a pozatym super :th:

Opublikowano
  • Autor

Bez zmian w silniku ze wzgledu na duzy jak mi sie wydaje przebieg ok 240 tys km.

Hihihi duzy przebieg ? :decayed: Dopiero sie dotarł, zmien te grile z przodu bo brzydkie, ori duzo ladniejsze, a pozatym super :th:

No tak mi sie wydaje ze tyle przebiegu to juz raczej niewyglupiac sie z moca... ale pewnosci niemam:)

Opublikowano

Ci powiem niezła :th: duże koła !!jak się jeżdzi nie za twardo :gwizdanie:

Ładne lampki,jeszcze troszkę szybki i potem wirusik :)

Bardzo ładna :th:

osobiście nie podobają mi się nakładki na luterkach :thumbdown:

Opublikowano

Buuuu, czemu do avanta nie ma takich fajnych lampek tylnych ;(

Opublikowano

Bez zmian w silniku ze wzgledu na duzy jak mi sie wydaje przebieg ok 240 tys km.

Hihihi duzy przebieg ? :decayed: Dopiero sie dotarł, zmien te grile z przodu bo brzydkie, ori duzo ladniejsze, a pozatym super :th:

No tak mi sie wydaje ze tyle przebiegu to juz raczej niewyglupiac sie z moca... ale pewnosci niemam:)

a ja się nie zgadzam mój ma 230 tyś chodzi pięknie jest po I modzie i na dniach będzie zmiana wtrysków i soft :th:

Opublikowano

Ładniutka A4 :th: ale wg mnie az sie prosi dac bixenony z czarnymi srodkami, tylko ze to ponoc troche roboty i kasy pochlania jak sie zmienia z soczewek... Generalnie robi naprawde niezle wrazenie :hi:

Opublikowano

dla mnie kozak :kox:

:hi: za felgi

ogolnie wg mnie gustowna jest

i fajne te diody z tylu :th:

Opublikowano

według mnie autko klasa. mam pytanie - szukam takim lamp tylnich, jak możesz daj jakiś link do aukcji ewentualnie gdzie je kupiłeś, są zajefajne. a co do felg - ok, a jak sie na nich jeździ? sam sie przymieżam do zmiany, roaważam 18 czy 19.

mnie sie autko podoba...

Opublikowano
  • Autor

Co do felg jezdzi sie nienajgorzes chyba ze miasto jest pelne dziur trzeba zwolnic i uwazac.. ale wyglada super..

A co do lampek mam 2gi komplet takich i raczej pojda na sprzedaz wiec jak cos pisac pozdr.

Opublikowano

Auto fajne:) Tylko brakuje mi widocznych kominow z tylu :evil:

Opublikowano

no coz lampki wygladaja lepiej na czarnym niz na moim kolorze.

zaczynam tez zalowac ze mam tylko 18 felgi:)

moze bys jeszcze pomyslal nad przodem?

dokladka od sline lub zderzak s4? przy tych felach moze lepiej cos agresywniejszego by sie przydalo.

Opublikowano
  • Autor

byc moze moje 19 zanidlugo pojda na sprzedaz... wymiana na ine:) ale to nic pewnego.

Jak myslicie ile mozna za nie zgarnac??

Opublikowano

witaj Zigi 1 mam pytanie ile byś chciał za te lampy do tyłu? czy zmiana na diodowe wymaga jakiś zmian w wiązce kabli? pozdro

Opublikowano

piękna czarna bestia i baaaardzo gustowne te fele :th:

tylko mniej tuningowy przód i jest opór!

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ma jeszcze kolega te lamkpki a jak nie to z jakiego źródła można je załatwić?? ja mam orginały a te bardzo mi sie podobaja i przymierzam sie do zmiany...pozdrawiam

Opublikowano

autko super :hi:

fele naprawde super :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

mnie sie tez autko bardzo podoba, szczeglnie tylnie lampy, szukam walsnie lamp do tylu i takich jeszcze nie spotkalem na rynku a wygladaja po prostu pieknie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.