Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 AEB] Poduszka silnika
W ASO nic !!! nie wiedzą
-
[B5 AHU] Dziwny świst (turbo lub coś innego) ??
Wpadłem na taki pomysł w związku z tymi poduchami może jak są wywalone silnik się przechyla na łączeniu ze skrzynią i coś zaczyna obcierać gdzieś przy obciążeniu silnika i może tu jest cały problem, zamierzam sprawdzić i wymienić poduszki pod silnikiem i zoabacze czy problem ustanie jak u kolegi latallec [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2008, 15:10 _________________________________________________Wszystko się wyjaśniło, a szumią przewody klimatyzacji, przy złączach do napełniania klimatyzacji jest fabryczne przewężenie przewodu i okazało się że to tam właśnie szumi, jak wyłączyłem klime przestało, a do wszystkiego doszedł nie kto inny jak Rogalotti, przy okazji dzisiejszego modu mojego silniczka Pozdrawiam i dzięki Witek :th: :th: :th:
-
[B5 AEB] Poduszka silnika
Wydaje się że pasuje 2006 ma nr 8E0 199 379 J, a 1995 - 8D0 199 379 J
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/8650/Prorok-kiedy-w-Polsce-bedzie-dobrze :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy witamy ooooooooo i sam prezes wita pozdrawiam
-
[B6 AWX] Mój czarny sedan
malina, cycuś, piekna :th:
-
[B5 AFN] Moja nowa A4 QUATTRO
ładny Avancik fotki środeczka by się zdały :>
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
[br]Dopisany: 05 Maj 2008, 18:12 _________________________________________________ Konica Minolta Z6
-
[ALL] Czy blok silnika ze 110KM jest ten sam ?
jeśli ten sam rocznik to jest taki sam (1Z AHU AFN AFF AHH są takie same)
-
[ALL B5] Problem z zakodowaniem 2 kluczyków ??
Mam 2 kluczyki scyzoryk, jeśli zakoduję pierwszy do centralnego zamka to drugi nie działa, a jeśli zakoduje drugi, nie działa ten pierwszy o co tu chodzi ??
-
[B5 ABC] Problem z olejem - dziwny kolor
płyn chłodzący w oleju, pewnie uszczelkę dmuchnęło
-
[ALL B5] Światła mijania i drogowe
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t29283.0.html;highlight=%B6wiat%B3a+drogowe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum [br]Dopisany: 04 Maj 2008, 21:49 _________________________________________________województwo chyba "lubelskie" kolego :>
-
[ALL] Mój synek dziś kończy roczek !!!
Dziś mój synek Mikołaj ma 1 Urodzinki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[ALL] [windows XP] Co oznacza komuikat ??
Czasami jak zamknę laptop bez wyłączania systemu, po ponownym włączeniu pojawia mi się taki komunikat i miga żółta kontrolka od dysku a powinna świecić się na zielono ?? komp działa chyba normalnie ?? co oznacza ten komunikat (laptop to acer TravelMate serii 4100)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[C5 AKE] Numer wtryskiwacza
059 130 201 D sztuk 5 + 1 sztuka 059 130 202 E
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy zapraszamy do aktywności na forum :>
-
[B5 AHU] Auto po chipie
a serii bez wtrysków nie mierzyłeś ?? sam zakładałeś czy Dębe Wielkie ?? :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy