Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5]Jakie lampy zespolone czy FK ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, mam troche wolnych funduszy i postanowiłem zainwestować w moją niunie, mianowicie chcę ja odświeżyć przez nowe oczka. Zastanawiam się właśnie jakie lampy wybrać czy zespolone po II lifcie czy FK Automotiv dzielone... Mam spory dylemat w związku z dodatkowymi częściami przy II lifcie mianowicie silniczki wtyczki itd. I dochodzi sprawa wyglądu które by lepiej sie prezentowały na mojej A4 ????

Oto linki do lampek:

zespolone - http://moto.allegro.pl/item353238150_reflektor_audi_a4_soczewka_reflektory.html

FK Automotive - http://moto.allegro.pl/item352746989_lampy_przednie_audi_a4_95_99_chrom_clearglass_odfk.html

I fota autka - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/29efdbdede3e8832.html

Co o tym myślicie, jaki wybór będzie lepszy?

Opublikowano

Nie wiem czy to jest kwestia zdjecia czy tak poprostu te FK Automotive wygladaja lepiej.

Opublikowano

Według mnie to zespolone - wyglądają pięknie na aucie w porównaniu do FK Automotive. Zerknij sobie na zdjęcia kolegi EndriuGiz i ocen on montował FK Automotive http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t29676.0.html;highlight=fk+automotive a w tym linku masz wygląd z reflektorami zespolonymi http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15032.0.html;highlight=lampy.

Moim zdaniem zespolone wyglądają super.

Opublikowano

Temat byl miliony razy walkowany. :)

Zawsze konczyl sie prostym wnioskiem:

Bierz zespolone Valeo.. :polew:

Opublikowano

FK Automotive są fajne wujaszek ma w swojej a4 niezły efekt

Opublikowano

zespolone valeo :th:

Opublikowano

Temat byl miliony razy walkowany. :)

Zawsze konczyl sie prostym wnioskiem:

Bierz zespolone Valeo.. :polew:

Aż zachciało mi sie wrzucić To :D:

20050724183429nc5rd7.jpg

Valeo ..odświeżą wygląd Twojego auta :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Hehehe dobre :blink:, a tak poważnie to zdecydowałem się na zespolone, do tego ptrzebuje silniczki od punto II, wtyczki (jakie? czytałem że ISO od głośników są tańsze a mają te same piny, zgadza się?) coś jeszcze? Poprawcie mnie.....

Opublikowano

Hehehe dobre :blink:, a tak poważnie to zdecydowałem się na zespolone, do tego ptrzebuje silniczki od punto II, wtyczki (jakie? czytałem że ISO od głośników są tańsze a mają te same piny, zgadza się?) coś jeszcze? Poprawcie mnie.....

Kostki - 24 zł /szt Aso - 2 szt.

Piny- kostki Iso z Pinami - 16 zł - 2 szt

Silniki Punto II - ok. 50 zł

Opublikowano

zdecydowałem się na zespolone

bardzo dobre posuniecie :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.