Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dax6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ooooooo ! Juz prawie wszystko wiem Dopisz prosze tylko , czy mozna to zrobic bez demontazu skrzyni . Moze jakos mozna czyms wydlubac stary uszczelniacz dzieki za dotychczasowe informacje
  2. dzieki serdeczne , ze podzieliles sie swoja wiedza , ale nic mi to nie dalo :-) Nadal nie wiem , czy nalezy demontowac skrzynie biegow do wymiany uszczelniacza , czy mozna to zrobic jakos z zewnatrz ? Jaki uszczelniacz zastosowac ? Tez zero pojecia. Teraz wiem , ze mozna zastosowac uniwersalny - ale rozmiar czy typ to tez narazie nie wiadomo. Gdybym mogl cie poprosic o bardziej konkretna wypowiedz na ten temat , to pewnie przyniesie korzysc tez innym uzytkownikom A4 z podobnym problemem pozdrawiam
  3. Mam wyciek na wybieraku skrzyni biegow. Troche mnie to denerwuje , bo musze sprawdzac co pewien czas stan oleju w skrzyni. Czy uszczelniacz mozna wymienic bez demontazu skrzyni i jaki uszczelniacz tam nalezy zastosowac ? Moze ktos przerabial ten temat i jest w stanie udzielic paru wskazowek praktycznych.. pozdrawiam dax6
  4. daj juz spokoj , bo to nie ma sensu. Daj sie wypowiedziec tym , ktorzy wiedza i mieli podobna.
  5. ja np. rozpoznam inne. Dlatego pytam tych ktorzy rozbierali i wiedza , a nie tych , ktorzy ogladali pompke z zewnatrz tylko. MCM00 - pewnie widzisz pierwszy raz cos takiego na zdjeciu ? tu masz wiecej : http://picasaweb.google.de/dax6666/PompkaAudiA4?authkey=JYAr2qXd_5Y http://picasaweb.google.de/dax6666/Pompka?authkey=UO3OoyqwBE8
  6. ludziska, ja to wszystko wiem . Przeczytajcie prosze moje pytanie !
  7. ja mam na mysli oczywiscie cala czesc , ale konkretnie ten typ wirnika. Musze zlokalizowac od jakiego modelu to jest
  8. Moze ktos ma nr serwisowy tej pomki z dokladnie takim wirnikiem ?
  9. a moze przeplywomierz...
  10. z rurkami jest wszystko OKi , rozlecial sie wirnik pompki. Ten zalaczony na zdjeciu. To jest w zasadzie jedyny slaby punkt tych aut. Reszta raczej nie zawodzi.
  11. Jaki sens ma ta odpowiedz z cytatem ? Nie na temat i nic nie wnosi. Panowie, zanim cos napiszecie , to zastanowcie sie co chcecie przekazac innym...
  12. to , to juz wiem
  13. no jezeli ma sie farta i gdzies znajdzie spalana , to gratuluje. Ciezko jest trafic cos takiego. Nie wiem czy inne pompki Audi maja takie same wirniki.. Taka operacja jest oplacalna
  14. Myslalem , ze wiecie co sie w pompkach centralnego najczesciej psuje... No wiec , nie jest to silnik i nie jest to elektronika. Najczesciej peka sama ,,turbinka ,, , ktora jest wykonana z grafitu. Kolega ,ktory pisal o uszczelkach i innychch czesciach , najwyrazniej nie widzial nigdy uszkodzonej pompki w stanie ,,rozkladu ,, wyglada to tak : To wlasnie ta czesc peka na 4 kawalki i juz jest po pompce. Teraz juz wiecie o czym piszemy i juz nie bedziecie sie nasmiewac ze slowa ,,reperaturka,, Kiedy Wam sie to popsuje , to zmienicie stosunek do tematu. W serwisie VW/ Audi koszt 340€ , Reperaturka - pompka + silnik 100€ - dokladnie to co widac na zdjeciu. Moge tylko dodac , ze kiedy peknie turbinka na kawalki , to silniczek nadal pracuje i po ca. 5 sekundach sie wylacza. Niby wszystko ,,na ucho,, OK , ale pompka to juz schrott. Oczywiscie wiekszosc z Was lata zaraz po instalacji elektrycznej , rozbiera tapicerki w drzwiach , jezdzi do warsztatow i placi ,,frycowe,, za diagnoze. Na forum wyczytalem mnostwo takich przykladow. Nikt jednak nie chce zagladnac do bagaznika i odkrecic 3 srobki w pompce... pozdrawiam
  15. witam, czy ktos z kolegow slyszal moze o mozliwosci zakupu ,,reperaturki pompki c.zamka ,, ? Zauwazylem , ze na Ebey mozna kupic sama pompke. Gdzies musza to kupowac... Ale gdzie ??? Jak ktos cos wie , to moze sie podzieli informacjami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.