Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 AEB] Rachunek z Niemiec
jest tylko ogólnikowo napisane że Mobil i nic więcej
-
[B5 AHU] Kiedy "sztanga" powinna się poruszać ?
a jeszcze jedno pytanie: jeśli by się nie poruszała w żadnej sytuacji, co by się stało ??
-
[B5 AJM] Zestaw hamulcowy
ATE dobra firma we wszystkich samochodzikach miałem ATE i chwalę sobie :th:
-
[B5 AHU] Kiedy "sztanga" powinna się poruszać ?
ok dzięki za odpowiedzi :th:
-
[ALL B5] Prośba o wycenę autka ??
a może mam drugie autko ?? niepomyślałeś
-
[B5 AHU] Kiedy "sztanga" powinna się poruszać ?
a czy można ją poruszyc ręcznie i czy powinna chodzić lekko czy ciężko ??
-
[B5 AEB] Brak wlotu powietrza intercoolera
ogólnie wlot powietrza na IC powinien być, ułatwia on kierowanie strumienia powietrza bezpośrednio na odpowiedzialna za chłodzenie powietrza część IC, inaczej powietrze będzie się rozpraszać, co może skutkować mniejszą wydajnością IC[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 00:38 _________________________________________________i obrazka nie widać ??
-
[B5 ADR] Moja Audininka A4
ładna lalka, jeszcze przód na soczewkach lub w xenonie i komplecik gotowy gratulacje wybory A4
-
[B5 AFN] Zatkany katalizator a przyrost temperatury
Podłączam sie pod pytanie o cieknacy EGR ?? czy uszkodzony, czy coś innego puszcza olej do dolotu powietrza lub wylotu spalin ?? może kończące się turbo ??
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
jest tak jak mówisz świeciła słabo słabo pod koniec nawet na różowo i w końcu nie zajarała
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
u nie po 3 latach jeden poszedł
-
[B5 AHU] Kiedy "sztanga" powinna się poruszać ?
Kiedy "sztanga" ( o ile to http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/65586aea0f1c25d7.html sie tak nazywa) powinna się poruszać i czym ona steruje w tym konkretnym modelu turbiny (silnik AHU)
-
[ALL B5] Jakie kółka do mojej czarnej A4 ??
dzięki za oddane głosy :th:
-
[Passat B5, 99r.] Kody klimatronika
tomaszust oj luniuch leniuch
-
[B5]zmiana lamp 95r -> 00. Gasna mijania przy wl drogowyc
jaki kabel ????
-
[B5]zmiana lamp 95r -> 00. Gasna mijania przy wl drogowyc
moze niech napisze wreszcie ten kto taką operację wykonał i mu się udało bo jak czytam to ta zamiana kabli z 56 na 56b nie pomaga, więc nie piszcie bzdur, a temat potrzebny jest przy autkach w których przekładane były lampki ori z H4 na Xenon, tam występuje problem z gaśnięciem xenonów jak włączamy długie światła
-
[Passat B5, 99r.] Kody klimatronika
było opcja "szukaj"
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a na Castrol Edge Sport 0W40 mogę zmienić, bo z tego co wyczytałem syntetyk jednak troche lepszy od pół ??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No i jestem 100 % głupszy niż byłem po przeczytaniu całości tematu (part I i II), wiem na 100 % że olej na którym jeżdzę czyli Castrol GTD Magnatec 10W40 jest dobry bo spełnia normę 505 00 dla mojego silnika, i wiem na 100% też że zmieniając na Castrol Edge 0W30 na który chcę zmienić też będzie dobry ?? mam przejechane 230 kkm oleju "nie bierze", czy dobrze myślę, bo już sam się w tym gubię ??
-
[B5 AHU] Dziwny świst (turbo lub coś innego) ??
wisko sprawdzone, nie chałasuje, turbo jakby miało dziure to na postoju też by dawało i wąż dolotowy niw był by taki twardy jak jest teraz przy dodawaniu gazu, a słychać ten dzwięk tylko jak się jedzie
-
[B5 1Z] Moja standard Audiczka
:th: ładne wyjście do dalszych modów
-
[B5 AHU] Zmiana oleju pomoże - zaszkodzi ??
a jaki olej najlepiej (najbezpieczniej) lub gdzie kupić żeby był ori ??
-
[B5 AFN] Czy temperatyra silnika 78 st.C jest wystarczajaca DO 1,9 T
powinno być powyżej 80 stopni, a najlepiej 88-90 w TDI
-
[B5 AHU] Zmiana oleju pomoże - zaszkodzi ??
Chciałem zmienic olej z Castol Magnatec Diesel 10W40 obecnie używany, na Castrol Edge Sport 0W40 ?? Co się z tym wiąże dla mojego silnika ?? przejechane 230 kkm w tym 60 kkm na Castol Magnatec Diesel 10W40[br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 23:26 _________________________________________________znalazłem cos takiego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44a0eb4e73432cfb.html i tam jest zalecany castrol Edge Sport 0W40
-
[B5 AFN] Nieszczelny uklad centralnego
przy zamku http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e84e96f8767e1e6b.html