Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. jest tylko ogólnikowo napisane że Mobil i nic więcej
  2. a jeszcze jedno pytanie: jeśli by się nie poruszała w żadnej sytuacji, co by się stało ??
  3. mcm odpowiedział(a) na ckomorow temat w Audi A4 B5
    ATE dobra firma we wszystkich samochodzikach miałem ATE i chwalę sobie :th:
  4. ok dzięki za odpowiedzi :th:
  5. a może mam drugie autko ?? niepomyślałeś
  6. a czy można ją poruszyc ręcznie i czy powinna chodzić lekko czy ciężko ??
  7. ogólnie wlot powietrza na IC powinien być, ułatwia on kierowanie strumienia powietrza bezpośrednio na odpowiedzialna za chłodzenie powietrza część IC, inaczej powietrze będzie się rozpraszać, co może skutkować mniejszą wydajnością IC[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 00:38 _________________________________________________i obrazka nie widać ??
  8. ładna lalka, jeszcze przód na soczewkach lub w xenonie i komplecik gotowy gratulacje wybory A4
  9. Podłączam sie pod pytanie o cieknacy EGR ?? czy uszkodzony, czy coś innego puszcza olej do dolotu powietrza lub wylotu spalin ?? może kończące się turbo ??
  10. jest tak jak mówisz świeciła słabo słabo pod koniec nawet na różowo i w końcu nie zajarała
  11. u nie po 3 latach jeden poszedł
  12. Kiedy "sztanga" ( o ile to http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/65586aea0f1c25d7.html sie tak nazywa) powinna się poruszać i czym ona steruje w tym konkretnym modelu turbiny (silnik AHU)
  13. dzięki za oddane głosy :th:
  14. tomaszust oj luniuch leniuch
  15. moze niech napisze wreszcie ten kto taką operację wykonał i mu się udało bo jak czytam to ta zamiana kabli z 56 na 56b nie pomaga, więc nie piszcie bzdur, a temat potrzebny jest przy autkach w których przekładane były lampki ori z H4 na Xenon, tam występuje problem z gaśnięciem xenonów jak włączamy długie światła
  16. było opcja "szukaj"
  17. a na Castrol Edge Sport 0W40 mogę zmienić, bo z tego co wyczytałem syntetyk jednak troche lepszy od pół ??
  18. No i jestem 100 % głupszy niż byłem po przeczytaniu całości tematu (part I i II), wiem na 100 % że olej na którym jeżdzę czyli Castrol GTD Magnatec 10W40 jest dobry bo spełnia normę 505 00 dla mojego silnika, i wiem na 100% też że zmieniając na Castrol Edge 0W30 na który chcę zmienić też będzie dobry ?? mam przejechane 230 kkm oleju "nie bierze", czy dobrze myślę, bo już sam się w tym gubię ??
  19. wisko sprawdzone, nie chałasuje, turbo jakby miało dziure to na postoju też by dawało i wąż dolotowy niw był by taki twardy jak jest teraz przy dodawaniu gazu, a słychać ten dzwięk tylko jak się jedzie
  20. :th: ładne wyjście do dalszych modów
  21. a jaki olej najlepiej (najbezpieczniej) lub gdzie kupić żeby był ori ??
  22. powinno być powyżej 80 stopni, a najlepiej 88-90 w TDI
  23. Chciałem zmienic olej z Castol Magnatec Diesel 10W40 obecnie używany, na Castrol Edge Sport 0W40 ?? Co się z tym wiąże dla mojego silnika ?? przejechane 230 kkm w tym 60 kkm na Castol Magnatec Diesel 10W40[br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 23:26 _________________________________________________znalazłem cos takiego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44a0eb4e73432cfb.html i tam jest zalecany castrol Edge Sport 0W40
  24. przy zamku http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e84e96f8767e1e6b.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.