-
[B5 AFN] nowe amorki a wygladaja w % na zuzyte
na poczatku watku bylo wszystko napisane.to sa kayaba gaz:)
-
[B5 AFN] nowe amorki a wygladaja w % na zuzyte
Ja bylem na kilku stacjach diagnostycznych i na kazdej pokazuje prawie tak samo . A po drugie gdyby nie byly zuzyte to nie wyząbkowala by sie opona . Sam juz niewiem co myslec Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Drgania, trzęsienie...
kolego ja mialem podobie do Ciebie i u mnie byl uszkodzony przegob wewnetrzny.pozdro
-
[B6 AVF] The dark side edition (LED) + FMIC juz pracuje
kolego furka za***ista ale te zaciski czerwone wszystko błocą uwierz mi:)
-
[B5 AFN] nowe amorki a wygladaja w % na zuzyte
Witam!koledzy mam do was takie pytanko:kupilem nowe amorki kayaba gaz i po przejechaniu na nich 2 miesiecy na tescie na szarpakach wykazalo ze z przodu lewe kolo ma 66% a prawe 63%,tyl lewe 66% a prawe 70%.dodam ze przed wymiana przod miał taki sam %zuzycia tylko tyl się polepszyl bo mial 44% a auto ma przejechane 200tys.w sklepie powiedzieli ze te amortyzatory mieszcza się w normie i nie podlegaja wymianie,a z tego co wiem to powinny mieć o wiele wiecej %.z przodu nawet prawe kolo zaczelo już zabkowac opone bo jest nowa.proszę was o porade co robic.pozdrawiam
-
[B5 AFN] Szarpniecia podczas puszczania i dodawania gazu
no wlasnie ta z przodu tez wymienilem i tak sie zastanawiam czy cala wina nie lezy tam.czy jest mozliwosc jakos zle tego zalozenia lub przykrecenia?
-
[B5 AFN] Szarpniecia podczas puszczania i dodawania gazu
witam koledzy mam do was pytanko moze wy wiecie bo zeden mechanik nie moze do tego dojsc.a mianowicie podczas jazdy gdy dodaje lub puszczam gaz to jest takie szarpniecie jakby gdzies byl luz i jest takie odczucie jakby skrzynia cala chodzila :confused4:i nie wiem co ta moze byc poduchy silnika i skrzyni wymienione na ori przegub wewnetrzny ktory mial luz tez wymieniony i nadal tak robi!i jeszcze jak wlaczylem 1 bieg i poszedlem troszke popychac autem to silnik podnosil sie do gory i takie wrazenie jakby z przodu auta wcale nie byl przymocowany. prosze o pomoc
-
[B5 AFN] Hak z przodu auta
ok dziex wielkie a powiedz mi jeszcze czy to jest przyspawane czy trzeba wkrecac takie ucho?
-
[B5 AFN] Hak z przodu auta
witam!koledzy powiedzcie mi gdzie znajduje sie z przodu auta hak zeby mnie ktos mogl ciagnac?pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no mnie tez teraz nie bedzie
-
[B5 AFN] Trzęsie cały czas
ja mialem podobny problem wlasnie na wolnych obrotach mi buczalo w srodku i troszke trzeslo ale wymienilem wieszaki tlumika i jest git :>odpukac w niemalowane
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk podczas skręcania
z tym to mnie zastrzeliles ze wymieniles cala zawieche i jeszcze cos jest nie tak !z tym problemem to ktos z wiekszym doswiadczeniem bedzie ci musial pomoc.
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk podczas skręcania
no ja tez bym chcial zebys zrobil ta usterke za jak najmniejsze $$$ i zycze powodzenia
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk podczas skręcania
no ja tez nie wiem jaka blacha ale koles tak mial.wina tez moze byc zawiecha obnizona i gdzies sobie obciera o nadkole przy mocnym skrecie!poprostu musisz rozebrac i luknac gdzie jest co obtarte.
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk podczas skręcania
nie nadkole.koles mowil ze mu jakas blacha tarla o kolo ale dokladnie nie umiem ci wytlumaczyc jaka.
valdi844
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta