Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Drgania, trzęsienie...


Johanus

Rekomendowane odpowiedzi

To auto mnie wykoczy nerwowo...Podczas jazdy trzęsie autem -przedzia od 80-120km/h.Drązek zmiany biegów cały czas drga jak opetany. Drgania odczuwalne sa rowniez na fotelach.Na postoju jest ok. Poduszki pod silnikiem wymienione. Koła wywazane już 3 razy!!!Wczoraj napompowalem kola do 2,2 i dzis jadac do pracy trzesie jeszcze bardziej.

Od niedawna mieszkam w Gorzowie,a tu nie ma szans na mechanika z prawdziwego zdarzenia.Obskoczylem juz kilku i nie majapojecia co to jest. :wallbash:

Może jest ktoś z Gorzowa, kto udostepniłby mi koła na pół godziny-wtedy wykluczylbym choc jedna z mozliwych przyczyn???

Z penwoscia nie jest to dwumas, ani plecionka, zawieszenie w stanie idealnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam kolego udało ci się znaleźć przyczyne? bo ja mam tak samo, jade po równej drodze a telepie autem, tam jakby było wrażliwie na milimetrowe nierówności na drodze.... i chętnie poznałbym rozwiązanie problemu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi trzesło tez autem ale bardzeij tyłem kola wywazałem i nikt niewiedzial co jest wkoncu kupiłem 4 nowe opony wszelkie drgania ustały, dorwij kumpla z a4 zamienicie sie na chwile kołami i sprwdzaj po kolei musisz tez wykluczyc sprawy techniczne z poduszkami pod skrzynia np.. moze masz krzywe tarcze !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...