Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

valdi844

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez valdi844

  1. na poczatku watku bylo wszystko napisane.to sa kayaba gaz:)
  2. Ja bylem na kilku stacjach diagnostycznych i na kazdej pokazuje prawie tak samo . A po drugie gdyby nie byly zuzyte to nie wyząbkowala by sie opona . Sam juz niewiem co myslec Pozdrawiam
  3. kolego ja mialem podobie do Ciebie i u mnie byl uszkodzony przegob wewnetrzny.pozdro
  4. kolego furka za***ista ale te zaciski czerwone wszystko błocą uwierz mi:)
  5. Witam!koledzy mam do was takie pytanko:kupilem nowe amorki kayaba gaz i po przejechaniu na nich 2 miesiecy na tescie na szarpakach wykazalo ze z przodu lewe kolo ma 66% a prawe 63%,tyl lewe 66% a prawe 70%.dodam ze przed wymiana przod miał taki sam %zuzycia tylko tyl się polepszyl bo mial 44% a auto ma przejechane 200tys.w sklepie powiedzieli ze te amortyzatory mieszcza się w normie i nie podlegaja wymianie,a z tego co wiem to powinny mieć o wiele wiecej %.z przodu nawet prawe kolo zaczelo już zabkowac opone bo jest nowa.proszę was o porade co robic.pozdrawiam
  6. no wlasnie ta z przodu tez wymienilem i tak sie zastanawiam czy cala wina nie lezy tam.czy jest mozliwosc jakos zle tego zalozenia lub przykrecenia?
  7. witam koledzy mam do was pytanko moze wy wiecie bo zeden mechanik nie moze do tego dojsc.a mianowicie podczas jazdy gdy dodaje lub puszczam gaz to jest takie szarpniecie jakby gdzies byl luz i jest takie odczucie jakby skrzynia cala chodzila :confused4:i nie wiem co ta moze byc poduchy silnika i skrzyni wymienione na ori przegub wewnetrzny ktory mial luz tez wymieniony i nadal tak robi!i jeszcze jak wlaczylem 1 bieg i poszedlem troszke popychac autem to silnik podnosil sie do gory i takie wrazenie jakby z przodu auta wcale nie byl przymocowany. prosze o pomoc
  8. ok dziex wielkie a powiedz mi jeszcze czy to jest przyspawane czy trzeba wkrecac takie ucho?
  9. witam!koledzy powiedzcie mi gdzie znajduje sie z przodu auta hak zeby mnie ktos mogl ciagnac?pozdro
  10. no mnie tez teraz nie bedzie
  11. ja mialem podobny problem wlasnie na wolnych obrotach mi buczalo w srodku i troszke trzeslo ale wymienilem wieszaki tlumika i jest git :>odpukac w niemalowane
  12. z tym to mnie zastrzeliles ze wymieniles cala zawieche i jeszcze cos jest nie tak !z tym problemem to ktos z wiekszym doswiadczeniem bedzie ci musial pomoc.
  13. no ja tez bym chcial zebys zrobil ta usterke za jak najmniejsze $$$ i zycze powodzenia
  14. no ja tez nie wiem jaka blacha ale koles tak mial.wina tez moze byc zawiecha obnizona i gdzies sobie obciera o nadkole przy mocnym skrecie!poprostu musisz rozebrac i luknac gdzie jest co obtarte.
  15. nie nadkole.koles mowil ze mu jakas blacha tarla o kolo ale dokladnie nie umiem ci wytlumaczyc jaka.
  16. ja mialem podobny problem ale to nie byla plecionka tylko wymienilem wieszaki tlumika i w aucie taka cisza jak w nowym :>
  17. moj kumpel mial podobny problem do twojego.przyczyna byla blacha podgieta i ocierala przy mocnym skrecie o kolo od strony wewnetrznej ale nie wiem na 100% czy u ciebie to bedzie ale sprawdz
  18. zglos sie do Misiora on otworzyl teraz sklep z czesciami i dla wiary z forum sprzedaje taniej :>
  19. te tarcie to nie jest czasami taki dzwiek jak blacha o blache?
  20. no to luzik!a co do pogody to zapowiadaja coraz lepsza :>
  21. jestem za :>!mysle ze teraz bede na spociku
  22. witam koledzy!moze wiecie pod maska gdzie jest wczepiony kabel od tego czujnika temp: zewnetrznej!bo pomiedzy zderzakiem a chlodnica go nie mam i chcialbym po kablu go odszukac. pozdro
  23. valdi844 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    witam koledzy!moze wiecie pod maska gdzie jest wczepiony kabel od tego czujnika temp: zewnetrznej!bo pomiedzy zderzakiem a chlodnica go nie mam i chcialbym po kablu go odszukac. pozdro
  24. No raczej w kazda pracuje.Teraz akurat mi przypadlo isc na popoludnie niestety
  25. No niestety Musashi w niedziele nie moge bo do pracy musze isc.A szkoda Ale mysle ze niedlugo bedzie jakis kolejny spocik na ktory bede mogl wpasc Pozdrawiam Wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.