Treść opublikowana przez valdi844
-
[B5 AFN] Wieszaki (zawieszki) tłumika
Witam Koledzy! Mam do Was takie pytanko:przymierzam sie do wymiany wieszakow tlumika i chcialbym sie dowiedziec czy lepiej zalozyc ori czy moga byc zwykle?Zeby gorzej czasami nie bylo Prosze o jakies rady Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi mi nie pasuje niedziela bo do pracy musze isc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak jak mowisz Musashi
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
witam ja mam to samo ze mi skrzypi pomiedzy drzwiami a slupkiem od strony kierowcy,ale przyczyne juz znalazlem po otwarciu drzwi naciskalem plastik od tapicerki drzwi(znajduje sie po tej stronie co zamek)posmarowalem i git :>
-
[B5 AFN] Problem zamka klapy
witam koledzy!mam do was pytanko co moze byc zepsute jak nacisne w klapie bagaznika otwieranie reka to jest taki dzwiek otwierania i minie jakies 3 sekundy i slychac jak odbija ten silownik z drutem(takie 3krotne uderzenie) co otwiera zamek i nie wiem co moze byc skopane!mam avant 99 Pozdro[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 16:51 _________________________________________________a moze ktos z was wie jak powinien dzialac ten silownik zamka klapy bagaznika?[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 17:21 _________________________________________________juz problem rozwiazany sam do tego doszedlem a mianowicie tak:okazalo sie ze w srodku silownika zamka klapy bagaznika rozciagla sie sprazyna taka jak kiedys byly w starych zegarach i postanowilem ja naciagnac i problem sam znikl :>zaoszczedzilem okolo 100zl
-
[B5 AFN] Nieszczelny uklad centralnego
Dzieki .Musze popatrzec i poszukac przyczyny[br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 22:55 _________________________________________________moj problem juz sie rozwiazal,kupilem uzywana dobra pompke centralnego podlaczylem i dziala jak w nowym aucie odpukac w niemalowane !Na 99% w passatach i w audicach padaja te pompki jak muchy! POZDRO
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
godzina moze byc taka jak wczesniej :)mi pasuje w sobote i w niedziele obojetnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koledzy a moze bysmy cos pomysleli nad tymi nalepkami klubowymi,co ostatnio na spocie wspominalismy :>
-
Czy te lampy dają rade :)
no szkoda ze nie czarny ale mysle ze z twoim kolorkiem tez by bylo super :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no kolejny spocik sie zapowiada super :>.no jak bedzie pogada ladna to pod chmurka moze byc:)
-
[B5 AFN] kody do klimatronika
dzieki wielkie:)
-
[B5 AFN] kody do klimatronika
witam.Mam pytanko do was czy nie znacie czasami takich kodow do klimatronika ze mazna sprawdzic np:spalanie i takie tam bo na forum szukalem i sa ale kody czyli bledy przetlumaczone.dziex z gory
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam ja w aucie i nie otwiera mi klapy bagaznika i nie wiem czy jest dobra w 100% wiesz.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaaa oki dziex [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 22:31 _________________________________________________Musahi mam pytanko do Ciebie bo moze Ty wiesz jak sprawdzic pompke od centralnego czy jest dobra czy nie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jak to jest jak ktos przyjezdza z osoba druga to tez musi ja wpisac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
2.valdi844 :>
-
[B5 AFN] Zużyte poduszki silnika ?
wiem wiem no ja akurat kupilem ori .A powiedzcie mi czy ten objaw to moga byc poduchy skrzyni.[br]Dopisany: 28 Marzec 2008, 16:03 _________________________________________________tzn: poduchy silnika :>
-
[B5 AFN] Zużyte poduszki silnika ?
witam!panowie mam taki problem bo wymienilem poduszki skrzyni biegow(ori) a drazek zmiany biegow nadal sie trzesie no i jak dodaje albo ujmuje gazu to chodzi przod tyl i mam pytanko czy to moze byc wina poduch silnika,i jeszcze zauwazylem taki objaw ze przy odpalaniu(nieraz)slysze tak jakby silnik walnal o kaste.A powiedzcie mi czy jak np:pod silnikiem sa zuzyte poduchy a pod skrzynia sa wymienione nowe to czy sie nie zepsuja szybciej? pozdrawiam
-
[B5 AFN] Co to za śruba
oki wielkie dziex przyjacielu
-
[B5 AFN] Co to za śruba
no z drugiej strony mam taka sama.a nia mozna regulowac zderzak czy ona go tylko trzyma?
-
[B5 AFN] Co to za śruba
Witam!Mam takie pytanko,wie moze ktos z was do czego sluzy ta sruba co znajduje sie w bagazniku zaznaczona czerwonym kolkiem na zdjeciu?bo ona jest nie dokrecona i nie wiem czy tak czasami nie musi byc,czy mam ja dokrecic?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoxik hehehe :th:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie napisalem ze macie glosowac na 16 tylko ze mi pasuje
-
[B5 AHU] Woda we wnętrzu
tak jak pisal kolega Darek_G to jest przyczyna zalewania auta od strony pasazera!bo albo jest dziura w tej gumowej harmonijce albo masz zatkane odplywy jeden pod akusem a drugi obok niego niedaleko kompa i stan wody sie podnosi i leje do auta a z pod nog pasazera leci do tylu,mialem tak samo