Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

valdi844

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez valdi844

  1. Witam Koledzy! Mam do Was takie pytanko:przymierzam sie do wymiany wieszakow tlumika i chcialbym sie dowiedziec czy lepiej zalozyc ori czy moga byc zwykle?Zeby gorzej czasami nie bylo Prosze o jakies rady Pozdrawiam
  2. Musashi mi nie pasuje niedziela bo do pracy musze isc
  3. tak jak mowisz Musashi
  4. witam ja mam to samo ze mi skrzypi pomiedzy drzwiami a slupkiem od strony kierowcy,ale przyczyne juz znalazlem po otwarciu drzwi naciskalem plastik od tapicerki drzwi(znajduje sie po tej stronie co zamek)posmarowalem i git :>
  5. witam koledzy!mam do was pytanko co moze byc zepsute jak nacisne w klapie bagaznika otwieranie reka to jest taki dzwiek otwierania i minie jakies 3 sekundy i slychac jak odbija ten silownik z drutem(takie 3krotne uderzenie) co otwiera zamek i nie wiem co moze byc skopane!mam avant 99 Pozdro[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 16:51 _________________________________________________a moze ktos z was wie jak powinien dzialac ten silownik zamka klapy bagaznika?[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 17:21 _________________________________________________juz problem rozwiazany sam do tego doszedlem a mianowicie tak:okazalo sie ze w srodku silownika zamka klapy bagaznika rozciagla sie sprazyna taka jak kiedys byly w starych zegarach i postanowilem ja naciagnac i problem sam znikl :>zaoszczedzilem okolo 100zl
  6. Dzieki .Musze popatrzec i poszukac przyczyny[br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 22:55 _________________________________________________moj problem juz sie rozwiazal,kupilem uzywana dobra pompke centralnego podlaczylem i dziala jak w nowym aucie odpukac w niemalowane !Na 99% w passatach i w audicach padaja te pompki jak muchy! POZDRO
  7. godzina moze byc taka jak wczesniej :)mi pasuje w sobote i w niedziele obojetnie
  8. koledzy a moze bysmy cos pomysleli nad tymi nalepkami klubowymi,co ostatnio na spocie wspominalismy :>
  9. no szkoda ze nie czarny ale mysle ze z twoim kolorkiem tez by bylo super :>
  10. no kolejny spocik sie zapowiada super :>.no jak bedzie pogada ladna to pod chmurka moze byc:)
  11. dzieki wielkie:)
  12. witam.Mam pytanko do was czy nie znacie czasami takich kodow do klimatronika ze mazna sprawdzic np:spalanie i takie tam bo na forum szukalem i sa ale kody czyli bledy przetlumaczone.dziex z gory
  13. mam ja w aucie i nie otwiera mi klapy bagaznika i nie wiem czy jest dobra w 100% wiesz.
  14. aaaa oki dziex [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 22:31 _________________________________________________Musahi mam pytanko do Ciebie bo moze Ty wiesz jak sprawdzic pompke od centralnego czy jest dobra czy nie?
  15. to jak to jest jak ktos przyjezdza z osoba druga to tez musi ja wpisac
  16. 2.valdi844 :>
  17. wiem wiem no ja akurat kupilem ori .A powiedzcie mi czy ten objaw to moga byc poduchy skrzyni.[br]Dopisany: 28 Marzec 2008, 16:03 _________________________________________________tzn: poduchy silnika :>
  18. witam!panowie mam taki problem bo wymienilem poduszki skrzyni biegow(ori) a drazek zmiany biegow nadal sie trzesie no i jak dodaje albo ujmuje gazu to chodzi przod tyl i mam pytanko czy to moze byc wina poduch silnika,i jeszcze zauwazylem taki objaw ze przy odpalaniu(nieraz)slysze tak jakby silnik walnal o kaste.A powiedzcie mi czy jak np:pod silnikiem sa zuzyte poduchy a pod skrzynia sa wymienione nowe to czy sie nie zepsuja szybciej? pozdrawiam
  19. oki wielkie dziex przyjacielu
  20. no z drugiej strony mam taka sama.a nia mozna regulowac zderzak czy ona go tylko trzyma?
  21. Witam!Mam takie pytanko,wie moze ktos z was do czego sluzy ta sruba co znajduje sie w bagazniku zaznaczona czerwonym kolkiem na zdjeciu?bo ona jest nie dokrecona i nie wiem czy tak czasami nie musi byc,czy mam ja dokrecic?
  22. spoxik hehehe :th:
  23. ja nie napisalem ze macie glosowac na 16 tylko ze mi pasuje
  24. valdi844 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    tak jak pisal kolega Darek_G to jest przyczyna zalewania auta od strony pasazera!bo albo jest dziura w tej gumowej harmonijce albo masz zatkane odplywy jeden pod akusem a drugi obok niego niedaleko kompa i stan wody sie podnosi i leje do auta a z pod nog pasazera leci do tylu,mialem tak samo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.