Treść opublikowana przez valdi844
-
[B5 AFN] nowe amorki a wygladaja w % na zuzyte
na poczatku watku bylo wszystko napisane.to sa kayaba gaz:)
-
[B5 AFN] nowe amorki a wygladaja w % na zuzyte
Ja bylem na kilku stacjach diagnostycznych i na kazdej pokazuje prawie tak samo . A po drugie gdyby nie byly zuzyte to nie wyząbkowala by sie opona . Sam juz niewiem co myslec Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Drgania, trzęsienie...
kolego ja mialem podobie do Ciebie i u mnie byl uszkodzony przegob wewnetrzny.pozdro
-
[B6 AVF] The dark side edition (LED) + FMIC juz pracuje
kolego furka za***ista ale te zaciski czerwone wszystko błocą uwierz mi:)
-
[B5 AFN] nowe amorki a wygladaja w % na zuzyte
Witam!koledzy mam do was takie pytanko:kupilem nowe amorki kayaba gaz i po przejechaniu na nich 2 miesiecy na tescie na szarpakach wykazalo ze z przodu lewe kolo ma 66% a prawe 63%,tyl lewe 66% a prawe 70%.dodam ze przed wymiana przod miał taki sam %zuzycia tylko tyl się polepszyl bo mial 44% a auto ma przejechane 200tys.w sklepie powiedzieli ze te amortyzatory mieszcza się w normie i nie podlegaja wymianie,a z tego co wiem to powinny mieć o wiele wiecej %.z przodu nawet prawe kolo zaczelo już zabkowac opone bo jest nowa.proszę was o porade co robic.pozdrawiam
-
[B5 AFN] Szarpniecia podczas puszczania i dodawania gazu
no wlasnie ta z przodu tez wymienilem i tak sie zastanawiam czy cala wina nie lezy tam.czy jest mozliwosc jakos zle tego zalozenia lub przykrecenia?
-
[B5 AFN] Szarpniecia podczas puszczania i dodawania gazu
witam koledzy mam do was pytanko moze wy wiecie bo zeden mechanik nie moze do tego dojsc.a mianowicie podczas jazdy gdy dodaje lub puszczam gaz to jest takie szarpniecie jakby gdzies byl luz i jest takie odczucie jakby skrzynia cala chodzila :confused4:i nie wiem co ta moze byc poduchy silnika i skrzyni wymienione na ori przegub wewnetrzny ktory mial luz tez wymieniony i nadal tak robi!i jeszcze jak wlaczylem 1 bieg i poszedlem troszke popychac autem to silnik podnosil sie do gory i takie wrazenie jakby z przodu auta wcale nie byl przymocowany. prosze o pomoc
-
[B5 AFN] Hak z przodu auta
ok dziex wielkie a powiedz mi jeszcze czy to jest przyspawane czy trzeba wkrecac takie ucho?
-
[B5 AFN] Hak z przodu auta
witam!koledzy powiedzcie mi gdzie znajduje sie z przodu auta hak zeby mnie ktos mogl ciagnac?pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no mnie tez teraz nie bedzie
-
[B5 AFN] Trzęsie cały czas
ja mialem podobny problem wlasnie na wolnych obrotach mi buczalo w srodku i troszke trzeslo ale wymienilem wieszaki tlumika i jest git :>odpukac w niemalowane
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk podczas skręcania
z tym to mnie zastrzeliles ze wymieniles cala zawieche i jeszcze cos jest nie tak !z tym problemem to ktos z wiekszym doswiadczeniem bedzie ci musial pomoc.
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk podczas skręcania
no ja tez bym chcial zebys zrobil ta usterke za jak najmniejsze $$$ i zycze powodzenia
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk podczas skręcania
no ja tez nie wiem jaka blacha ale koles tak mial.wina tez moze byc zawiecha obnizona i gdzies sobie obciera o nadkole przy mocnym skrecie!poprostu musisz rozebrac i luknac gdzie jest co obtarte.
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk podczas skręcania
nie nadkole.koles mowil ze mu jakas blacha tarla o kolo ale dokladnie nie umiem ci wytlumaczyc jaka.
-
[B5 AFN] Dalej drgania po wymianie dwumasa
ja mialem podobny problem ale to nie byla plecionka tylko wymienilem wieszaki tlumika i w aucie taka cisza jak w nowym :>
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk podczas skręcania
moj kumpel mial podobny problem do twojego.przyczyna byla blacha podgieta i ocierala przy mocnym skrecie o kolo od strony wewnetrznej ale nie wiem na 100% czy u ciebie to bedzie ale sprawdz
-
[B5 AFN] Sprzęgło - wymiana plus koło dwumasowe
zglos sie do Misiora on otworzyl teraz sklep z czesciami i dla wiary z forum sprzedaje taniej :>
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk podczas skręcania
te tarcie to nie jest czasami taki dzwiek jak blacha o blache?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to luzik!a co do pogody to zapowiadaja coraz lepsza :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem za :>!mysle ze teraz bede na spociku
-
[B5 ADR] Gdzie znajduje się czujnik temperatury zewnętrznej
witam koledzy!moze wiecie pod maska gdzie jest wczepiony kabel od tego czujnika temp: zewnetrznej!bo pomiedzy zderzakiem a chlodnica go nie mam i chcialbym po kablu go odszukac. pozdro
-
GDZIE CZUJNIK TEMP. ZEWNETRZNEJ?
witam koledzy!moze wiecie pod maska gdzie jest wczepiony kabel od tego czujnika temp: zewnetrznej!bo pomiedzy zderzakiem a chlodnica go nie mam i chcialbym po kablu go odszukac. pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No raczej w kazda pracuje.Teraz akurat mi przypadlo isc na popoludnie niestety
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No niestety Musashi w niedziele nie moge bo do pracy musze isc.A szkoda Ale mysle ze niedlugo bedzie jakis kolejny spocik na ktory bede mogl wpasc Pozdrawiam Wszystkich