Treść opublikowana przez mcm
-
[ALL] Czy ET felgi (35,45 itp) podawane jest w mm ??
do którego momentu się je mierzy ?? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d35d5152feb96ee6.html
-
[ALL] [B7 2.0 TDI AVANT] przedstawiam moje nowe cacuszko
taa, coś o tym wiem też mam kiere w skórze, ale takie wytarcie jest u mnie po 230 kkm
-
[ALL] [B7 2.0 TDI AVANT] przedstawiam moje nowe cacuszko
a po kierownicy widać ze nalatane ma trochu
-
[ALL] [B7 2.0 TDI AVANT] przedstawiam moje nowe cacuszko
ładna ładna ale felgi jakieś takie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
[B5 AFN] Nieszczelny uklad centralnego
zajrzyj do zamka klapy może mieszek się rozpiął i ucieka powietrze
-
[B5 ANA] Jaka bateria do pilota-scyoryk???
CR 1620 - 3V, przynajmniej u mnie takie są[br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 20:29 _________________________________________________scyzoryk VDO
-
[ALL B5] Polerka metalowej oslony na skrzyni biegow
delikatnie pastą polerską powinno się wypolerować :th:
-
Jak i za ile sprzedać auto ?? Audi A4 B6 Avant 2002...
A ja bym w zyciu automata nie wzial co masz do automatów ja np. koszty napraw, gdy padna a padają pewnie równie często jak manuale
-
[B5 AAH] Moja A4 2.8 Quattro
ładna fura duzy silnik, ale gazu nie wkładaj szkoda motoru, jak cię nie stać to kup diesla jak radzi kolega kuba.olkusz
-
Jak i za ile sprzedać auto ?? Audi A4 B6 Avant 2002...
A ja bym w zyciu automata nie wzial co masz do automatów
-
Jak i za ile sprzedać auto ?? Audi A4 B6 Avant 2002...
OT: Gdyby to był automat to już bym brał :th: za tę cenę
-
[ALL B5] Prośba o wycenę autka ??
myślałem z felunkiem letnim i zimowym puścić za 25 000 zł[br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 15:16 _________________________________________________ale jeszcze ostateczna decyzja o sprzedaży nie zapadła
-
[B5 AHU] Dziwny świst (turbo lub coś innego) ??
Sytuacja jest taka jade normalnie, i kiedy probuje np wyprzedzić samochód, wciskam pedał gazu do dechy, wtedy pojawia się dziwny "metaliczno - powietrzny" świst (i nie jest to charakterystyczny świst turbiny) słyszalny w kabinie a dobiegający spod maski (w okolicach turbiny) wydaje mi się że od jakiegoś czasu się nasila, dzieje się tak na każdym biegu gdy wcisnę pedał gazu do oporu, samochód chodzi normalnie logi nic nie wykazują, przyspiesza elegancko, ale ten świst jest denerwujacy ?? czy może to być nieszczelność dolotu za turbiną ?? czy może być słychać wałek turbiny ?? miał ktoś taki przypadek
-
Pożyczka mieszkaniowa
nie ma potrzeby, po wakacjach zamierzam spłacić jak mi się uda
-
Pożyczka mieszkaniowa
no niestety nie miałem czasu szukać, paliło mi się
-
[B5 ADP] Reperaturka pompki centralnego zamka
za pompke gość na giełdzie chciał 300 zł a spaloną kupiłem za 30 zł :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy gorąco
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/art/8929/Gdyby-zyli-naprawde [br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 11:04 _________________________________________________i coś w temacie: I na koniec krótki dialog znaleziony na forum motoryzacyjnym przez oldbojka: Pytanie: Sprawdzam poziom oleju w samochodzie a na bagnecie sucho. Ale ciśnienie oleju jest prawidłowe, bo kontrolka mi się nie pali! Komu wierzyć? Bagnetowi czy kontrolce? Odpowiedź: Mierzę swojego penisa linijką - 15 cm, a żona mówi, że czuje 5 cm! Komu wierzyć? Linijce czy żonie? :polew: [br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 11:09 _________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/7914/Robot-przemyslowy-=-dobra-zabawa
-
[B5 ADP] Reperaturka pompki centralnego zamka
ja u siebie tylko wirnik i łopatki pompki przełożyłem ze starej na szrocie kupionej spalonej, i hula do dziś :th:
-
Pożyczka mieszkaniowa
Ja w PKO wziąłem w złotówkach (72 tyś) na 30 lat raty stałe ok 450 zł
-
[ALL B5] Prośba o wycenę autka ??
Jeśli ktoś się orientuje ile można wziąć za moje autko, od dłuższego czasu zastanawiam się nad nowszym modelem a nie wiem jak wycenić ?? 1,9 TDI czarna perła 98rok (kodowany na 99) seria 90 KM - po chipie u Rogala = 111 KM - przebieg: 230 000 km Autko posiada: - elektryczne szyby przednie - tempomat - klimatronik - lampy ksenonowe - alu 16" w idealnym stanie + Opony nówki Dunlop SP Sport 9000 (styczeń 2008) - 4 poduszki - ABS - Radio z CD + komplet zimówek na alusach po wymianie wahaczy przód, olejów, filtrów, paska rozrządu + pompa wody (luty 2008) bez wkładu finansowego - siadać i jechać
-
[B5 AKN] Glosniejsza praca na zimnym silinku
traktorki tak mają na zimnym, :th: :> muszą dać znać że są pod maską
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy witamy
-
[B6 AVF] Niebieska linia gdy świecą światła
nie przyzwyczaiłem się, chociaż mam xenon i może jest to mnie zauważalne