Jump to content
IGNORED

[ALL TDI] Lemmiwinks - z czym to jesc?

bartlo79
 Share

Recommended Posts

Witam...czytajac watek o warsztatach w wawie jeden z kolegow wspomnial o ciekawym jak sadze programie

http://www.ecodetuning.com/revo/Lemmiwinks.exe

Czy ktos moze przyblizyc temat czy warto to odpalac??Co mozna tym cudem zrobic? Czy moze lepiej nie experymentowac bo mozna furmance kuku zapodac ?? Bawil sie ktos?? Sam bym sie pobawil - ale stracilem matryce w laptopie (syn) i w wodatku strach odpalac.

jest toserial do vag coma ,wchodzisz w sterownik silnika,potem dekodowanie i rownolegle uruchamiasz lemmowinksa,

jesli jest to trial, to po pieciu godzinach wszystko powinno wrocic do poprzednich ustawien,

osobiscie nie probowalem,ale mam identyczny program Custom Code ,na dniach chcialem wyprobowac no i sie dobrze sklada ,ze jest ktos jeszcze :)

mozna tym ustawiac obroty,predkosc, dawki paliwa,ustawienia sondy lambda,tyle jest w instrukcji :mysli:

na jakim kabelku chodzi ten Lemmwinks ??

ja mam vaga 311 i to jest chyba kkl

a do czego są te programy dokładnie?

Można ustawiac wolne obroty, kąt wyprzedzenia zapłonu (powiedzmy lejąc V-power 100 oktan) i wiele innych. Tyczy się z tego co wiem tylko benzyn.

Można ustawiac wolne obroty, kąt wyprzedzenia zapłonu (powiedzmy lejąc V-power 100 oktan) i wiele innych. Tyczy się z tego co wiem tylko benzyn.

a jest tez cos takiego do diselkow?pytam,bo zastanawialem sie jakim programem tuninguja turbodiesle

kiedys kupilem plyte na ktorej byly juz mapy do wklejenia do ECU,ale nie probuje,bo jak zasmiece ECU to nie bede wiedzial jak potem z tego wyjsc :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 10:30 _________________________________________________P.S. jak Wy to robicie,ze wklejacie fotke pod postem i obok?

przecież kąt wyprzedzenia zapłonu jest zczytywany z czujnika położenia wału korbowego, nie wiedziałem ze jest możliwość ingerencji w niego. wytłumaczy mi ktoś to?

Jest ustawiasz wlasnie o ile ma być wyprzedzony od tego który jest zczytany :th: Lejąc V-power autu nic nie przybywa...dopiero jak wyprzedzi się zapłon odnajdują się konie :th:

Jest ustawiasz wlasnie o ile ma być wyprzedzony od tego który jest zczytany :th: Lejąc V-power autu nic nie przybywa...dopiero jak wyprzedzi się zapłon odnajdują się konie :th:

jasne kolego :th: wyczytałem ze w moim golfie nie ma możliwości regulacji :(

Poziek a slyszales o programie KWP2000? co to jest,obsluguje wiele marek,tym chyba tez mozna cos podkrecic

Trzeba jeszcze wiedzieć co modyfikować, jeśli się ma KWP.

KWP to już wyższa szkoła jazdy.

a szogun0 wie i uszczknie rabka tajemnicy :wink4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 22:18 _________________________________________________

porozmawiajmy o tym :wink4:

moze nie z samym urzadzeniem ale z tym co za pomoca niego zgrasz .... :naughty:

a szogun0 wie i uszczknie rabka tajemnicy :wink4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 22:18 _________________________________________________

porozmawiajmy o tym :wink4:

Tak na prawdę, jakbym widział, to bym robił to co Rogal.

a kombinowales cos kiedys,moze razem wpadniemy na to co Rogal :) rozumiem,zedoswiadczenie to klucz ,no to pytanie z innej beczki -co mozna zrobic vagiem?bo cos chyba mozna?[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 00:25 _________________________________________________a moze zapytamy o to samo Rogala? :embarrassed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 00:26 _________________________________________________zaprosmy go do rozmowy :polew:

moze sie wygada :polew:

a kombinowales cos kiedys,moze razem wpadniemy na to co Rogal :) rozumiem,zedoswiadczenie to klucz ,no to pytanie z innej beczki -co mozna zrobic vagiem?bo cos chyba mozna?[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 00:25 _________________________________________________a moze zapytamy o to samo Rogala? :embarrassed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 00:26 _________________________________________________zaprosmy go do rozmowy :polew:

moze sie wygada :polew:

opcje Vag'a opisane sa na forum .. poszukaj ...

co do reszty .... owiane mocna tajemnica :wink4:

no powiedzcie cos :naughty:

:polew:

[nikt nie powiedzial ze cos wiemy .... :naughty:]

ja powiem Ci tyle najpierw naucz się jak i czym można zgrać wsad silnika.

a później winols i dochodź sam :)

swoja drogą vagiem nie zrobisz nic co by Cię satysfakcjonowało jesli chodzi o tuning[br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 09:48 _________________________________________________jeszcze jedna rzecz, odpuść sobie tuning swojego wolnossącego 1.6 bo to strata czasu i kasy.

swoja drogą kiedyś też byłem napalony na przeróbki w moim mk4 1.4 16V ale zmądrzałem, pozostał mi tylko w nim tuning optyczny, zeby ładnie wyglądał :evil:

ja powiem Ci tyle najpierw naucz się jak i czym można zgrać wsad silnika.

a później winols i dochodź sam :)

Do winolsa, jeszcze potrzeba "cóś" takiego jak sumy kontrolne i w tym jest problem.

Zresztą do głupich liczników są one potrzebne, i trzeba wiedzieć jak wyliczać.

o to własnie chodzi, trzeba wiedzieć jak wyliczać checksumy :przebiegly:

wlasnie dopadlem w rece winols'a ,mam tez lemmiwinksa,slyszalem,ze Alldata jest tez dobry,mam All data,ale do tego ostatniego potrzebuje bibliotek i niewiele osob je posiada,a chcieliby sie podzielic ,wiec jest programik bezuzyteczny-dla mnie

dam znac jak sie czegos wiecej naucze... :wink4: