Treść opublikowana przez mcm
-
BMW 330 D moja nowa zabawka ;-)
też to chciałem sprawdzić i dziś zrobiłem równe 100 km po autostradzie prędkość od 100 - 170 momentami 200 i wyszło 8 litrów
-
BMW 330 D moja nowa zabawka ;-)
coś czytałem ze 225 da rade
-
BMW 330 D moja nowa zabawka ;-)
zdarzaja sie równie czesto jak białe
-
BMW 330 D moja nowa zabawka ;-)
3,0 diesel robi robote, szczególnie na autobanie
-
BMW 330 D moja nowa zabawka ;-)
dziś kupione więc plany pewnie będą z dnia na dzień, chip pewnie wpadnie, hak potrzebny, ale na szczescie zdejmowany, 211 KM ma moja Omega, lampy bedą białe
-
SPOTY RADOMSKIE
Powiem tyleŁ 3,0 diesel kombi automat
-
BMW 330 D moja nowa zabawka ;-)
Golasek, ale ma to co chciałem - automat, 3,0 diesel i kombi :> i stała sie jasność - 220 KM wyczarował mistrz Rogalotti :kox: PIERWSZE MODY: BIAŁE KIERUNKI Dziś stuknęło ćwierć bańki Dziś BUNIA dostała nowy letni felunek:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- F1, Rajdy i Motorsport
http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Morelli-Kubica-juz-po-ostatniej-operacji,wid,13726636,wiadomosc.html?ticaid=1ceca&_ticrsn=3- SPOTY RADOMSKIE
no co ty ,jak bys chciał to dal bys rade [br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 23:17_________________________________________________ta bluma taka wolna jest :gwizdanie: blumy juz nie ma :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
a ja mam za daleko ... :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
oj, tam ja nawet niewiem jak sie nazywam, pozdr chyba Robert- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
ja juz po i już w pracy- Strefa Śmiechu
Kabaret pod Wyrwigroszem - Emerytura i Sklep - Mrągowo 2010- F1, Rajdy i Motorsport
http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Morelli-data-powrotu-Kubicy-nadal-nieznana,wid,13688175,wiadomosc.html?ticaid=1cda1- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
czasami jakas sie pojawi- Strefa Śmiechu
"karcić prezesa" :polew:- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- F1, Rajdy i Motorsport