Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Inne marki
    jak na razie pochłania mało, a radości daje dużo, więc odpukać pojeżdżę trochu
  2. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    odzim widze, że sie spinasz na F1 ... [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 23:25_________________________________________________ na innym
  3. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mcm mam opla idziemy na inne forum :gwizdanie: juz jestem na innym
  4. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ty odzim to aby o dziurkach myślisz
  5. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    :polew:
  6. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    U Ciebie równiej? u siebie mam już każdą dziurke obcykaną nie wątpie , ale co na to twoja dziewczyna ma nowe zęby, po tym jego skręconym gwincie
  7. szkoda też że u Alonso nie zadziałał DRS, ładny byłby widok jakby HAM wąchał jego spaliny, a tak rozegrało sie to trochę inaczej
  8. to że nie powinna to OK, ale się urwała
  9. niestety urwała się po hopce :gwizdanie:
  10. nie widziałeś jaką miał hopkę [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:10_________________________________________________i po niej kiera poszła się j...ć
  11. komentarze Borowczyka i Kochańskiego z perfekcyjnym refleksem, k**wa oni nie widzą chyba co się dzieje na torze :doh1: Brawo dla Heitfelda a Petrow wraca na swoje
  12. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    :>
  13. łożyska kół :gwizdanie:
  14. najpierw nabij klime, potem skasuj błędy i zobacz które wrócą
  15. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 15:26_________________________________________________
  16. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 14:29_________________________________________________
  17. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  18. raczej zaszkodzi bo będzie głośniej :gwizdanie:
  19. takie same
  20. pomyśl nad tym luźnym klockiem, ja miałem urwany jeden sprężynowy uchwyt ten co wchodził w cylinderek i też pukało, wymieniłem klocki i spokój
  21. może ktoś podłączył jakiś oporniczek żeby właśnie klienta w balona zrobić, dużo ludzi uważa że podwyższenie obrotów po wciśnięciu guziczka klimy oznacza że ona jest sprawna
  22. na zegarach trzyma 90 C ?
  23. może czujnik temperatury szwankuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.