Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 ADP] Klima nie chodzi - błędy-prośba o wszelkie sugestie
zacznij od nabicia klimy
-
Strefa Śmiechu
co w tym śmiesznego :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Po czym poznać że jest źle rozrząd ustawiony
jest możliwe ale auto nie chodzi normalnie
-
Nokia c6? Może coś innego?
ogólnie OK, ale bateria słabo trzyma ok 4-5 dni, jak dużo gadasz to ok 3 dni, jak sie bawisz to ok 2 dni
-
[ALL] Commodore wraca ;-).
http://www.commodoreusa.net/CUSA_Home.aspx
-
Strefa Śmiechu
LIST DESPERATKI DO SERWISU TECHNICZNEGO W ubiegłym roku zmieniłam CHŁOPAKA na MĘŻA i zauważyłam znaczny spadek wydajności działania, w szczególności w aplikacjach KWIATY i BIŻUTERIA, które w CHŁOPAKU działały dotychczas bez zarzutu. Dodatkowo MĄŻ - widocznie samoistnie - odinstalował kilka bardzo wartościowych programów, takich jak ROMANS i ZAINTERESOWANIE, a w zamian zainstalował, zupełnie przeze mnie niechciane aplikacje KOMPUTER i SPORT. ROZMOWA z Nim nie działa zupełnie, a aplikacja SPRZĄTANIE DOMU po prostu zawiesza system. Uruchamiałam aplikacje wsparcia KŁÓTNIA, aby naprawić problem, ale bezskutecznie. - Desperatka DROGA DESPERATKO! Pragniemy na wstępie zwrócić Twoją uwagę, iż CHŁOPAK jest pakietem rozrywkowym, podczas, gdy MĄŻ jest systemem operacyjnym. Spróbuj wprowadzić komendę C:\\MYSLALAM_ZE_MNIE_KOCHASZ, włączyć ŁZY, oraz zainstalować WINĘ. Jeżeli wszystko zadziała jak powinno, MĄŻ powinien automatycznie włączyć aplikacje BIŻUTERIA i KWIATY. Pamiętaj jednak, że nadużywanie tych aplikacji może doprowadzić MĘŻA do wystąpienia błędów GROBOWA_CISZA lub PIWO. PIWO jest bardzo nieprzyjemnym programem, który w pewnych sytuacjach może włączyć plik GLOSNE_CHRAPANIE.MP3. Cokolwiek byś robiła, pamiętaj jednak, żeby nie instalować TEŚCIOWEJ. - Serwis techniczny
-
[B5 AFN] Po czym poznać że jest źle rozrząd ustawiony
jeżeli odpala lekko i mocy mu nie braknie to znaczy, że rozrząd dobrze ustawiony, a klekotanie kwestia słuchu jednemu klekocze bardziej innemu mniej, może zawory, popychacze już głośniej klekoczą, może olej już za rzadki
-
[ALL] Auto nie odpala po odpięciu licznika.
bez PINU się nie da, trzeba go odczytać z licznika
-
[ALL] Auto nie odpala po odpięciu licznika.
trzeba od nowa immo zakodować, pewnie włączyłeś zapłon bez licznika i się rozkodowało
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Strefa Śmiechu
facet z 1 minuty filmu już wcześniej rozwalił jeden program swoim śmiechem- [ALL B7] 2.0tfsi czy to seryjny zawias ? podejdzie pod 18 felgi??
nie powinno- [ALL B7] 2.0tfsi czy to seryjny zawias ? podejdzie pod 18 felgi??
furka jest obniżona, jeśli dobre amorki i sprężyny to 18 śmiało da rade w tej budzie- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ja tam widziałem że Prezes po diecie trochę bardziej był napalony na jedzonko ale napalony na tę świnię- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
był "El Testosteron" Najman teraz jest "El Testosteron" Siemian- Strefa Śmiechu
ten drugi prawdziwy, nawet z zeszłego sezonu F1 w Chinach S. Buemi[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 00:04_________________________________________________Formula One - Sebastien Buemi Crash China 2010- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
po prostu zazdrość przez niego przemawia :naughty: :naughty: :naughty: albo chłopak ma braki jednego i drugiego- [B6 AMB] Odczepiony wężyk- do czego służy? (FOTO)
tak racja, na doładowaniu- [B6 AMB] Odczepiony wężyk- do czego służy? (FOTO)
to ma związek z chłodzeniem silnika, ten zawór odcinający jest chyba na wężach wodnych- Strefa Śmiechu
- Jak ta twoja nowa dziewczyna? - Za***ista. - Oglądacie pornochy w czasie seksu? - Ona nie... - Czemu nie Wstydzi się? - Nie. Laptopa jej na plecach kładę... __________________- [B5 AHU] Pytanie w sprawie licznika!
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_efekt_wymiany_licznika_na_fis-t10354.0.html- [B5 AHU] Pytanie w sprawie licznika!
jest możliwość ale trzeba rezać elektryke- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
i własnie w takich momentach człowiek załuje ze nie ma przy sobie granatu albo przynajmniej kałacha- Strefa Śmiechu
Pyta Pro Publico Bono- nr dywaników welurowych a4 avant 2005 i 2007?
takie same - Strefa Śmiechu