-
mała navi. czy bezużyteczna?
Witam! Mam małą navi, jak sprawdzić jaka to jest wersja DX? Dodam, że kupiłem auto z Niemiec i mam w mapy niemieckie z 2002, 2004, 2006, 2008r. Dziękuję z góry za pomoc.
-
[B6 AWX] Gdzie kupić nowe, dobrej jakości i w korzystnej cenie żarniki do ksenonów?
co to? A o co pytałeś? Jeżeli o ilość to 1. [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 21:15_________________________________________________ na ALLEGRO nie brakuje markowe chcesz ? jaka barwa 4300 K 6000 K :gwizdanie: Jak sprawdzić barwę?
-
[B6 AWX] Gdzie kupić nowe, dobrej jakości i w korzystnej cenie żarniki do ksenonów?
1
-
[B6 AWX] Gdzie kupić nowe, dobrej jakości i w korzystnej cenie żarniki do ksenonów?
Witam! Mam D2s.
-
[B6 AWX] Gdzie kupić nowe, dobrej jakości i w korzystnej cenie żarniki do ksenonów?
Witam właścicieli wspaniałych aut!!! W mojej A4 (2001r - piękna, nowsza buda) przestał świecić jeden ksenon i muszę kupić nowy żarnik. Może ktoś już zaopatrywał się w takie źródła światła, wie gdzie i jakie kupić żeby dobrze świeciły, dodam, że cena też jest ważna. Z góry dziękuję za podzielenie się wiedzą, pozdrawiam serdecznie!!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich! :>
lukasz1983
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta