-
Dobrzy chiptunerzy
www.pachura.pl - czy koledzy słyszeli coś o tej firmie?
-
Dobrzy chiptunerzy
Witam Byłem ostatnio w serwisie audi bo miałem problemy z szybą - nie ważne. Spytałem czy oni również dokonują chiptunnigu. Okazuje się że tak. Wysyłają podobno program do Niemiec do firmy MTM i tam dokonują zmian. Posiadam skrzynie automatyczną i twierdzą że wgrywają też inny program do sterowania skrzyni Nie słyszałem jeszcze od nikogo o takiej operacji. Mało tego nie sprawdzają wyniku na hamowni ani w żaden inny sposób. Twierdzą że program sam się do mnie dostosuje i najlepsze wyniki będą po 2 miesiącach jazdy. Czy ktoś wie o co chodzi??? Pozdro
-
Dobrzy chiptunerzy
Tak usłyszałem w goodhope
-
Dobrzy chiptunerzy
A czy ktoś wie o co chodzi że silniki 3.0tdi nie trzymają serii. Umówiłem się już na softa ale usłyszałem że albo będzie gitara albo zostaje przy serii. pozdrawiam
-
Dobrzy chiptunerzy
Dzięki za odpowiedź już się umówiłem :>
-
Dobrzy chiptunerzy
Witam. Mam 3.0tdi (204kM) z tiptronic i chciałbym go oddać do goodhope na chipa Pytanie: warto? czy nie odczuję różnicy? Pozdro
-
Dobrzy chiptunerzy
Czy ktoś słyszał o firmie Geko Cars lub Kocar ? Można ich polecić?
-
[B7 BKN] Chiptunig w Poznaniu - gdzie najlepiej???
mam 3.0tdi i chciałbym coś więcej niż fabryka dała. Interesuje mnie gdzie można ze spokojem oddać auto. A tak przy okazji wie jak zachowują się automatyczne skrzynie biegów po takiej przeróbce bo taką posiadam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[Poznań] Witam wszystkich!!! Posiadam Audi A4 Avant 3.0tdi z 27.12.2004 roku. Kupiłem ten samochód jakieś 2 miesiące temu co było zawsze moim marzeniem. Jestem zadowolony z zakupu. Pracuję w branży klimatyzacja-wentylacja. Pozdrawiam
Darras
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta