-
[ALL B5] Problem ze stacyjką
Hmm..alarm jest ale nie ustawiony..myślę ze jak jest problem z ta stacyjka to może nie łapać sygnału..i dlatego nie zawsze jest ten dzwiek
-
[ALL B5] Problem ze stacyjką
Jak zamykam auto z pilota to powinien byc sygnal klaksonu..Ale od kiedy szwankuje stacyjka to ten sygnał raz jest a raz go niema =/
-
[ALL B5] Problem ze stacyjką
Aha..=D a wiesz co moze sie dziac i czy to tez jest wina tej kostki ze nie zawsze mam dzwiek przy zamykaniu drzwi z pilota??
-
[ALL B5] Problem ze stacyjką
I mysle ze kupie to w zwykłym sklepie motoryzacyjnym??
-
[ALL B5] Problem ze stacyjką
A wiesz jaka może być cena tej kostki..??
-
[ALL B5] Problem ze stacyjką
Myślisz ze to pomoże?? słyszałem ze może być coś ze sprężynka i wystarczy ja tylko wymienić..
-
[ALL B5] Problem ze stacyjką
Witam Mam problem ze stacyjką w audi a4..Przy odpalaniu muszę kluczyk cofnąć do tył i jak juz ja odpale kluczyk nie odbija..=/ muszę go sam cofać Czy ktoś wie co sie mogło stac..??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A co myślicie o jakimś zlocie w Jaśle..??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Mieszkam w Jaśle Mam na imię Damian Pozdrawiam =D
mlody9020
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta