greg19

• Ostatnia wizyta

O greg19

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia greg19

Reputacja

1. Już doszedłem do tego co tak wyło. Oddałem auto do warsztatu który specjalizuje się w automatach. Po otwarciu skrzyni okazało się że posypały się zębatki i łożyska! Remont skrzyni to 6500zł!!! ( a właściwie to nie remont tylko wymiana skrzyni na inną skrzynie już wyremontowaną). Dali 6m-cy gwarancji i F.V. Sama wymiana trwała kilka godzin. (Wycieki oleju przy półosi też u mnie wystąpiły). Radzę wszystkim omijać multitroniki z daleka bo są bardzo awaryjne! Doświadczyłem tego na własnej skórze. W warsztacie potwierdzają że nie jest to udana skrzynia i bardzo dużo ich naprawiają. Sprzedałem już to badziewie i obiecałem sobie że auta w automacie już nigdy nie kupie. Pozdrawiam
  2. W moim A4 B6 1,8T skrzynia multitronik 6bieg. słychać wycie podczas jazdy. Nie jest to wycie z łożysk kół bo niedawno wymieniłem wszystkie łożyska ale wycie występuje tylko gdy dodaje mocniej gazu lub leciutko trzymam nogę na gazie by podtrzymać prędkość. Najgłośniej wyje między 60-90 km/h. Wydaje mi się że to skrzynia, ale moge się mylić.
  3. Dzięki za podpowiedź. sprawdzę to i dam znać czy pomogło.
  4. Moje fabryczne radio Audi Concert ma słaby sygnał i traci fale (szumi). Podobno to wina słabej masy anteny. Kto wie gdzie jest podłączona masa anteny w Audi A4 B6 2003r. Bo anteny nigdzie na karoseri ten model nie ma!
  5. Moje fabryczne radio Audi Concert ma słaby sygnał i traci fale. Podobno to wina słabej masy anteny. Kto wie gdzie jest podłączona masa anteny w Audi A4 B6 2003r. Bo anteny nigdzie na karoseri ten model nie ma!
  6. Gdy zatankuję moje A4 1.8T 2003r. to muszę długo kręcić rozrusznikiem zanim zapali. Czy zatankuję full czy nie dużą ilość paliwa zawsze jest ten sam problem. Ale gdy już zapali a potem znowu go zgaszę to następne odpalenia są ok. Wymieniłem już pompę paliwa i nic. Co to może być? Wie ktoś? Tankuję na BP lub Statoil. Nie wiem gdzie tankował poprzedni właściciel. Dolewałem już dodatki do paliwa na ewentualną wodę w baku i też nic nie pomogło.