Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Nie wiem , nie ja robiłem tą ankiete.Ronala już dodałem :one:
  2. Miodzio.Na Twoim bardziej widać poszerzenia :one:
  3. Na wpłaty czekam do 31 stycznia do 22.00 i jeszcze tego samego dnia puszczam przelew na konto Hotelu i podaje ilość osób jaka przyjedzie.Pozdro Jeszcze kilkanaście osób nie wpłaciło , ale jutro wysle im przypomnienie :one:
  4. Było dodać , że wszystkie oprócz OZ :one:
  5. Sprawdzałem na www.audi.de i jak najbardziej jest B7
  6. nie widziałeś bo nie ma a w b6 to fabryka wypuszcza i to pewnie nie we wszystkich wersjach (ale tego nie wiem) za to jest do omega b wectra b oczywiście i c bmw e36, e46, e39 itp autek :diabel: ogólnie kiszka http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&sspagename=ADME%3AB%3AAAQ%3AUS%3A1&viewitem=&item=160058977273 :one:
  7. Jeździłem A4 1.8T quattro przez prawie 8lat od nowosci i jedyna rzecz jaką w nim zrobiłem to wymiana 2 wachaczy.Dziękuje za uwage
  8. Na początek proponuje przeczytać rgulamin. A co do uturbienia silnika 1.8 to w 10 tyś powinieneś sie zmieścić :one:
  9. :622: , przepraszam nie mogłem sie powstrzymać :DDDD Oj coś czuje że Niunia zapoda Ci w Wiśle takiego liścia , że sandały pogubisz :053:
  10. Właśnie był kurier i przyniósł paczke , a w środku ........... x 100 :diabelek:
  11. Marcin spokojnie.Jedzie troche A4 z jedynym słusznym napędem więc nie ma co się bać :one:
  12. Krokus jest na samym szczycie góry.Po drodze mijasz jeszcze ze 4 duże hotele.Jedzie się taką bardzo stromą górą.Jak będzie śnieg to ośkom będzie bardzo ciężko
  13. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Kolejna aktualizacja będzie w weekend :one:
  14. Bez patrzenia Pioneer :one: Poszukaj coś jeszcze z Alpine
  15. Pragne poinformować , że przed chwilą Leszek Miller na żywo w TVN24 poinformował , że będzie na zlocie i na dowód tego założył coś różowego :one:
  16. Do B5 nie działem nigdzie takiego spoilera jaki jest w B6 na klapie
  17. W nowej A3 i w Golfie V jest 5x112
  18. ET48 z tego co pamiętam i faktycznie fela jest wtedy troszke schowana w nadkole :one:
  19. Te fele to już się ponad rok sprzedają , więc chyba coś nie tak z nimi jest :one:
  20. Przypominam o wpłatach do 30 stycznia bo musze przelać pieniądze i podać dokładną liczbę osób jaka jedzie.Na 1 stronie jest lista wpłat.Na czerwono osoby , które zapłaciły już całość. :564:
  21. Drogie to ono było jak kupowałem B5 i komplet zawieszenia kosztował 6000zł , a teraz kupujesz komplet za 1200zł.Nie ma reguły ile wytrzyma.Niektórzy wymieniali wachacze już po 20000 a znam ludzi co na fabrycznym zawieszeniu zrobili 150000 i nic nie stuka
  22. Marka porządna tylko przez ludzi źle odbierana , jako auto gangstera albo dresa.Wczoraj na spocie była ekipa z klubu BMW i potwierdzili tą opinie.
  23. Link nie działa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.