Hugo
PREZES
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Problem z odpalaniem Audi A4 B5 1.6 przy minusowych temperaturach
Treść opublikowana przez Hugo
-
[ALL] Jaka firma produkująca felgi jest nalepsza ?
Nie wiem , nie ja robiłem tą ankiete.Ronala już dodałem :one:
-
[ALL] Jaka firma produkująca felgi jest nalepsza ?
Jak już to Ronal
-
[RS4] Moja Czworka...
Miodzio.Na Twoim bardziej widać poszerzenia :one:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Na wpłaty czekam do 31 stycznia do 22.00 i jeszcze tego samego dnia puszczam przelew na konto Hotelu i podaje ilość osób jaka przyjedzie.Pozdro Jeszcze kilkanaście osób nie wpłaciło , ale jutro wysle im przypomnienie :one:
-
[ALL] Jaka firma produkująca felgi jest nalepsza ?
Było dodać , że wszystkie oprócz OZ :one:
-
konwersja B6 -> B7
Sprawdzałem na www.audi.de i jak najbardziej jest B7
-
spoiler tyl - duzy obciach?
nie widziałeś bo nie ma a w b6 to fabryka wypuszcza i to pewnie nie we wszystkich wersjach (ale tego nie wiem) za to jest do omega b wectra b oczywiście i c bmw e36, e46, e39 itp autek :diabel: ogólnie kiszka http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&sspagename=ADME%3AB%3AAAQ%3AUS%3A1&viewitem=&item=160058977273 :one:
-
Niezawodność A4
Jeździłem A4 1.8T quattro przez prawie 8lat od nowosci i jedyna rzecz jaką w nim zrobiłem to wymiana 2 wachaczy.Dziękuje za uwage
-
Dołożenie TURBO do 1.8
Na początek proponuje przeczytać rgulamin. A co do uturbienia silnika 1.8 to w 10 tyś powinieneś sie zmieścić :one:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
:622: , przepraszam nie mogłem sie powstrzymać :DDDD Oj coś czuje że Niunia zapoda Ci w Wiśle takiego liścia , że sandały pogubisz :053:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Właśnie był kurier i przyniósł paczke , a w środku ........... x 100 :diabelek:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Marcin spokojnie.Jedzie troche A4 z jedynym słusznym napędem więc nie ma co się bać :one:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Krokus jest na samym szczycie góry.Po drodze mijasz jeszcze ze 4 duże hotele.Jedzie się taką bardzo stromą górą.Jak będzie śnieg to ośkom będzie bardzo ciężko
-
A4 Assistance
Kolejna aktualizacja będzie w weekend :one:
-
Pionek vs Sony
Bez patrzenia Pioneer :one: Poszukaj coś jeszcze z Alpine
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Pragne poinformować , że przed chwilą Leszek Miller na żywo w TVN24 poinformował , że będzie na zlocie i na dowód tego założył coś różowego :one:
-
spoiler tyl - duzy obciach?
Do B5 nie działem nigdzie takiego spoilera jaki jest w B6 na klapie
-
Chłopaki dobra cena za te alu??
W nowej A3 i w Golfie V jest 5x112
-
Chłopaki dobra cena za te alu??
ET48 z tego co pamiętam i faktycznie fela jest wtedy troszke schowana w nadkole :one:
-
Chłopaki dobra cena za te alu??
Te fele to już się ponad rok sprzedają , więc chyba coś nie tak z nimi jest :one:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Przypominam o wpłatach do 30 stycznia bo musze przelać pieniądze i podać dokładną liczbę osób jaka jedzie.Na 1 stronie jest lista wpłat.Na czerwono osoby , które zapłaciły już całość. :564:
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
Drogie to ono było jak kupowałem B5 i komplet zawieszenia kosztował 6000zł , a teraz kupujesz komplet za 1200zł.Nie ma reguły ile wytrzyma.Niektórzy wymieniali wachacze już po 20000 a znam ludzi co na fabrycznym zawieszeniu zrobili 150000 i nic nie stuka
-
Kupiłem Mercedesa
Marka porządna tylko przez ludzi źle odbierana , jako auto gangstera albo dresa.Wczoraj na spocie była ekipa z klubu BMW i potwierdzili tą opinie.
-
felgi 16 co myslicie ...
- Radio do a4 z 98r
Link nie działa - Radio do a4 z 98r