Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. potrzebujesz kosz pod navi 170 zł w serwisie i klimatronik pod navi jakieś 200-300 złna allegro adapter na iso2 koło 80 zł i przejściówkę do anteny koło 40 zł i możesz brać się do roboty wyślij mi na pw albo mail twojega maila to Ci wyślęinstrukcjęw pdf\A popielniczka nie jest inna??
  2. Dzieki za info. Slyszalem o nich. Na razie tylko soft, i to jak naskrobie kasy, a duzo czasu do zlotu nie zostalo. Znasz kogos kto ich zna, na kogo moglbym sie powolac, coby nie skroili jak pierwszego lepszego losia z ulicy? Jak wszystko wypali, to zostane w Krokusie do poniedzialku, szybki tuning i do domu - duuuzo szybciej Spróbuje pogadać z chłopakami i może uda się załatwić jakiś rabacik :one:
  3. Bielsko-Biała najbliżej od Wisły i tam masz Compoty http://www.compsport.pl/ .Jedni z najlepszych w Polsce.Spece od TDI , a jeżeli chodzi o tuning mechaniczny TDI to Numer 1 w Polsce
  4. Hugo odpowiedział(a) na Cuber temat w Audi A4 B6/B7
    No właśnie nie
  5. Przecież na 1 stronie jest wyrażnie napisane do kiedy zbieram kase :one:
  6. Hugo odpowiedział(a) na Cuber temat w Audi A4 B6/B7
    Miałem to samo i kiedyś jak otwierałem szybko schowek to coś strzeliło i ułamał się taki malutki plasticzek , który odpowiadał za powolne opadanie Ale nie miałem kiedy naprawic
  7. Już mam kilka miejsc i w tym tygodniu je obdzwonie i coś zarezerwuje :one:
  8. Niunia coś słabo wczoraj patrzyłaś bo wczoraj było 45 dni
  9. Propozycja dla wszystkich ludzi z okolic Warszawy oraz jadących przez Warszawę: Wpisujcie się na listę i proponujcie gdzie się spotkamy: Wstępnie: Warszawa piątek, około 9:00?, gdzie? okolica jeszcze nie znana Godzina będzie jeszcze negocjowana, najprawdopodobniej później niż 10:00 jednak.... Może za Warszawą kawałek (niektórzy omijają Warszawę szerokim łukiem) MorgothDBMA wit.s Slawek66 (od Piotrkowa Tryb.) PS: Najlepiej żeby po ustaleniu już miejsca spotkania i godziny wszyscy wysłali mi (albo komu innemu) numery swoich komórek (coby się w razie spóźnienia, błądzenia itp. zdzwonić i ustalić co i jak) Najlepiej wstepnie jak juz się umówimy to wysyłajcie mi privy postaci: Nick Imię Nr. Telefonu Np: MorgothDBMA Łukasz 693-582-014
  10. a z owocami ?? jak nic na deserk się przydadzą :diabel: :diabel: Z owoców został tylko smak , aromat i kolorek :diabel:
  11. jak chcesz to na zlocik przywioze cytrynoweczke swojej roboty :one: wchodzi jak do masła bez zapicia :diabelek: To ja swojej kolekcji mogę przywieźć - cytrynówkę , dereniówkę , wiśniówkę , morelówkę , brzoskwinówkę i tarninówkę :one:
  12. Już kilka dni temu tak kombinowałem , żeby coś zrobić takiego i wczoraj się spiąłem i ciach :053: Ciesz się , że się pomysł podoba :564:
  13. Hugo odpowiedział(a) na Gorgoth temat w Audi A4 B6/B7
    Bez problemu wymieniasz sam guzik :one:
  14. Hugo odpowiedział(a) na Gorgoth temat w Audi A4 B6/B7
    Najszybciej to znajdziesz w Serwisie Audi
  15. No chłopaki zdawać relacje z jazd testowych Ja słyszałem tylko dźwięk eski przez telefon
  16. Ale fajny.Ciekawe kto go tam umieścił :053: pytanie nie brzmi kto :?: tylko kiedy :?: ... :diabelek: Hahhahahah odpowiedź brzmi : Dzisiaj o godzinie 19:42:27 :one:
  17. Ale fajny.Ciekawe kto go tam umieścił :053:
  18. Przy złej jakości przewodów sygnałowych, lub niepoprawnie ułożonych mogą pojawić się w głośnikach zakłócenia pochodzące od alternatora (gwizd o wysokości uzależnionej od obrotów silnika), pompy paliwa, komputera i innych urządzeń pokładowych. Zasada montażu przewodów jest następująca, nigdy nie układamy razem przewodów sygnałowych z przewodami zasilającymi pompę paliwa. Przewody głośnikowe i zasilające wzmacniacz nie powinny być układane razem z przewodami sygnałowymi. Często jest tak, że w nowych samochodach naszpikowanych elektroniką przewody sygnałowe układa się w tunelu środkowym lub pod podsufitką!?! Przewody zasilające układamy od zacisków akumulatora do zacisków wzmacniacza. Są szkoły i teorie, które głoszą, że przewód (-) można przykręcić do karoserii samochodu (zaoszczędzimy ok. 4 mb. przewodu) jest to wg tych teorii uzależnione od wieku samochodu, silnika - benzynowy czy diesel'a. Obiektywna prawda jest taka, może się okazać, że przewód (-) przykręcony do karoserii powoduje przedostawanie się do toru audio zakłóceń, w wyniku, czego musimy powtórnie rozebrać tapicerkę w samochodzie i ułożyć przewód (-), czy warto oceńcie Państwo sami. Na przewodzie (+) jak najbliżej akumulatora montujemy specjalny bezpiecznik. wszystkie kable muszą być tak ułożone by nie były narażone na przetarcie, ponieważ grozi to uszkodzeniem sprzętu.
  19. Pokrowce są na allegro , ale z logo nie widziałem
  20. Spoko , będzie kręcony materiał z kilku kamer i robione fotki , więc damy rade :one:
  21. Kunio Ci pomoże i da dobre ceny
  22. Od razu Ci powiem , że nie przyjadą Jaby były jakieś próby sprawnościowe na torze albo coś w tym stylu to co innego , a tak nie ma szans
  23. To lekko przegieli przy takiej ilości osób za dziecko które kima w 2 osobowym pokoju na łożku z rodzicem kroją jak za starego. Jak zwykle na dzieciach sie najlepiej zarabia :diabelek: Wiesz oni uważają , że takie 3 letnie dziecko jest już za duże na spanie z mamą i musi zapłacić za swoje łóżko Ale jak będziemy na miejscu to pójde od razu i porozmawiam o dzieciakach
  24. A więc za dzieci do lat 3 nie płaci się nic.Od 3 lat trzeba płacić normalną stawke.Być może jak będziemy na miejscu , to przy płaceniu reszty pieniędzy może uda mi się załatwić jakiś rabacik za dzieciaczki :one:
  25. Spokojnie pomieścimy się Byłem tam kilkanaście razy w sezonie i nigdy nie było problemu z parkowaniem.Jakby coś to obok są łąki , pola , pastwiska :053:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.