Treść opublikowana przez Hugo
-
[RNS-E] Polskie mapy
potrzebujesz kosz pod navi 170 zł w serwisie i klimatronik pod navi jakieś 200-300 złna allegro adapter na iso2 koło 80 zł i przejściówkę do anteny koło 40 zł i możesz brać się do roboty wyślij mi na pw albo mail twojega maila to Ci wyślęinstrukcjęw pdf\A popielniczka nie jest inna??
-
[A4 B6 AVF] Zlot w Wisle i chiptuning
Dzieki za info. Slyszalem o nich. Na razie tylko soft, i to jak naskrobie kasy, a duzo czasu do zlotu nie zostalo. Znasz kogos kto ich zna, na kogo moglbym sie powolac, coby nie skroili jak pierwszego lepszego losia z ulicy? Jak wszystko wypali, to zostane w Krokusie do poniedzialku, szybki tuning i do domu - duuuzo szybciej Spróbuje pogadać z chłopakami i może uda się załatwić jakiś rabacik :one:
-
[A4 B6 AVF] Zlot w Wisle i chiptuning
Bielsko-Biała najbliżej od Wisły i tam masz Compoty http://www.compsport.pl/ .Jedni z najlepszych w Polsce.Spece od TDI , a jeżeli chodzi o tuning mechaniczny TDI to Numer 1 w Polsce
-
[B6] oświetlenie schowka
No właśnie nie
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Przecież na 1 stronie jest wyrażnie napisane do kiedy zbieram kase :one:
-
[B6] oświetlenie schowka
Miałem to samo i kiedyś jak otwierałem szybko schowek to coś strzeliło i ułamał się taki malutki plasticzek , który odpowiadał za powolne opadanie Ale nie miałem kiedy naprawic
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Już mam kilka miejsc i w tym tygodniu je obdzwonie i coś zarezerwuje :one:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Niunia coś słabo wczoraj patrzyłaś bo wczoraj było 45 dni
-
Wspólny wyjazd z Warszawy na Zlot do WISŁY !!!
Propozycja dla wszystkich ludzi z okolic Warszawy oraz jadących przez Warszawę: Wpisujcie się na listę i proponujcie gdzie się spotkamy: Wstępnie: Warszawa piątek, około 9:00?, gdzie? okolica jeszcze nie znana Godzina będzie jeszcze negocjowana, najprawdopodobniej później niż 10:00 jednak.... Może za Warszawą kawałek (niektórzy omijają Warszawę szerokim łukiem) MorgothDBMA wit.s Slawek66 (od Piotrkowa Tryb.) PS: Najlepiej żeby po ustaleniu już miejsca spotkania i godziny wszyscy wysłali mi (albo komu innemu) numery swoich komórek (coby się w razie spóźnienia, błądzenia itp. zdzwonić i ustalić co i jak) Najlepiej wstepnie jak juz się umówimy to wysyłajcie mi privy postaci: Nick Imię Nr. Telefonu Np: MorgothDBMA Łukasz 693-582-014
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
a z owocami ?? jak nic na deserk się przydadzą :diabel: :diabel: Z owoców został tylko smak , aromat i kolorek :diabel:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
jak chcesz to na zlocik przywioze cytrynoweczke swojej roboty :one: wchodzi jak do masła bez zapicia :diabelek: To ja swojej kolekcji mogę przywieźć - cytrynówkę , dereniówkę , wiśniówkę , morelówkę , brzoskwinówkę i tarninówkę :one:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Już kilka dni temu tak kombinowałem , żeby coś zrobić takiego i wczoraj się spiąłem i ciach :053: Ciesz się , że się pomysł podoba :564:
-
[B6]Przycisk ESP
Bez problemu wymieniasz sam guzik :one:
-
[B6]Przycisk ESP
Najszybciej to znajdziesz w Serwisie Audi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No chłopaki zdawać relacje z jazd testowych Ja słyszałem tylko dźwięk eski przez telefon
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Ale fajny.Ciekawe kto go tam umieścił :053: pytanie nie brzmi kto :?: tylko kiedy :?: ... :diabelek: Hahhahahah odpowiedź brzmi : Dzisiaj o godzinie 19:42:27 :one:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Ale fajny.Ciekawe kto go tam umieścił :053:
-
gwizdy w glosnikach
Przy złej jakości przewodów sygnałowych, lub niepoprawnie ułożonych mogą pojawić się w głośnikach zakłócenia pochodzące od alternatora (gwizd o wysokości uzależnionej od obrotów silnika), pompy paliwa, komputera i innych urządzeń pokładowych. Zasada montażu przewodów jest następująca, nigdy nie układamy razem przewodów sygnałowych z przewodami zasilającymi pompę paliwa. Przewody głośnikowe i zasilające wzmacniacz nie powinny być układane razem z przewodami sygnałowymi. Często jest tak, że w nowych samochodach naszpikowanych elektroniką przewody sygnałowe układa się w tunelu środkowym lub pod podsufitką!?! Przewody zasilające układamy od zacisków akumulatora do zacisków wzmacniacza. Są szkoły i teorie, które głoszą, że przewód (-) można przykręcić do karoserii samochodu (zaoszczędzimy ok. 4 mb. przewodu) jest to wg tych teorii uzależnione od wieku samochodu, silnika - benzynowy czy diesel'a. Obiektywna prawda jest taka, może się okazać, że przewód (-) przykręcony do karoserii powoduje przedostawanie się do toru audio zakłóceń, w wyniku, czego musimy powtórnie rozebrać tapicerkę w samochodzie i ułożyć przewód (-), czy warto oceńcie Państwo sami. Na przewodzie (+) jak najbliżej akumulatora montujemy specjalny bezpiecznik. wszystkie kable muszą być tak ułożone by nie były narażone na przetarcie, ponieważ grozi to uszkodzeniem sprzętu.
-
[A4 All] Pokrowiec na maske gdzie ....?
Pokrowce są na allegro , ale z logo nie widziałem
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Spoko , będzie kręcony materiał z kilku kamer i robione fotki , więc damy rade :one:
-
[B6 1,9 130 KM] Klocki hamulcowe
Kunio Ci pomoże i da dobre ceny
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Od razu Ci powiem , że nie przyjadą Jaby były jakieś próby sprawnościowe na torze albo coś w tym stylu to co innego , a tak nie ma szans
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
To lekko przegieli przy takiej ilości osób za dziecko które kima w 2 osobowym pokoju na łożku z rodzicem kroją jak za starego. Jak zwykle na dzieciach sie najlepiej zarabia :diabelek: Wiesz oni uważają , że takie 3 letnie dziecko jest już za duże na spanie z mamą i musi zapłacić za swoje łóżko Ale jak będziemy na miejscu to pójde od razu i porozmawiam o dzieciakach
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
A więc za dzieci do lat 3 nie płaci się nic.Od 3 lat trzeba płacić normalną stawke.Być może jak będziemy na miejscu , to przy płaceniu reszty pieniędzy może uda mi się załatwić jakiś rabacik za dzieciaczki :one:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Spokojnie pomieścimy się Byłem tam kilkanaście razy w sezonie i nigdy nie było problemu z parkowaniem.Jakby coś to obok są łąki , pola , pastwiska :053: