Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Po pierwsze to proponuje zapoznać się z regulaminem Po drugie nie wydzieraj się i wyłącz caps lock !!!!!!!
  2. Według tego co widze na zdjęciu to masz 1pp , bo autach gdzie jest poduszka pasażera na tej zaślepce jest napis airbag , a u Ciebie tego niewidze.
  3. Myśle , że po programie wyjdzie więcej.U mnie seria wyszła 154KM :mikolaj: Jak będziesz jechał daj mi znać wcześniej to załatwimy rabacik
  4. Możesz założyć opony w rozmiarach z tej listy i będzie wszystko OK -> http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp?Rozmiar=195%2F65R15+&tolerancja=2%25&imageField.x=95&imageField.y=11
  5. Bo Castrol to najczęściej podrabiany olej w PL i bardzo łatwo wwalić się na mine :/
  6. Hugo odpowiedział(a) na ZAN temat w Audi A4 B6/B7
    Tylko pamiętaj , żeby nie szarpać lampą na boki bo pourywasz takie małe cycuszki, które trzymają lampe we właściwej pozycji
  7. Zaraz dostaniesz opiernicz od wszystkich , że zalałeś Castrola :053:
  8. http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=27&start=0
  9. Ceny oryginałów to ze 2500zł , na allegro widziałem kiedyś komplet za 900zł
  10. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.hoomor.pl/inne.php?page=jasio
  11. Ok dopisałem kolejnych chętenych na liste :one:
  12. Ja nie pisze o głośnikach za kilka tysięcy
  13. skad taka dokładność ... :?: :diabelek: Spanky to nie dokładność tylko kolega prosił o podanie jakichś wartości na oko , co też uczyniłem
  14. Przecież w tych autach siedzą zwykłe papierowe głośniki , więc o czym my tutaj rozmawiamy.Jak chcesz zobaczyć jakie śmieci wkładają do aut za kilkaset tysięcy złotych to podjedź do jakiejś dużej firmy robiącej car audio to sam zobaczysz :one:
  15. Źle kombinujesz Możesz wsadzić najtańsze głośniki z allegro i też będzie Ci się buda trzęsła :053: I ilość głośników tu nie m znaczenia..Ja zrobie u siebie extra przód i nawet te Twoje 6 głośników i tuba nie pomoże Wsadziłeś tube do bagażnika czy mówisz o tym papierowym subwooferze , który jest w nadkolu ??
  16. Rozkręcić radio i podgrzać suszarką do włosów.Proponuje też poszukać w wyszukiwarce bo było już kilka razy :one:
  17. Tam jest mało miejsca na turbo.A koszt wstawienia i zestrojenia tego wszystkiego to ładnych kilka tysięcy by wyszło :one:
  18. GALA - regulacja głośności w zależności od prędkości jazdy.
  19. Tu masz kilka informacji http://www.szydlowiec.org.pl/files/AW05.pdf
  20. Dopóki nie zapoznasz się z regulaminem to nigdy :mikolaj:
  21. Słabo szukasz :mikolaj: Pierwsza lepsza aukcja http://allegro.pl/item151417919_audi_a4_a6_a8_ramka_ramki_radia_dar_40064_.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.