Treść opublikowana przez Hugo
-
Użytkownicy pokażcie sie..
Przeczytaj ten temat od początku i nie będziesz musiał szukać
-
Użytkownicy pokażcie sie..
http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=46509&highlight=#46509
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy jest jak Chuck Norris.Kopnął chęć posiadania auta z półobrotu i śmiga na kucyku po Wawie- UWAGA na tę firmę !
Niezłe przkrętasy :shock:- Felgi 18' zamiast 16' ??!
Wzór ma się podobać Toobie , a nie nam , a w koleinach trzeba mocniej trzymać kierownice- Jakie ET najlepsze do B6?
Najlepsze będą 8x17 ET od 35 do 42- alu czy stal na zime....
Od 10 zim na alu i zero problemów- Felgi 18' zamiast 16' ??!
Nie warto brać sobie wszystkiego co mówią mechanicy do serca.Kidyś taki jeden kazał mi wymienić maglownice bo coś stukało , a okazało się , że to wachacz stuka.A on był na 100% pewein , że to magiel.Jakie było jego zdziwienie jak dostał joby oodemnie- Felgi 18' zamiast 16' ??!
Bez problemu.- jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
Wichu nie bardzo rozumiem, światełka w podsufitcez tyłu dla ziomali nie macie?? przepraszam jezeli wystąpiły orty ale WORDA nie mam a z polaka ledwo nadążałem No niestety nie posiadam, jak kolega powyżej wspomniał, są dopiero po lifcie. Szkoda... A z tyłu w słupkach masz lampki ??- FMIC do naszych A4
Przecież nie masz T to nie ma po co :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buhahahahha , a ja Tomboykowi nic nie życze bo On nie obchodzi imienin- Strefa Śmiechu
http://www.ereoh.com/2up/?p=912v-disco- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A jak przejedzie przez granice , jak szukają go listem gończym.Jakbyś sprawdzał gazety to byś wiedział http://www.cbs.mocny.com/poszukiwany.php?i=Andrzej &n=D&c=8&z=&wk=27&m=Warszawie&o=1&wz=167&w=1&u=1&wi=Warszawie&wla=nazwa.gif&na=adidas- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może jakiś hurtowy zakup tych lamp zrobimy- Strefa Śmiechu
http://www.allegro.pl/item146101596__moje_marzenie_audi_tt_pomozcie_je_spelnic_.html- [b6 1.9 TDI AWX] wiecej mocy ...
Ale na pewno do TDI ? Jak w USA to na pewno nie do TDI- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja się pisze na spota A co do lamp to podobają mi się :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na bogato widze :shock:- POMOCY kolo zapasowe
To nie chodzi o to czy na zachodzie łapią mniej kapci tylko co kupujący sobie zażyczył.Czy pełnowymiarowe koło zapasowe czy zestaw naprawczy- Siedzimy na nowym serwerze :)
Halo halo , proszę robić testy i zgłaszać problem jakby coś.Licznik na dole został wyłączony bo spowalniał.- POMOCY kolo zapasowe
Zrób fote to Ci powiem czy masz wszystko- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e tam nie ma jeszcze tragedi tam ciemno bylo jutro wyjedziemy na powierzchnie :twisted: Lukasku to był żarcik.Tombocyfra robi kozak foty :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie bierz bo brzydkie zdjęcia robi - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.