Treść opublikowana przez Hugo
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Ja dopiero wróciłem z trasy , a zrezsztą w taki dzień jak dziś nie wypada dzwonić i gadać o noclegach i kuligach.Tak więc jutro dzwonie i dam znać
-
Czy istnieje mapka Polski do navi?
Pogadaj z kolega Ono.On będzie wiedział więcej
-
Czy istnieje mapka Polski do navi?
Nie ma
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Już wiem co jest grane.Muszą nam jeszcze skonfigurować serwer pocztowy i będzie gites.W czwartek zadzwonie i ich popędze [ Dodano: 31-10-2006, 19:23 ] Jest włączone maskowanie adresu , ale czasami wyskakuje fakir Ale to się zmieni
-
Ropa - gnojówka w zimę
Ostatniej zimy jak było ponad -30 i auto stało 8h przed firmą , to zawsze odpalało z pierwszego , bez najmniejszych problemów.Nidgt mnie nie zawiodło.Tankuje na Neste
-
nasze hobby / co lubimy
Buahhahahhahahahahaha padłem , leże i kwicze
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Tak jak już pisałem , te przestoje będą do czasu , aż nie przetransferują nam domeny
-
powoli zimówki
Zimóweczki dzisiaj założone Kolejny sezon na GoodYear Ultra Grip 6 :twisted:
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
A próbuj teraz , bo ja sie bawiłem niedawno i zmieniałem troche , ale już powinno być ok
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Tak będzie dopóki nie zrobi się transfer domeny z nazwa.pl
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
U mnie nic nie ginie
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Napewno częśc wpadnie tylko na weekend.Ale będą i tacy co przyjadą w czwartek
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Ja moge zbierać kase i zrobić rezerwacje.Jutro zadzwonie i dowiem się wszystkiego i zapytam o wyciąg Co do terminu to trzeba ustalić konkretny.
-
jakie tarcze ?A4 TDI 97 r 110koni
wentylowane
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Mam nadzieje , że kilka A4 quattro będzie to nas wciągnie
-
[ALL B5] Kabelki do tylnych głośników
U mnie w B5 też nie było kabli z tyłu.Sam kładłem
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
A tak wygląda w lecie Pomieści się 55 ludzików.Nocleg wraz z pełnym wyżywieniem wynosi 45 zł za osobę.Pokoje z łazienkami.Parking
-
Oznaczenie Felg
Będa pasować bez probelmu.Oczywiście jeżeli mają rozstaw śrub 5x112 :mrgreen:
-
Oznaczenie Felg
Może miało być 6jx15 H2 ET 35
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Już wszystkie zlecenia są zrobione i czekamy tylko na transfer domeny z nazwa.pl . Jak tylko to zrobią to wszystko będzie ładnie i pięknie
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Jasne , że nie aktualny , bo fg.pl to był adres naszego starego serwera Teraz jesteśmy na nowym i działał będzie tylko i wyłącznie www.a4-klub.pl
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Jak Wam śmiga forum na nowym serwerze ??
-
Strefa Śmiechu
http://www.chilloutzone.de/files/06102401.html http://www.chilloutzone.de/files/06102608.html
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
No to musimy robić rozpoznanie po noclegowniach
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Dziś dzwoniłem do Wisły pytać ile kulig kosztuje i dowiedziałem się , że za kulig saniami do których wchodzi 15 ludzików , buli się 120zł.Czyli 8zł na głowe :twisted: