Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Ja dopiero wróciłem z trasy , a zrezsztą w taki dzień jak dziś nie wypada dzwonić i gadać o noclegach i kuligach.Tak więc jutro dzwonie i dam znać
  2. Pogadaj z kolega Ono.On będzie wiedział więcej
  3. Już wiem co jest grane.Muszą nam jeszcze skonfigurować serwer pocztowy i będzie gites.W czwartek zadzwonie i ich popędze [ Dodano: 31-10-2006, 19:23 ] Jest włączone maskowanie adresu , ale czasami wyskakuje fakir Ale to się zmieni
  4. Ostatniej zimy jak było ponad -30 i auto stało 8h przed firmą , to zawsze odpalało z pierwszego , bez najmniejszych problemów.Nidgt mnie nie zawiodło.Tankuje na Neste
  5. Buahhahahhahahahahaha padłem , leże i kwicze
  6. Tak jak już pisałem , te przestoje będą do czasu , aż nie przetransferują nam domeny
  7. Zimóweczki dzisiaj założone Kolejny sezon na GoodYear Ultra Grip 6 :twisted:
  8. A próbuj teraz , bo ja sie bawiłem niedawno i zmieniałem troche , ale już powinno być ok
  9. Tak będzie dopóki nie zrobi się transfer domeny z nazwa.pl
  10. U mnie nic nie ginie
  11. Napewno częśc wpadnie tylko na weekend.Ale będą i tacy co przyjadą w czwartek
  12. Ja moge zbierać kase i zrobić rezerwacje.Jutro zadzwonie i dowiem się wszystkiego i zapytam o wyciąg Co do terminu to trzeba ustalić konkretny.
  13. wentylowane
  14. Mam nadzieje , że kilka A4 quattro będzie to nas wciągnie
  15. U mnie w B5 też nie było kabli z tyłu.Sam kładłem
  16. A tak wygląda w lecie Pomieści się 55 ludzików.Nocleg wraz z pełnym wyżywieniem wynosi 45 zł za osobę.Pokoje z łazienkami.Parking
  17. Będa pasować bez probelmu.Oczywiście jeżeli mają rozstaw śrub 5x112 :mrgreen:
  18. Może miało być 6jx15 H2 ET 35
  19. Już wszystkie zlecenia są zrobione i czekamy tylko na transfer domeny z nazwa.pl . Jak tylko to zrobią to wszystko będzie ładnie i pięknie
  20. Jasne , że nie aktualny , bo fg.pl to był adres naszego starego serwera Teraz jesteśmy na nowym i działał będzie tylko i wyłącznie www.a4-klub.pl
  21. Jak Wam śmiga forum na nowym serwerze ??
  22. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.chilloutzone.de/files/06102401.html http://www.chilloutzone.de/files/06102608.html
  23. No to musimy robić rozpoznanie po noclegowniach
  24. Dziś dzwoniłem do Wisły pytać ile kulig kosztuje i dowiedziałem się , że za kulig saniami do których wchodzi 15 ludzików , buli się 120zł.Czyli 8zł na głowe :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.