Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Całe forum , cała baza , wszystkie avatarki są już przerzucone na nowy serwer Robiliśmy testy i wszystko ładnie śmiga.Przy testowaniu wyszło , że na nowym serwerze transfery były nawet 3-4 razy większe niż na starym :mrgreen: Jutro foorum będzie śmigało jeszcze na starym serwerze , a w poniedziałek rano o 6 razem z Boskiem robimy akcje z 2 komputerów i spinamy wszystko pod nowy serwer
  2. Wypluj to
  3. Wyświetla jaki bieg masz wrzucony w automacie
  4. Wiele zależy też od tego co i jak wpisze się w wyszukiwarke
  5. Murzynku , a studenci zaoczni ??
  6. Dokładnie.I dlatego trzeba zrobić rozpoznanie , kiedy kończą się sesje i wtedy możemy ustalać termin
  7. Połowa lutego zapewne.Ale jak trzeba będzie to ustawimy tak , aby się wszyscy załapali
  8. Hugo, gdzie ?! http://allegro.pl/item136946031_goodyear_ultra_grip_7_195_65_15_i_inne_nowe_.html
  9. No właśnie ostatnio coś jest nie tak z tym serwerem i dlatego zmieniamy .Mam nadzieje , że będzie śmigać lepiej.Jutro pierwsze testy i zobaczymy co będzie
  10. Za 235zł da się kupić
  11. Żadnych dłuższych przerw nie będzie
  12. O jakim rozmiarze mowa??
  13. Jutro rano po godzinie 8 przenosimy się na nowy serwer :mrgreen: Będzie chwilowa przerwa w dostępie do forum , także proszę nie płakać
  14. Janse , ze znamy Ba nawet nim jeździłem A to autko kolegi CTV
  15. I dlatego zostawiam sobie zaległy urlop z tego roku na luty
  16. Piotrek dobrze gada , polać mu Mi to się Wisła marzy
  17. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Już jest wszytko ustalone Ogłoszenie o zrzutce jest w każdym dziale forum
  18. Serdecznie witamy na forum Audi A4 Klub Polska Jesteśmy ekipą pasjonatów modelu Audi A4 i cieszymy się, że dołączyłeś do naszej społeczności. To miejsce, w którym możesz dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją związanych z tym wspaniałym modelem samochodu. Na naszym forum znajdziesz wiele interesujących tematów dotyczących Audi A4, od technicznych aspektów, po modyfikacje, porady i wiele innych. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi historiami związanych z samochodem i nawiązywać nowe znajomości z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Ważne jest, abyśmy wspólnie tworzyli atmosferę wzajemnego szacunku, życzliwości i otwartości. Zachęcamy do aktywnego udziału w dyskusjach, dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale zawsze pamiętaj o poszanowaniu innych członków naszej społeczności. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące funkcjonowania forum, zwracaj się śmiało do naszych moderatorów i administracji. Służą oni pomocą i chętnie udzielą Tobie wszelkich informacji. Mamy nadzieję, że spędzisz tutaj wspaniały czas, nawiążesz nowe znajomości i zdobędziesz jeszcze większą wiedzę na temat Audi A4 oraz innych modeli. Pamiętaj, że w tym dziale nie zadajemy pytań technicznych. Robimy to w odpowiednim dziale forum technicznego - https://a4-klub.pl/forum/4-forum-techniczne/ Na początek zachęcamy do uzupełnienia informacji o samochodzie w swoim profilu, co znacznie ułatwi Ci uzyskanie odpowiedzi na pytania zadawane na forum. Dziękujemy za dołączenie do naszej społeczności i życzymy udanych dyskusji Pozdrawiamy, Zespół Audi A4 Klub Polska
  19. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Oczywiście wpłacający dostaną maile klubowe.Przy 10zł wpłaty nie wystarczy 35 ludzików , bo cena podana za serwer jest ceną netto , a dodatkowo zbieramy jeszcze na domene i strone klubową
  20. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie wiem jaka jest szansa Co do serwera to wole w Polsce , bo mam w razie czego bezproblemowy kontakt telefoniczny , wszystko na miejscu , jade do firmy podpisuje umowe i jest cacy.Mam już sprawdzoną firme , które ma super serwery i jutro jade wykupić serwer za swoją kase.A po zrzutce zobaczymy ile bedzie kasy.Najwyżej wyjdzie na to że dołoże ze swoich
  21. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Żadnych serwerów za granicą.Ma być w Polsce pewny i sprawdzony.Ten o którym pisałem spełnia te warunki.Na chwile obecną wystarczył by nam mniejszy serwer , ale patrząc w przyszłość biore pod uwage większy serwer .Zaraz będe rozmawiał w sprawie szczegółów.Nie ma na co czekać.Wszystko musi śmigać szybko i bezproblemowo
  22. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    No już mam oferte : Firma jest sprawdzona , jedna z najlepszych w PL , od 11 lat na rynku. 3 serwisy www we własnych domenach Możliwość obsługi 12 domen (1 główna + 9 zaparkowanych + 2 dodatkowe lub subdomeny) 1 konto ftp 100 kont email Ochrona przed spamem i wirusami 5 baz danych (MySQL lub Postgresql) obsługa CGI, PHP 5 pojemność 3 GB Limit transferu 300GB/rok (25 GB/mies.) Cena 350zł netto za rok.
  23. A spróbuj zalogować się przez www.a4-klub.fg.pl
  24. Ja bym brał UG7 , świetna oponka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.