Treść opublikowana przez Hugo
-
Jutro przeprowadzka :)
Całe forum , cała baza , wszystkie avatarki są już przerzucone na nowy serwer Robiliśmy testy i wszystko ładnie śmiga.Przy testowaniu wyszło , że na nowym serwerze transfery były nawet 3-4 razy większe niż na starym :mrgreen: Jutro foorum będzie śmigało jeszcze na starym serwerze , a w poniedziałek rano o 6 razem z Boskiem robimy akcje z 2 komputerów i spinamy wszystko pod nowy serwer
-
Jutro przeprowadzka :)
Wypluj to
-
Co to za wyświetlacz??
Wyświetla jaki bieg masz wrzucony w automacie
-
Moderatorzy
Wiele zależy też od tego co i jak wpisze się w wyszukiwarke
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Murzynku , a studenci zaoczni ??
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Dokładnie.I dlatego trzeba zrobić rozpoznanie , kiedy kończą się sesje i wtedy możemy ustalać termin
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Połowa lutego zapewne.Ale jak trzeba będzie to ustawimy tak , aby się wszyscy załapali
-
powoli zimówki
Hugo, gdzie ?! http://allegro.pl/item136946031_goodyear_ultra_grip_7_195_65_15_i_inne_nowe_.html
-
Jutro przeprowadzka :)
No właśnie ostatnio coś jest nie tak z tym serwerem i dlatego zmieniamy .Mam nadzieje , że będzie śmigać lepiej.Jutro pierwsze testy i zobaczymy co będzie
-
powoli zimówki
Za 235zł da się kupić
-
Jutro przeprowadzka :)
Żadnych dłuższych przerw nie będzie
-
powoli zimówki
O jakim rozmiarze mowa??
-
Jutro przeprowadzka :)
Jutro rano po godzinie 8 przenosimy się na nowy serwer :mrgreen: Będzie chwilowa przerwa w dostępie do forum , także proszę nie płakać
-
Spotkania na drodze
Janse , ze znamy Ba nawet nim jeździłem A to autko kolegi CTV
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Twardziel
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
I dlatego zostawiam sobie zaległy urlop z tego roku na luty
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Piotrek dobrze gada , polać mu Mi to się Wisła marzy
-
Serwer
Już jest wszytko ustalone Ogłoszenie o zrzutce jest w każdym dziale forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Serdecznie witamy na forum Audi A4 Klub Polska Jesteśmy ekipą pasjonatów modelu Audi A4 i cieszymy się, że dołączyłeś do naszej społeczności. To miejsce, w którym możesz dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją związanych z tym wspaniałym modelem samochodu. Na naszym forum znajdziesz wiele interesujących tematów dotyczących Audi A4, od technicznych aspektów, po modyfikacje, porady i wiele innych. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi historiami związanych z samochodem i nawiązywać nowe znajomości z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Ważne jest, abyśmy wspólnie tworzyli atmosferę wzajemnego szacunku, życzliwości i otwartości. Zachęcamy do aktywnego udziału w dyskusjach, dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale zawsze pamiętaj o poszanowaniu innych członków naszej społeczności. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące funkcjonowania forum, zwracaj się śmiało do naszych moderatorów i administracji. Służą oni pomocą i chętnie udzielą Tobie wszelkich informacji. Mamy nadzieję, że spędzisz tutaj wspaniały czas, nawiążesz nowe znajomości i zdobędziesz jeszcze większą wiedzę na temat Audi A4 oraz innych modeli. Pamiętaj, że w tym dziale nie zadajemy pytań technicznych. Robimy to w odpowiednim dziale forum technicznego - https://a4-klub.pl/forum/4-forum-techniczne/ Na początek zachęcamy do uzupełnienia informacji o samochodzie w swoim profilu, co znacznie ułatwi Ci uzyskanie odpowiedzi na pytania zadawane na forum. Dziękujemy za dołączenie do naszej społeczności i życzymy udanych dyskusji Pozdrawiamy, Zespół Audi A4 Klub Polska
-
Serwer
Oczywiście wpłacający dostaną maile klubowe.Przy 10zł wpłaty nie wystarczy 35 ludzików , bo cena podana za serwer jest ceną netto , a dodatkowo zbieramy jeszcze na domene i strone klubową
-
Serwer
Nie wiem jaka jest szansa Co do serwera to wole w Polsce , bo mam w razie czego bezproblemowy kontakt telefoniczny , wszystko na miejscu , jade do firmy podpisuje umowe i jest cacy.Mam już sprawdzoną firme , które ma super serwery i jutro jade wykupić serwer za swoją kase.A po zrzutce zobaczymy ile bedzie kasy.Najwyżej wyjdzie na to że dołoże ze swoich
-
Serwer
Żadnych serwerów za granicą.Ma być w Polsce pewny i sprawdzony.Ten o którym pisałem spełnia te warunki.Na chwile obecną wystarczył by nam mniejszy serwer , ale patrząc w przyszłość biore pod uwage większy serwer .Zaraz będe rozmawiał w sprawie szczegółów.Nie ma na co czekać.Wszystko musi śmigać szybko i bezproblemowo
-
Serwer
No już mam oferte : Firma jest sprawdzona , jedna z najlepszych w PL , od 11 lat na rynku. 3 serwisy www we własnych domenach Możliwość obsługi 12 domen (1 główna + 9 zaparkowanych + 2 dodatkowe lub subdomeny) 1 konto ftp 100 kont email Ochrona przed spamem i wirusami 5 baz danych (MySQL lub Postgresql) obsługa CGI, PHP 5 pojemność 3 GB Limit transferu 300GB/rok (25 GB/mies.) Cena 350zł netto za rok.
-
Forum już działa ... co sie stało ?
A spróbuj zalogować się przez www.a4-klub.fg.pl
-
powoli zimówki
Ja bym brał UG7 , świetna oponka