Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Taką moc osiągniesz spokojnie samym programem I to będzie bezpieczny przyrost
  2. to moze u mnie, zawsze jakis procent urośnie :mrgreen: :twisted: Przecież ten procent co urośnie to i tak zamienimy w ciecz
  3. Dokładnie tak jak Lukas pisze.Zbieramy kase ja potwierdzam rezerwacje na konkretną ilość miejsc i przelewam zaliczke , a reszta leży na koncie i czeka do zlotu
  4. Ok to w poniedziałek dzwonie i dogadam szczegóły Zrobie wstępną rezerwacje i założe wątek gdzie zrobimy liste , tych którzy jadą i wpłacili kase , bo będe musiał potwierdzić ilość ludzików .
  5. No to chyba nie ma nad czym myśleć , tylko rezerwować termin Czekam na info i dzwonie potwierdzić termin i możemy zbierać kase i robić rezerwacje
  6. Nie narzekaj.Jak w tamty roku wziąłem Ibize tą najnowszą i poleciałem w trase 1100KM obejrzeć A4 to jak wróciłem to myślałem , że będe musiał noge amputować.Cała spuchnięta , bolała mnie z tydzień.Tak pięknie to rozwiązali.Także uważam , że w A4 jest miodzio
  7. Najpierw powinienieś odśnieżyć auto i przygotować do jazdy , a potem odpalasz i jedziesz
  8. Widzisz Dziku , jakbyś był w gimnazjum to byś pojechał nachlać się w styczniu
  9. Jest listopad.Będzie cud jak znajdziesz wolne miejsca i w dodatku na większą ilość osób.Niektóre ośrodki mają rezerwacje na sylwestra rok do przodu
  10. Tak , tylko na alumach.W B5 przejeźdźiłem 8 zim i nic im nie było.W B6 druga zima na alu będzie
  11. Hugo odpowiedział(a) na MarkusTDI temat w 1.9TDI
    A to jak płacisz 250 za podłącznie do kompa to później dają Ci jakąś laske do podłączenia :?:
  12. Pomoże chyba tylko w tym , że Ci auto mniej pochlapie :mrgreen:
  13. Na początek proponuje zapoznać się z regulaminem i nazwać normalnie temat
  14. Już tylko 4 zostało
  15. No właśnie i dlatego chyba lepsze rozwiązanie to pierwze dni marca.To jedynie 2 tygodnie przesunięcia naszego pierwszego terminu
  16. to moze lepiej przed feriami?? Czyli przed 15 stycznia
  17. a wtedy to bedzie jeszcze snieg :?: Przeca to som góry , to chybo bedzie.Hej.
  18. Dzwoniłem właśnie i rozmawiałem Cena za nocleg z wyżywieniem 50zł . Z rezerwacją na termin , który nas intereuje , nie będzie raczej problemu , tylko trzeba jeszcze sprawdzić kiedy kończą się ferie zimowe , bo wtedy mają największy młyn.Trzeba będzie wpłacić zaliczkę za rezerwcje.Co do kuligu to Pani się dowie o aktualne ceny.Dostałem też ares ich nowej strony www.pensjonattrojstyk.pl .Także zaraz poszukam info o feriach zimowych i możemy zacząć działać z rezerwacją Sprawdziłem i ferie zimowe kończą się 25 lutego.Także chyba trzeba będzie nasz termin przesunąć , bo w czasie ferii nie ma szans na miejsca.Pierwszy weekend po feriach to 2.3.4 marca
  19. Wcale się nie dziwie.Troche konii i niutków masz pod maską , to się ślizgają
  20. Jeżdże na 195/65/15.Śmigam na GoodYear Ultra Grip 6.Rewelacyjna oponka.Za rok przesiadka na Ultra Grip 7 lub GoodYear Ultra Grip Performance
  21. W Wiśle jest jeszcze "Cisówka" cena za dobe 40 nocleg i 45 wyżywienie.Hotel na samym szczycie góry.Rewelacyjny widok.Mieszkałem w nim kilka razy i było super.To Hotel z pod którego startuje "Rajd Wisły" :arrow: http://www.cisowka.wisla.pl/welcome.html
  22. Sory za OT, ale cena jest rewelka :shock: W Mikołajkach w Gołębiewskim pokój 2 osobowy ze śniadaniem to koszt 360 zł Trochę daleko do Wisły Sprawdzałem w Wiśle i cena w czasie naszego zlotu to : 1 osobowy 360 2 osobowy 460 Apartament - 850 , 950 ,1200 Rabat 10% za 2 doby Dziekuje za uwage

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.