Treść opublikowana przez Hugo
-
Serwer
Marzec 1,48GB Kwiecień 1,56GB Maj 2,73GB Czerwiec 3,82GB Lipiec 3,62GB Sierpień 5,29GB Wrzesień 6,42GB [ Dodano: 25-10-2006, 22:16 ] nie wiem, ale wiem że jest kilka sposobów żeby to uregulować. W klubie powinny się znaleźć osoby, które tylko wpłaciły. Informacje o rabatach w różnych firmach powinny być tylko dla klubowiczów, ale powinno być wyraźnie info o tym, żeby ludzi zachęcić. Różne kluby mają rózne zniżki w firmach.... Proszę bardzo http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=3096
-
Serwer
Serwer , na którym aktualnie stoi forum jest już niewystarczający i aktualnie przegraczamy limit prawie 7 krotnie i chyba trzeba będzie zmienić serwer na większy i z większymi limitami.Dostałem propozycje od klubowicza wrzucenia forum na jego serwer bez żadnych ograniczeń za free , ale właśnie mój kolega odwiódł mnie od tego pomysłu.Miał taką samą sytuacje , wrzucił forum i strone na serwer jednego z klubowiczy i wszystko było cacy do czasu aż ten koleś nie rozbił fury i nie odszedł z klubu.Wtedy automatycznie wypalił z taką ceną za serwer , że kumplowi się nogi ugięły i znowu trzeba było kombinować z serwerem.Ja oczywiście nie mówie , że tak musi być , ale jestem zdania , że lepiej wydać te kilka złotych na serwer i mieć umowe i się nie martwić.Także jak macie jakieś ciekawe oferty serwerów to dawajcie.Wybierzemy najlepszą.Ja na jutro mam obiecane 2 oferty.
-
nasze hobby / co lubimy
A moje hobby aktualnie to dopieszczanie i rozreklamowywanie naszego klubu.A tu dowód na to , że cały czas ostro pracuje "Łączny czas wizyt Godzin: 605,5 " Czyli wychodzi na to , że klub istnieje od 259 dni , a ja przesiedziałem już 25 dni na forum :shock:
-
filtr stożkowy
http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1213&highlight=sto%BFek Nie ma sensu bawić się w stożek.Można więce napsuć niż osiągnąć zamierzony efekt
-
Forum już działa ... co sie stało ?
Sprawdź teraz
-
[B5 1.9 TDI 90 KM] Nowa A4 w klubie, lublin
W Niedziele spocik o 15 pod Zamkiem.Mam nadzieje , że będzie to Ci auto prześwietle od razu
-
Forum już działa ... co sie stało ?
To do Twojego pytania :arrow: http://video.google.pl/videoplay?docid=8233595419745240335&q=co+si%C4%99+sta%C5%82o
-
powoli zimówki
Ja w sobote jade zmieniać na zióweczki , jak co roku :mrgreen:
-
Forum już działa ... co sie stało ?
Cytuje Hugo: " ...Założyłem sektę... " :mrgreen: To napisał jak go męczylismy wszyscy o forum - dlaczego i kiedy?? Hahhahaha dokładnie.Atak był z każdej strony : telefony , maile , gg , skype , pw z iinych for.Już musiałem sobie przygotować gotowy tekst odpowiedzi [ Dodano: 25-10-2006, 08:35 ] Już powinno być ok
-
Forum już działa ... co sie stało ?
Hej Robiona była aktualizacja serwerów w Niemczech i po tej operacji , nie wiadomo dlaczego forum się zwaliło.Ale na szczęście przed aktualizacją robiony był back up serwera i dlatego nic nie straciliśmy
-
Nareszcie działa forum!!
Sorry , że trwał to aż tydzień , ale najpierw aktuliazacja , a potem były jeszcze drobne problemy.Ale na szczęście wszystko działa Jakby były jakies problemy to piszcie :razz:
-
powoli zimówki
Ja chyba tak jak rok temu zakładam przed 1 listopada
-
Podgrzewane lusterka
Nie.Te ikonki o których mówisz , to są takie malutkie lustereczka
-
[ALL B5] Wyświetlanie nazwy stacji radiowej FIS
W 2003 roku był już kolorowy wyśwetlacz ? Może dopiero w kolorowych jest ta funkcja ?Czy może jest to niezależne i brakuje tylko jakiegoś przewodu Nie jest to jednak jakoś bardzo uprzykszające. Nie ma znaczenia czy kolor czy nie
-
[ALL B5] Wyświetlanie nazwy stacji radiowej FIS
Wystarczy , że auto wyjechało z fabryki z instalacją pod zwykłe radio , a nie z Concertem i wtedy jest tam pusto.Trzeba z radi ciągnąć kabelek do zegarów i dopiero wtedy będzie wyświetlać stacje
-
[B5]Co to za uchwyt?
A ja dalej uparcie twierdze , że z jednej strony jest to wspornik ABS , a z drugiej strony służy to do mocowania webasto
-
[B5 1.9 TDI AFN] 1996 S-Line
Mówić to on sobie może.Najpierw trzeba auto shamować i zdiagnozować , żeby zobaczyć jaką mocą aktualnie dysponuje i czy silnik nadaje sie do dłubania
-
Podgrzewane lusterka
ja również, włączając ogrzewanie tylnej szyby nic się nie odparowuje (no oprócz tylnej szyby oczywiście). a ustawiać lusterko mogę jedynie od kierowcy.. może mam jakąś magiczną wersję, ale również sprawdzałam, więc wiem Najparwdopodobniej masz spalone maty grzewcze w lusterkach.A jak pokręcisz tym cycuszkiem do regulacji lustreke , to Ci odparowują ??A jak przekręcisz cycuszek na full w prawo i próbujesz ustawiać lusterko pasażera o nic się nie dzieje ??
-
Lusterka elektrycznie skladane...B5
Absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie.Jak tylko dasz rade to rób i zdaj relacje na forum
-
Podgrzewane lusterka
Coś nas koleżanka w jajo robi Przecież to drugie małe pokrętło jest od przełaczania lusterek , prawe lewe :mrgreen:
-
Lusterka elektrycznie skladane...B5
Nie składają się , bo ten włącznik powinien przekręcać się jeszcze na środek na dole i wtedy by się składały.Najlepiej sprawdź kody wyposażenia czy powinieneś mieć składane lustra
-
Lusterka elektrycznie skladane...B5
To jakim cudem masz składane , skoro nie masz pokrętła do ich składania ?? A tego cycuszka dostaniesz w ASO
-
jaki rozmiar opon na felgi 17 ET35??
Nie podałeś podstawowego parametru , czyli szerokości felgi :mrgreen: Ale zapewne wyjdzie na to , że najlepsza będzie 225/45/17 :mrgreen:
-
powoli zimówki
Chyba żartujesz co do tych testów z gazet.Przecież wiadomo , że firma która da więcej kasy to tj firmy opony wygrają
-
[B5]Co to za uchwyt?
Słabe zdjęcie , ale jedyne co mi przychodzi do głowy na montowanie w tym miejscu to webasto