Treść opublikowana przez Hugo
-
A4 Assistance
Przyszło kilka zgłoszeń.Czekam jeszcze do Niedzieli i wysyłam aktualizacje
-
[B6 8E] wymiana zarówki postojowej - do ASO?
Nie chodzi o brudzenie rączek , tylko nie każdy ma gdzie i czym.Bo jak mi koleś wymieniał to używał takich śmiesznych kluczy , bo dostęp do żarówek jest na prawdę ograniczony i jest troche zabawy , żeby ją wymienić.
-
[B6 8E] wymiana zarówki postojowej - do ASO?
H7
-
prawie 140KM przy 1.6-możliwe?
Dokladnie tak
-
[B6 8E] wymiana zarówki postojowej - do ASO?
Ale chłopaki kombinujecie.2 tygodnie temu spaliła mi się żarówka w soczewce.Ale , że padał deszcz to nie chciało mi się moknąć , to podjechałem do elektryka.10 minut zabawy i po robocie.Pytam ile , a on , że na piwko wystarczy.To mu dałem piątaka jak dla cwaniaka
-
Gdzie Chipować benzyne ?
Obstawiam , że z 1400netto czyli jakieś 1708zł
-
[ALL B6] Parowanie przednich reflektorów
U mnie nie parują :roll:
-
Podswietlanie przyciskow w B6
Sprawdze i dam znać
-
A4 1,9 tdi 200r AJM kontrolka ciśnienie oleju
Odpowiedź na pytanie nr 1.Lampka oleju nie zapala Ci się razem z innymi , bo jej tam poprostu nie ma.Jeżeli ciśnienie oleju jest za niskie , to wtedy automatycznie zapala Ci się kontrola ciśnienia oleju ale na dużym wyświetlaczu. Co do pytania nr 2 to wygląda to jak procedura systemu automatycznego testowania.Po prostu komputer sprawdza stan określony funkcji i elementów samochodu.Jeżeli wszystko jest w porządku to na koniec pojawia się właśnie napis OK
-
podobno toczenie się na "luzie" szkodzi autku?
Aod kiedy to jak jedziesz na luzie z górki , to oszczędzasz paliwo ???? :shock: Pragnę Cię poinformować , że jak chcesz oszczędzić paliwko jadąc z górki , albo dojeźdzając do swiateł , to wrzucasz na bieg i puszczasz całkowicie gaz.Wtedy silnik nic nie pali.Dziwne ale prawdziwe
-
prawie 140KM przy 1.6-możliwe?
Szukaj hamowni w okolicach i zobaczymy ile ma mocy
-
Gdzie Chipować benzyne ?
Da się , ale efekt będzie raczej niewielki jak na tyle wywalonej kasy
-
[ALL] Jakie felgi
No 3mm Będzie pasować
-
[ALL] Czy nabija klime jeśli nie ma zaworku napełniającego ?
U mnie w B5 jak nabijali klime , to koleś zdejmował osłone silnika i wpinał się gdzieś podspodem.Podjedź do firmy co nabija klime i napewno Ci pomogą
-
[ALL] Jakie felgi
A skąd wiesz , że tanie , jak tam ceny min. nie ma
-
[ALL] Jakie felgi
A felgi też, czy tylko cena ? :roll: Te felgi mają ET20, więc będzie problem ? Podobno zdjęte z A6 99r. Taką odpowiedz dostałem od właściciela odnośnie ET: WITAM, ET20 PASUJĄ DO A4 i A6 i do ALLROAD do A8 nie pasują i do nowej A3 nie pasują Zdjęte były z A6 z 1999 roku. Na 100% będą wystawały poza obrys auta
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
Czekam na wykresy
-
chip
Nie polecam.Lepiej dołożyć na program
-
[ALL] Jakie felgi
No niestety , ale ludzie się skarżą , że są za miekkie na nasze drogi i się gną.A widziałem też przypadki , że zaczęła z nich farba odchodzić :???:
-
Silnik AWM w A4
Przecież to jest taki sam silnik jak AEB tylko z tego co pamiętam różni się jakimś osprzętem i zapewne sterownikiem.Więc jest kolizyjny.CO do części to giełda Poznań , tam możesz złozyć całe auto :mrgreen:
-
Alufelgi zimą
ale co, wystarczy zwykłe spłukanie wodą co jakiś czas ? Czy jakieś smarowidła ? :twisted: Ja fele w zimie niczym nie smaruje , nie stosuje żadnych specyfików.Jak myje auto , to myje też fele i po zawodach :mrgreen:
-
Alufelgi zimą
Od zawsze jeżdże w zimie na alusach.W B5 prześmigałem na oryginalnych 15" osiem zim i nic im nie było.Teraz też latam na alusach i nie mam zamiary zmieniać na paskudne stalówki
-
Głośniki z Audi A6 '97
na pewno nie jest walnięte. Tego jestem pewien. Skoro nie ma naklejki po prawej stronie wnęki na zapas i nie ma po niej śladu (jest czysty i gładki lakier) to znając życie auto oberwało w tyłek i miało malowane wnętrze bagaznika
-
Jakie reflektory?
Będą pasować
-
audi navi
Miłej lektury :arrow: http://forum.cdrinfo.pl/zabezpieczenia-cd-dvd/50735-blaupunkt-dx-mapa-pl-gps.html