Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Przyszło kilka zgłoszeń.Czekam jeszcze do Niedzieli i wysyłam aktualizacje
  2. Nie chodzi o brudzenie rączek , tylko nie każdy ma gdzie i czym.Bo jak mi koleś wymieniał to używał takich śmiesznych kluczy , bo dostęp do żarówek jest na prawdę ograniczony i jest troche zabawy , żeby ją wymienić.
  3. Ale chłopaki kombinujecie.2 tygodnie temu spaliła mi się żarówka w soczewce.Ale , że padał deszcz to nie chciało mi się moknąć , to podjechałem do elektryka.10 minut zabawy i po robocie.Pytam ile , a on , że na piwko wystarczy.To mu dałem piątaka jak dla cwaniaka
  4. Obstawiam , że z 1400netto czyli jakieś 1708zł
  5. U mnie nie parują :roll:
  6. Sprawdze i dam znać
  7. Odpowiedź na pytanie nr 1.Lampka oleju nie zapala Ci się razem z innymi , bo jej tam poprostu nie ma.Jeżeli ciśnienie oleju jest za niskie , to wtedy automatycznie zapala Ci się kontrola ciśnienia oleju ale na dużym wyświetlaczu. Co do pytania nr 2 to wygląda to jak procedura systemu automatycznego testowania.Po prostu komputer sprawdza stan określony funkcji i elementów samochodu.Jeżeli wszystko jest w porządku to na koniec pojawia się właśnie napis OK
  8. Aod kiedy to jak jedziesz na luzie z górki , to oszczędzasz paliwo ???? :shock: Pragnę Cię poinformować , że jak chcesz oszczędzić paliwko jadąc z górki , albo dojeźdzając do swiateł , to wrzucasz na bieg i puszczasz całkowicie gaz.Wtedy silnik nic nie pali.Dziwne ale prawdziwe
  9. Szukaj hamowni w okolicach i zobaczymy ile ma mocy
  10. Da się , ale efekt będzie raczej niewielki jak na tyle wywalonej kasy
  11. No 3mm Będzie pasować
  12. U mnie w B5 jak nabijali klime , to koleś zdejmował osłone silnika i wpinał się gdzieś podspodem.Podjedź do firmy co nabija klime i napewno Ci pomogą
  13. A skąd wiesz , że tanie , jak tam ceny min. nie ma
  14. A felgi też, czy tylko cena ? :roll: Te felgi mają ET20, więc będzie problem ? Podobno zdjęte z A6 99r. Taką odpowiedz dostałem od właściciela odnośnie ET: WITAM, ET20 PASUJĄ DO A4 i A6 i do ALLROAD do A8 nie pasują i do nowej A3 nie pasują Zdjęte były z A6 z 1999 roku. Na 100% będą wystawały poza obrys auta
  15. Hugo odpowiedział(a) na wicior123 temat w Silnik i Układ Napędowy
    Nie polecam.Lepiej dołożyć na program
  16. No niestety , ale ludzie się skarżą , że są za miekkie na nasze drogi i się gną.A widziałem też przypadki , że zaczęła z nich farba odchodzić :???:
  17. Przecież to jest taki sam silnik jak AEB tylko z tego co pamiętam różni się jakimś osprzętem i zapewne sterownikiem.Więc jest kolizyjny.CO do części to giełda Poznań , tam możesz złozyć całe auto :mrgreen:
  18. ale co, wystarczy zwykłe spłukanie wodą co jakiś czas ? Czy jakieś smarowidła ? :twisted: Ja fele w zimie niczym nie smaruje , nie stosuje żadnych specyfików.Jak myje auto , to myje też fele i po zawodach :mrgreen:
  19. Od zawsze jeżdże w zimie na alusach.W B5 prześmigałem na oryginalnych 15" osiem zim i nic im nie było.Teraz też latam na alusach i nie mam zamiary zmieniać na paskudne stalówki
  20. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    na pewno nie jest walnięte. Tego jestem pewien. Skoro nie ma naklejki po prawej stronie wnęki na zapas i nie ma po niej śladu (jest czysty i gładki lakier) to znając życie auto oberwało w tyłek i miało malowane wnętrze bagaznika
  21. Będą pasować
  22. Miłej lektury :arrow: http://forum.cdrinfo.pl/zabezpieczenia-cd-dvd/50735-blaupunkt-dx-mapa-pl-gps.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.