Treść opublikowana przez Hugo
-
INI - wymiana oleju ?
A wymieniasz zawsze olej według wskazań kompa czy wtedy kiedy Ci się podoba??
-
Kiedy włącza się turbina?
Turbina chodzi cały czas bo jest napędzana spalinami z silnika
-
Moja Audi A4 (w plenerze...)
Hejka Adik , furka miodzio My się chyba znamy z forum Matschke
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Obstawiam , że z 15,9 :mrgreen:
-
Ebook
Co naprawić ?? pralke , telewizor czy maszyne do szycia??Sprecyzuj pytanie co Ci potrzba albo temat leci do śmietnika
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Na diesla masz 5% zniżki dodatkowo :mrgreen: P.S Ta składka to roczna?? Ile masz zniżek ??
-
Ebook
JAki ebook?? :neutral:
-
Mandaciki panowie mandaciki
W PL jak dostajesz fotke to twarz pasażera jest zmazana , natomiast twarz kierowcy jest dodatkowo na dole w powiększeniu
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Screw , mam pytanko.Czy NXT Generation Tech Wax nakłada się na zimny czy na rozgrzany lakier??
-
Cechy i wady silnika 2,5 TDI V6?
Napisz jaki konkretnie model i z jakich lat . bo to wiele pomoże w udzieleniu Ci informacji o tym silniku
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Teraz jestem troche zaganiany , ale w sierpniu mam urlop , więc myśle , że znajde chwile na odpicowanie bryki Fotorelacja będzie na pewno
-
[ALL] Podgrzewanie zamka
Czytanie to mi raczej nic nie da , bo ja mam B6 , a z tego co wiem to wszystki są otwierane z pilota
-
[ALL B5] Blokowanie drzwi od wewnątrz
DI to tylko takie oznaczenie silnika 55kW a silnik ma turbo czyli jest to TDI AFF ma turbosprężarkę i chłodnicę powietrza taką samą jak 90 konny tdi !!! Ma ustawione mniejsze ciśnienie otwarcia zaworu wastegate stąd jego 75 km i 150 Nm ale za to pali mniej niż 90 konny i ma czystsze spaliny. Ale mimo wszystko silnik ten ma oznaczenie 1.9DI
-
[ALL] Podgrzewanie zamka
Ja mam na myśli B6 , a tam wszystkie są otwierane z pilota
-
[ALL] Podgrzewanie zamka
Potwierdzam funkcja dostępna na pewno w modelach po 99r. Rodzice mają A4 2002 i jak najbardziej sprawdza się zimą. Przeciez samochód otwiera się z pilota , więc po co podgrzewać bębenek :?:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ja będe zamawiał następujący zestaw : 1.Umycie samochodu - NXT Generation Car Wash 2.Usunięcie naleciałości i przyspojeń na powierzchni lakieru – Ouik Clay 3.Usunięcie zarysowań, wżerów, odbarwień itp. – Deep Crystal Paint Cleaner 4.Nałożenie polerki (nadanie „mokrego” połysku) – Deep Crystal Polish 5.Ochrona stworzonego połysku (wosk) – NXT Generation Tech Wax 6.Rękawica do mycia karoserii - Deep Pile Chenille Wash Mitt 7.Aplikatory - Even-Coat Applicator Pad (2-pack) 8.Ręczniczek z microfibry do czyszczenia i polerowana - Supreme Shine Microfiber (Bulk)
-
jaki mam slinik
Tu możesz porównać sobie silniki : 1.6 :arrow: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1381595 1.8 :arrow: http://allegro.pl/item116835540_audi_a4_1_8_20v_klima_pod_siedz_sprowadzany_.html
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Rób , rób , bo ja też będe robił wariant hardcore i porównamy efekty Mamy 10% zniżki dla klubu
-
A4 B6 TDI czy O2 TDI
Jak tradycja każe w A4 z tyłu za dużo miejsca nie ma.Dużym ludzikom będzie brakowało miejsca na nogi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam pytanko.Czy ekipa warszawska wybiera się na zlot AKP do Torunia 2-3 września??
-
Automatyczne ryglowanie drzwi
To chyba coś masz nie tak.U mnie blokują się jak rusze i osiągne chyba 15-20km/h.Jak auto jest odpalone to bez problemu da się odblokować zarówno wszystkie drzwi jak i bagażnik :)No chyba , że w B5 jest inaczej z tym otwieraniem drzwi z odpalonym silnikiem :roll:
-
[1.8] wszystkie paski, napinacze itd w silniku
Razem z rozrządem powinno się wymienić pompe wody
-
Spalanie a styl jazdy
Łojezu co ty opowiadasz... Hamowanie silnikiem powoduje zmniejszenie spalania !! Każdy silnik audi w erze wtrysków przy hamowaniu silnikiem odcina dopływ paliwa... Nie ma znaczenia czy diesel czy benzyniak. : Ale większość o tym nie wie i jak dojeżdza do świateł to wrzuca na luz myśląc , że nic nie spali
-
Jaki Wzmacniacz polecacie??
Podstawowa sprawa.Przedział cenowy
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Żeby w 1.8T zejść poniżej 8l na 100 trzeba sie dobrze nagimnastykować i jechać za***iście ekonomicznie.Po mieście zejść poniżej 10 to jest coś niesamowitego.No chyba , że cały czas jeździsz po mieście w nocy , jak są sygnalizacje powyłączane i nie ma ruchu.Ale jak jeździsz normalnie w dzien po mieście , stoisz w korkach.Jedziesz od świateł do świateł , to śmiem twierdzić , że 12 spokojnie wciąga