Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. A wymieniasz zawsze olej według wskazań kompa czy wtedy kiedy Ci się podoba??
  2. Turbina chodzi cały czas bo jest napędzana spalinami z silnika
  3. Hejka Adik , furka miodzio My się chyba znamy z forum Matschke
  4. Obstawiam , że z 15,9 :mrgreen:
  5. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Co naprawić ?? pralke , telewizor czy maszyne do szycia??Sprecyzuj pytanie co Ci potrzba albo temat leci do śmietnika
  6. Na diesla masz 5% zniżki dodatkowo :mrgreen: P.S Ta składka to roczna?? Ile masz zniżek ??
  7. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    JAki ebook?? :neutral:
  8. W PL jak dostajesz fotke to twarz pasażera jest zmazana , natomiast twarz kierowcy jest dodatkowo na dole w powiększeniu
  9. Screw , mam pytanko.Czy NXT Generation Tech Wax nakłada się na zimny czy na rozgrzany lakier??
  10. Hugo odpowiedział(a) na bushi temat w 2.5TDI
    Napisz jaki konkretnie model i z jakich lat . bo to wiele pomoże w udzieleniu Ci informacji o tym silniku
  11. Teraz jestem troche zaganiany , ale w sierpniu mam urlop , więc myśle , że znajde chwile na odpicowanie bryki Fotorelacja będzie na pewno
  12. Czytanie to mi raczej nic nie da , bo ja mam B6 , a z tego co wiem to wszystki są otwierane z pilota
  13. DI to tylko takie oznaczenie silnika 55kW a silnik ma turbo czyli jest to TDI AFF ma turbosprężarkę i chłodnicę powietrza taką samą jak 90 konny tdi !!! Ma ustawione mniejsze ciśnienie otwarcia zaworu wastegate stąd jego 75 km i 150 Nm ale za to pali mniej niż 90 konny i ma czystsze spaliny. Ale mimo wszystko silnik ten ma oznaczenie 1.9DI
  14. Ja mam na myśli B6 , a tam wszystkie są otwierane z pilota
  15. Potwierdzam funkcja dostępna na pewno w modelach po 99r. Rodzice mają A4 2002 i jak najbardziej sprawdza się zimą. Przeciez samochód otwiera się z pilota , więc po co podgrzewać bębenek :?:
  16. Ja będe zamawiał następujący zestaw : 1.Umycie samochodu - NXT Generation Car Wash 2.Usunięcie naleciałości i przyspojeń na powierzchni lakieru – Ouik Clay 3.Usunięcie zarysowań, wżerów, odbarwień itp. – Deep Crystal Paint Cleaner 4.Nałożenie polerki (nadanie „mokrego” połysku) – Deep Crystal Polish 5.Ochrona stworzonego połysku (wosk) – NXT Generation Tech Wax 6.Rękawica do mycia karoserii - Deep Pile Chenille Wash Mitt 7.Aplikatory - Even-Coat Applicator Pad (2-pack) 8.Ręczniczek z microfibry do czyszczenia i polerowana - Supreme Shine Microfiber (Bulk)
  17. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Tu możesz porównać sobie silniki : 1.6 :arrow: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1381595 1.8 :arrow: http://allegro.pl/item116835540_audi_a4_1_8_20v_klima_pod_siedz_sprowadzany_.html
  18. Rób , rób , bo ja też będe robił wariant hardcore i porównamy efekty Mamy 10% zniżki dla klubu
  19. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Jak tradycja każe w A4 z tyłu za dużo miejsca nie ma.Dużym ludzikom będzie brakowało miejsca na nogi
  20. Mam pytanko.Czy ekipa warszawska wybiera się na zlot AKP do Torunia 2-3 września??
  21. To chyba coś masz nie tak.U mnie blokują się jak rusze i osiągne chyba 15-20km/h.Jak auto jest odpalone to bez problemu da się odblokować zarówno wszystkie drzwi jak i bagażnik :)No chyba , że w B5 jest inaczej z tym otwieraniem drzwi z odpalonym silnikiem :roll:
  22. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Razem z rozrządem powinno się wymienić pompe wody
  23. Łojezu co ty opowiadasz... Hamowanie silnikiem powoduje zmniejszenie spalania !! Każdy silnik audi w erze wtrysków przy hamowaniu silnikiem odcina dopływ paliwa... Nie ma znaczenia czy diesel czy benzyniak. : Ale większość o tym nie wie i jak dojeżdza do świateł to wrzuca na luz myśląc , że nic nie spali
  24. Podstawowa sprawa.Przedział cenowy
  25. Żeby w 1.8T zejść poniżej 8l na 100 trzeba sie dobrze nagimnastykować i jechać za***iście ekonomicznie.Po mieście zejść poniżej 10 to jest coś niesamowitego.No chyba , że cały czas jeździsz po mieście w nocy , jak są sygnalizacje powyłączane i nie ma ruchu.Ale jak jeździsz normalnie w dzien po mieście , stoisz w korkach.Jedziesz od świateł do świateł , to śmiem twierdzić , że 12 spokojnie wciąga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.