Treść opublikowana przez Hugo
-
jak zrobic xenon
Co do xenonów i chipka rozmawiaj z kolegą Alanem :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=48 , On mi dłubnął auto , a wynik masz u mnie w podpisie.Dla Klubu A4 są dobre ceny Ewentulanie zadzwoń i powiedz , że jesteś odemnie 602669936
-
jak zrobic xenon
Masz soczewki i chyba lepiej będzie kupić xenony od A4 niż bawić się w drutowanie Za 1500 masz kompletne lampy z przetwornicami i żarówkami.Niektóre firmy przyjmują w rozliczeniu stare lampy :mrgreen:
-
Turbo w V6 ?
Troche mało miejsca na upychanie tam świstaka , ale jak chcesz mieć rzeźbe to da się zrobić.A co do kosztów to już Ci ono napisał :mrgreen: To za taką kase to już bym wolał wsadzić 2,7biT z RS4
-
Drgania na kierownicy
Tak jak chłopaki piszą.na pierwszy ogień do sprawdzenia tarcze :!:
-
Komputer - Audi A4 z 2001 TDI (FIS)
Bez VAG-a nic nie zdziałasz
-
Różnice zewnętrzne A4/S4/RS4
Fela 18" a oponki 235/45/18
-
powoli zimówki
Rewelacyjna oponka.Ja ten sezon śmigam jeszcze na UG6 , ale na kolejny przesiadam się na UG7.Jedna z najlepszych opon zimowych.Nawet się nie zastanawiaj nad innymi
-
Silnik AWM w A4
Wszystkie silniki w A4 są kolizyjne
-
klocki hamulcowe
Skoro cena gra rolę , to nam podaj maximum jakie chcesz przeznaczyć na klocki
-
Głośniki z Audi A6 '97
Wklejka we wnęce na koło zapasowe lub ta sama wklejka na okładce książki serwisowej
-
Głośniki z Audi A6 '97
Trzeba zerknąć w kody wyposażenia lub spojrzeć na boczki drzwi i sprawdzić czy na maskownicach głośników jest logo BOSE
-
Elektryczne szyby z tyłu
Szukaj na allegro albo Słomczym lub Poznań.
-
A4 Quattro
Nie masz czego się obawiać.Torsen to super wynalazek i nie ma z nim problemów.Przez ponad 8 lat jeździłem A4 1.8T quattro i przez ten okres nie miałem najmniejszych problemów.W zimie to jest tak , że jak masz quattro , to jedziesz , a jak ośke to pupa i niech mi nikt nie mówi , że jest inaczej , bo kupiłem teraz ośke to coś wiem 2 lata temu w zimie zdażyło mi się nawet jechać po zasypanym śniegiem pasie zieleni , bo ulica była zakorkowana przez ślizgające się auta W lecie też się super jeździ mając quattro.Tylko od razu uprzedzam , że jak się kupi Audi z napędem quattro , to trzeba będzie się nauczyć jeździć z takim napędem Jednym słowem : Jak kupować Audi to tylko i wyłącznie z quattro !!!!!Mnie też coraz bardzej kusi , żeby założyć sobie torsena
-
[ALL] Jakie felgi
To na pewno ich nie weźmiesz Vectra ma 5x110, otwór 65 A4 ma 5x112, otwór 57
-
Głośniki z Audi A6 '97
W każdym Audi , w którym nie ma BOSE , są takie same papierowe śmiecie , jak to kiedyś powiedział mój kolega z firmy CarAudio
-
CHIPTUNING 100@113KM
Alan , ale w porównaniu do turbo benzyny lub diesla będzie znikomy :mrgreen:
- czy orginalny silnik?
-
Radio do A4
No niestety.Na Concert II trzeba wyłożyć minimum 500zł
-
Radio do A4
Z tego co wiem , to nie będzie pasował (wymiary radia :szerokość góra 23,6 cm ,szerokość dół 23.3 cm i wysokość 6,7 cm).Nie masz w aucie CAN-a , więc nie będzie działało podświetlenie , po każdym wyjęciu kluczyka ze stacyjki trzeba będzie wklepywać kod i co godzine będzie się wyłączało
-
JAKIE FELE ?
No i bardzo dobra decyzja :mrgreen:
-
Wachacze w wersji quattro
Nie pisz dużymi literami , bo to oznacza krzyk. Zapytaj w InterCarsie albo Auto Euro
-
CHIPTUNING 100@113KM
Jest , ale przyrost mocy będzie znikomy.Spalanie wzrośnie , wywalisz kase a mocy nie poczujesz :mrgreen:
-
czy orginalny silnik?
gdzieś czytałem, że 50zł Jaki wydruk .. nasze ASO nie maja jakiegokolwiek stalego linku z |ASO z zagramanicy. Lipa i tyle. Jedyna historia to taka dostarczana mailem grzecznosciowo. That`s the word. A ja taki wydruk mam I zaprezentuje Ci go w Toruniu na zlocie :mrgreen: P.S Nawet się dowiedziałem , że w ramach gwarancji producenta miałem w aucie wymienione koło dwumasowe z Lucasa na Sachsa :mrgreen:
-
używana turbina
Pasuje do AFN.Sprawdzałem w katalogu
-
czy orginalny silnik?
ASO Audi