Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Co do xenonów i chipka rozmawiaj z kolegą Alanem :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=48 , On mi dłubnął auto , a wynik masz u mnie w podpisie.Dla Klubu A4 są dobre ceny Ewentulanie zadzwoń i powiedz , że jesteś odemnie 602669936
  2. Masz soczewki i chyba lepiej będzie kupić xenony od A4 niż bawić się w drutowanie Za 1500 masz kompletne lampy z przetwornicami i żarówkami.Niektóre firmy przyjmują w rozliczeniu stare lampy :mrgreen:
  3. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Troche mało miejsca na upychanie tam świstaka , ale jak chcesz mieć rzeźbe to da się zrobić.A co do kosztów to już Ci ono napisał :mrgreen: To za taką kase to już bym wolał wsadzić 2,7biT z RS4
  4. Tak jak chłopaki piszą.na pierwszy ogień do sprawdzenia tarcze :!:
  5. Bez VAG-a nic nie zdziałasz
  6. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Fela 18" a oponki 235/45/18
  7. Rewelacyjna oponka.Ja ten sezon śmigam jeszcze na UG6 , ale na kolejny przesiadam się na UG7.Jedna z najlepszych opon zimowych.Nawet się nie zastanawiaj nad innymi
  8. Wszystkie silniki w A4 są kolizyjne
  9. Hugo odpowiedział(a) na pk temat w Układ Jezdny
    Skoro cena gra rolę , to nam podaj maximum jakie chcesz przeznaczyć na klocki
  10. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    Wklejka we wnęce na koło zapasowe lub ta sama wklejka na okładce książki serwisowej
  11. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    Trzeba zerknąć w kody wyposażenia lub spojrzeć na boczki drzwi i sprawdzić czy na maskownicach głośników jest logo BOSE
  12. Szukaj na allegro albo Słomczym lub Poznań.
  13. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Nie masz czego się obawiać.Torsen to super wynalazek i nie ma z nim problemów.Przez ponad 8 lat jeździłem A4 1.8T quattro i przez ten okres nie miałem najmniejszych problemów.W zimie to jest tak , że jak masz quattro , to jedziesz , a jak ośke to pupa i niech mi nikt nie mówi , że jest inaczej , bo kupiłem teraz ośke to coś wiem 2 lata temu w zimie zdażyło mi się nawet jechać po zasypanym śniegiem pasie zieleni , bo ulica była zakorkowana przez ślizgające się auta W lecie też się super jeździ mając quattro.Tylko od razu uprzedzam , że jak się kupi Audi z napędem quattro , to trzeba będzie się nauczyć jeździć z takim napędem Jednym słowem : Jak kupować Audi to tylko i wyłącznie z quattro !!!!!Mnie też coraz bardzej kusi , żeby założyć sobie torsena
  14. To na pewno ich nie weźmiesz Vectra ma 5x110, otwór 65 A4 ma 5x112, otwór 57
  15. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    W każdym Audi , w którym nie ma BOSE , są takie same papierowe śmiecie , jak to kiedyś powiedział mój kolega z firmy CarAudio
  16. Alan , ale w porównaniu do turbo benzyny lub diesla będzie znikomy :mrgreen:
  17. No niestety.Na Concert II trzeba wyłożyć minimum 500zł
  18. Z tego co wiem , to nie będzie pasował (wymiary radia :szerokość góra 23,6 cm ,szerokość dół 23.3 cm i wysokość 6,7 cm).Nie masz w aucie CAN-a , więc nie będzie działało podświetlenie , po każdym wyjęciu kluczyka ze stacyjki trzeba będzie wklepywać kod i co godzine będzie się wyłączało
  19. No i bardzo dobra decyzja :mrgreen:
  20. Nie pisz dużymi literami , bo to oznacza krzyk. Zapytaj w InterCarsie albo Auto Euro
  21. Jest , ale przyrost mocy będzie znikomy.Spalanie wzrośnie , wywalisz kase a mocy nie poczujesz :mrgreen:
  22. gdzieś czytałem, że 50zł Jaki wydruk .. nasze ASO nie maja jakiegokolwiek stalego linku z |ASO z zagramanicy. Lipa i tyle. Jedyna historia to taka dostarczana mailem grzecznosciowo. That`s the word. A ja taki wydruk mam I zaprezentuje Ci go w Toruniu na zlocie :mrgreen: P.S Nawet się dowiedziałem , że w ramach gwarancji producenta miałem w aucie wymienione koło dwumasowe z Lucasa na Sachsa :mrgreen:
  23. Pasuje do AFN.Sprawdzałem w katalogu
  24. ASO Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.