Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie Chipować benzyne ?


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę o podniesieniu mocy w moim 1.8T lecz nie bardzo wiem kto mógłby dłubnąć moje auto ( nie chciałbym żeby ktoś się uczył na moim autku tylko żeby to zrobił ktoś z doświadczeniem ). No i dobrze gdyby na miejscu można było zrobić wszystkie pomiary i żebym nie musiał jechać przez pół Polski. Czekam na propozycje i namiary - z góry dzięki

[ Dodano: 2006-08-28, 14:31 ]

narazie prowadziłem rozmowę z firmą ZASTEC z Łodzi, tylko trochę mi daleko :cry:

a przy okazji jaką mają opinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj TTC www.ttc.pl -ale nie znam nikogo kto robił tam benzyne,może Vtg ?? ale to kawalek drogi ale moze warto jak ma byc super :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna chipowac motor 1.8 jak w profilu? Znajomy mowil, ze da sie. Ale cos mu nie wierze......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna chipowac motor 1.8 jak w profilu? Znajomy mowil, ze da sie. Ale cos mu nie wierze......

Da się , ale efekt będzie raczej niewielki jak na tyle wywalonej kasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile taki wirusik by kossztowal? Chodzi mi aby z dołu sie lepiej zbieral (pytam sie hipotetycznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile taki wirusik by kossztowal? Chodzi mi aby z dołu sie lepiej zbieral (pytam sie hipotetycznie)

Tu masz wykaz o ile wzrośnie moc i moment

http://www.ttc.pl/chip_tuning/chip_tuning_audi_a4_2000.htm

A tu masz cennik

http://www.ttc.pl/cennik_chiptuningu.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowach z VTG i muszę powiedzieć narazie coprawda telefonicznie ale wrażenie na mnie zrobili. Ciekawe jak to wygląda w praktyce.

Jakie znacie opinie na ich temat - ponoć są nieźli ?

Szkoda że mam do nich 330km ( ale narazie to ich nie skreśla ) - czekam na opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem VTG jest jedną z lepszych firm w Polsce,a dzwoniłes do TTC??masz blizej,moze umówisz sie zeby podjechac i pogadac bo przez telefon to zawsze wszystko pieknie wyglada,aha i KEZOR jest chetny na Chipa w TTC do swojego Turbo Kibła wiec mysle ze razem uzgodnilibyscie jakas zajefana cene :wink:

p.s.ja latam prawie 2 lata na programie z TTC i jest Lux :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonię od rana - narazie nikt nie odbiera - będę próbował

[ Dodano: 2006-08-29, 10:04 ]

a z cennika wyczytałem że u nich to kosztuje 2000 strasznie drogo w porównaniu z VTG czy ZASTEC ( chyba że na necie mają starą cene dlategu prubóję się dodzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec ile w VTG kosztuje chipsowanie Twojego silnika (razem z pomiarami??) ??

Obstawiam , że z 1400netto czyli jakieś 1708zł :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cos zapraszam do nas, na ostatnich zawodach w starachowicach było widac efekty naszej pracy w 1.8 T 14,12 na 400m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie posiadam audi a4 1.8 w automacie. Czy opłaca sie go zawirusować? Na tej stronie pisze że po wirusie bedzie miało 144km czy to prawda? http://www.ttc.pl/chip_tuning/chip_tuning_audi_a4_2000.htm Może ktoś kiedyś już to robił? i czy wogóle warto sie w to bawić? Jak nie ta firma to czy w vtg zawirusują wolnossącego?

Pozdrawiam i z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie pisze że po wirusie bedzie miało 144km czy to prawda?

Z wolnossacego wyciagnac samym programem prawie 20% to bardzo ciezko, nawet chyba nei mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...