Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie Chipować benzyne ?


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

oki to opisze mody:

ic rs4,downpipe,tłumiki przelotowe,turbohybrydowe,regulator 4 barowy,pompa walbro 255 i chyba wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc jak moc, ale moment godny pozazdroszczenia :)

Choć coś czuję, że jeszcze się trochę zmieni :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CTV czy podjęlibyście się wyrezania 1.8T AVJ z przepustnicą elektroniczną?

i jeszcze wytłumaczcie mi Panowie bo niebardzo rozumiem

ciśnienie doładowania spada od 3200rpm a przy 5000rpm tam gdzie jest moc max ma 0,7 bara... ło co chodzi??

a krzywa mocy od 2000rpm do 3000rpm to kurde taka pion, że wrażenia z jady muszą być bezcenne :)

gorzej oczywiście dla korb :) kto wie ile wytrzyma niezakuty silnik...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja się kiedyś dowiadywałem to seryjne bebechy wytrzymują 300KM, a niektórzy piszą, że nawet 350KM...

A ja mam u siebie z TT :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traviz jest dokładnie tak jak mówisz. Ale istotne znaczenie ma przebieg momentu. W tym przypadku korby są za***iście obciążone i to przy niskich rpm. Ale fakt faktem widziałem podobne wykresy na K04 1.8T z 420Nm przy 3300rpm.

CTV powiedz nam jeszcze jaka to turbina?? :twisted: no chyba, że nie chcecie zdradzac tajemnicy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu (gdzie chipowac benzyne ? ) jestem ciekawy czy nie lepszym rozwiazaniem jak dla mnie,gdzie mam do Berlina ok 150 km ze Szczecina bedzie wlasnie zawirusowanie auta w Niemcach :)

Strasznie sie nagrałem na Vtg ale odleglosc jest dosc odstraszajaca , wiem ze sa jedni z lepszych w Polsce ale specą z rajchu tez nie mozna raczej nic zarzucic (tak ogolnie) .

No tak ale teraz ceny ...... hmm Ja wiem o 1400zl w Polsce wiec dosc atrakcyjna cena .Tam sobie zycza srednio 600-700 Euro . Znalazlem jednak cos troszke tanszego , co myslicie ...

http://www.chiptilschner.de/ pewniakiem ktos zna lepiej tez niemiecki a moze ktos zna ta firme , prosze o jakas podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, że odgrzewam kotleta ale chciałem sie jeszcze raz zapytać o spadek ciśnienia doładowania a ciągły wzrost mocy...Czy ktoś mi potradi to wytłumaczyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...